dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł108 m² 13 878,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Niezwykle ustawny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 108 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł99 m² 18 687 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu na Pradze- południe przy ul. gen. Stanisława Skalskiego. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nie wymaga nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,45mkw na warszawskich Bielanach przy ulicy Samuela Lindego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Wola,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 861 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.83m2 znajdujące się przy metro Płocka. Mieszkanie składa się z : - Oddzielnej kuchni - Dwóch oddzielnych pokoi - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 600 zł43 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 946,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalny układ, ponadczasowy design, klasyczna kolorystyka, nowe budownictwo. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iberyjska

Stegny,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 544,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Umowa rezerwacyjna. Blokada oferty do dnia 12.11. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura nieruchomości. Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania położonego w warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

969 748 zł70 m² 13 820 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania II kwartał 2024. Komfortowe mieszkanie na Pradze Południe z oddzielną, dużą kuchnią (można otworzyć na salon) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 214,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam do sprzedaży ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu na Woli. Apartamentowiec zachwyca ciekawą i nowoczesną architekturą, a doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Szukasz niedużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Oferta jest skierowana dla osób które mażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

4 300 zł71 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje 71 m2 przy ul. Apartamentowej. Rozkład mieszkania: salon - 17,97 m.kw. - wyjście na loggie kuchnia - 9,02 m.kw. pokój I - 12,92 m.kw pokój II - 11,61 m.kw przedpokój - 11,42 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z w pełni wyposażonej k uchni 8m2, przedpokoju 6m2, sypialni 11m2 oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko Centrum, w otoczeniu nowoczesnych budynków, hoteli, biurowców. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

2 280 zł31 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aktualna od 15 listopada 2022 Centrum Powiśle Bulwary Wiślane kawalerka do wynajęcia Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 31 m2 na parterze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

520 000 zł60 m² 8 710,22 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,70mkw na warszawskich Bielanach. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Josepha Conrada na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe w październiku 2022! Ostatnie super-rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze. Piękny widok z okien salonu (własne zdjęcia z września) 3 pokoje, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna kawalerka z loggią do wynajmu - całość opłat to 2500 zł. Wynajmę przytulną kawalerkę 23,3 m2 w zadbanym niskim budynku przy ulicy Dwernickiego na Pradze Południe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 47 m2, 2 pokoje z oddzielną i widną kuchnią oraz balkonem. Zlokalizowane na Bródnie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, tuż przy skrzyżowaniu ulica Łabiszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podskarbińska

Kamionek,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Podskarbińskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

430 000 zł46 m² 9 450,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Grunt uregulowany, można kupić na kredyt. Przestronne, ciche w pełni rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji na Bemowie w okolicach ulicy Lazurowej. Mieszkanie na drugim piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Jarocińskiej - Praga Południe. Mieszkanie: stan do remontu/odświeżenia. - salon z wyjściem na balkon - 2 ustawne pokoje, idealne na sypialnie - widna kuchnia - okna pcv -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej starówce. Bardzo korzystny rozkład - dwa ustawne pokoje - bardzo widne - dwa rzędy okien w każdym - przedzielone przedpokojem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe położone w niskim budynku na warszawskich Stegnach. Mieszkanie posiada kuchnię ok. 10m2, w pełni umeblowaną (zmywarka, kuchenka gazowa, lodówka) częściowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

7 500 zł87 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia apartament na pograniczu Śródmieścia i Woli w biznesowej części Warszawy. Blisko centrum biznesowego przy rondach Daszyńskiego i onz. Piękne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

400 000 zł31 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz Nowego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki? Blisko centrum a jednocześnie z dostępem do cichego azylu, w którym możesz odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na strzeżonym osiedlu zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Kąty Grodziskie 11 Mieszkanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 13 piętrze, zlokalizowane na warszawskim Targówku- bródno, przy ul. Kondratowicza. Istnieje możliwość stałej zabudowy części klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Ulica Koński Jar, tuż przy metrze Ursynów. Spokojna okolica, sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie 3 pokojowe, składa się z: - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

989 000 zł74 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Super cena! Wyjątkowo rzadko spotykane na rynku 4 pokoje (w tym 3 pełnowartościowe sypialnie) zlokalizowane w inwestycji Wola Tower (ul. Radziwie 7). Jest to nowoczesne, bezpieczne i przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, z tarasem 18 m2 i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Bielanach (młociny) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

419 000 zł38 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu mieszkanie o aktualnie najczęściej poszukiwanym metrażu w 2022 roku, o najbardziej pożądanym układzie z oddzielną sypialnią w najlepiej skomunikowanej.