dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pęcherska

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 400,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wstaw meble, tv i mieszkaj lub wynajmuj. Trzy pokoje, dwie garderoby, łazienka, balkon i miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Czorsztyńskiej, na wprost Parku. MIeszkanie jest po generalnym remoncie. Są zrobione: gładzie, nowe instalacje, nowa kuchnia i łazienka. Jest bardzo ładny parkiet. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

879 000 zł47 m² 18 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piękny Apartament na Mokotowie po generalnym remoncie. gdzie: mokotów ul. Kwiatowa odpowiedni dla: pary, singla, inwestora. w kilku słowach: piękny, nowoczesny apartament po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

895 000 zł89 m² 10 056,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: 3 pokojowy inteligentny apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł62 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, plac Bankowy / Al. Solidarności. Do wynajęcia trójstronne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem , zlokalizowane przy stacji metra Ratusz Arsenał , niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

768 788 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie - Włoskie Tarasy - na warszawskich Włochach przy ulicy Popularnej. Piękna, nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

6 000 zł92 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, jasny apartament znajdujący się na terenie Rezydencji Narbutta na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z otwartej, wspólnej przestrzeni: salonu, kuchni, jadalni i gabinetu. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 349,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kup i od razu zamieszkaj! W gotowym i kompletnie wyposażonym apartamencie! Mieszkanie składa się z widnego salonu połączonego z kuchnią, z sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy jasne, ciche, zieleń wokół, 3 pokojowe na Pradze Kamienica przedwojenna z 1935r , cegla Wysokość 2,75 m Ekspoazycja wschód-południe Ciche Widok na drzewa Doskonala lokalizjacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

628 000 zł47 m² 13 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na warszawski Mokotowie Lokalizacja: wierzbno to niezwykle cicha i spokojna część Mokotowa. Otoczenie terenów rekreacyjnych (parki: dreszera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł62 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w sercu Górnego Mokotowa, w bliskiej odległości do metra oraz parku. Lokalizacja 5 minut pieszo do stacji metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica spokojna lecz sąsiadującą z centrum Warszawy 10 minut pieszo do placu Trzech Krzyży Parki i tereny rekreacyjne, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł36 m² 12 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kinowej. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

320 000 zł19 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego dostępne od zaraz. Mieszkanie: powierzchnia: 19m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 7 Stan lokalu: dobry Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy granicy z Żoliborzem i Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w kameralnym bloku w świetnej cenie? Jest. Możliwość aranżacji według własnych potrzeb jako nieruchomość inwestycyjna lub na własne potrzeby? Jest. Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt :krótko: centrum / Wola / Rondo onz / ul. Krochmalna - Mieszkanie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 220 zł82 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajmu dwustronne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 81,45 m2 z dwoma zadbanymi ogródkami zapewniające komfort odpoczynku , położone w centrum Miasteczka Wilanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Natolin,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupoziomowe, zadbane, ciche, funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 90 m2 ( po podłodze) na osiedlu przy ul. Pileckiego 112. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

498 000 zł48 m² 10 274,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, ciche, idealne pod inwestycję mieszkanie w kameralnej okolicy dzielnicy Białołęka przy ul. Leona Berensona. Osiedle strzeżone 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyka

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł46 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Wygodne, jasne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z półotwartą kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 12 piętrowy z lat 80 zlokalizowany przy ul. Przemyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

8 000 zł122 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczny, nowocześnie urządzony i w pełni wyposażony 4- pokojowy apartament przy ul. Korotyńskiego Mieszkanie w nowym budownictwie zostało zaprojektowane dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 51 m2 w budynku na ulicy Grójeckiej 194, 1/5 piętro, umeblowane z dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 000 zł94 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia trzypokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest usytuowane w świetnym miejscu - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość wszelkich punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

557 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie o klasycznym rozkładzie usytuowane w zadbanej kamienicy na Starym Mokotowie w otoczeniu zieleni. Nieruchomość: jeśli szukasz mieszkania z duszą to biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

661 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, zabudowana loggia, ul.Wyszogrodzka w bezpośrednim sąsiedztwie parku, Galerii handlowej ,ok.200m do tramwaju autobusu,w 2021r metro.Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

849 000 zł64 m² 13 266 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu atrakcyjny, przestronny apartament w bliskiej odległości stacji metra Księcia Janusza Doskonała lokalizacja! 10 minut do Centrum, 2 minuty spacerem do Parku Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Woli. Salon z balkonem, kuchnia widna, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą w zabudowie.Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 217 190 zł62 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam stylowo urządzone, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Royal Park Wilanów przy ulicy Krzysztofa Kieślowskiego. Znajduje się ono na Błoniach Wilanowskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

389 000 zł38 m² 10 196,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cesja Deweloperska. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 38,15m2 na 2 piętrze w inwestycji Miasteczko Greenwood na Białołęce. Termin oddania I kwartał 2023. Powierzchnia mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij