dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

642 533 zł49 m² 13 006,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

647 500 zł50 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* wyłącznie u nas* Szukasz wykończonego mieszkania przy Metrze Księcia Janusza? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Erazma Ciołka, 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

637 839 zł49 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 655 000 zł72 m² 22 986,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowy apartament (salon z jadalnią, kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, garderoba), o pow. 72m2 w prestiżowej, apartamentowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 939 800 zł73 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny przestronny apartament z dedykowaną windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

699 000 zł65 m² 10 821 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na warszawskich Bielanach tuż obok wejścia do Metra Wawrzyszew. Lokal usytuowany na 6 z 10 pięter w budynku z koncówki lat 70. Pomimo bliskiej odległości od ulicy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na warszawskiech Odolanach. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, składa się z dwóch sypialni (10 i 11 m2), salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę 20,5 m2 w świetnej lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

998 000 zł78 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłączny opiekun oferty odbiór - wrzesień 2023r. Rozkład mieszkania (40 m2): - loggia - 4,63 m2 - przedpokój - 2,47 m2 - salon z aneksem kuchennym - 19,58 m2 - sypialnia - 12,08 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

829 000 zł80 m² 10 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ustawne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 80m 2 , w zielonej, wydzielonej enklawie w sąsiedztwie Rezerwatu Parku Natolińskiego. W skład mieszkania wchodzi: 26m salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 126 050 zł49 m² 22 990 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w biznesowej dzielnicy Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

421 000 zł37 m² 11 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2- pokojowe na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się w spokojnym bloku, z oknami i balkonem na zielony skwer. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję nowoczesne studio na Warszawskim Muranowie o łącznej powierzchni 33m2 Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy idealnie sprawdzi się dla singla lub pary bądź jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta Wstrzymana! Zapraszam na prezentację! Szanowni Państwo, polecam bardzo ładne, jasne i rozkładowe mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 55,5 m2) z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 200,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania bardzo funkcjonalne dwa pokoje o powierzchni 45,9 m2, usytuowane w odległości 600 m do stacji metra natolin! na czystym, zielonym osiedlu z cudownym ogródkiem, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 793 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47,4M2, 3 pokoje, ochota, ul. Gorlicka Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

449 000 zł45 m² 9 889,87 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku przy ul. Klaudyny w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 800 zł37 m² 74,87 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie będzie dostępne od początku lutego 2023. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, po kompleksowym remoncie. Nowa kuchnia - kompletna , płyta ceramiczna, piecyk, zmywarka, lodówka. Dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o aktualnie najczęściej poszukiwanym metrażu i układzie pomieszczeń w świetnie skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

812 900 zł42 m² 19 281,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

450 000 zł37 m² 12 064,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią (kuchnia bez okna, możliwość połączenia z salonem). Zlokalizowane jest na Woli przy ul. Wieluńskiej, tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

655 000 zł55 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy doskonale rozkładowe pokoje. Ursynów, stacja Metra Natolin 150 metrów. Dokładna powierzchnia 54,70 m2, 3-e piętro w niskim budynku. Ciche z ogromnym balkonem! Przyjemne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 499 000 zł105 m² 14 303,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Agent Prowadzący Ofertę tel. Oferta na Wyłączność - Tylko u Mnie! zalety nieruchomości: taras na dachu oraz loggia. Dwa miejsca parkingowe. Idealny układ pomieszczeń, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 034 000 zł62 m² 16 570,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł39 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy stacji metra świętokrzyska, przy ul. Zielnej 45. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2800 zł - czynsz do administracji 440 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! - niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Skierniewickiej, bliska Wola. Mieszkanie o pow. całkowitej ok. 80 m2 mieści się w budynku z windą. Budynek usytuowany jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

790 000 zł66 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe , przestronne mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim, nowoczesnym bloku z z 2014roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Gocław,Warszawa

595 000 zł63 m² 9 414,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na styku Saskiej Kępy i Gocławia chce przestawić Państwu nieruchomości przy ul. Witoszyńskiego 1 o powierzchni 63,2 m2 składającej się z: - dużego salonu z wyjściem na przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

577 512 zł44 m² 13 155,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

505 000 zł46 m² 11 026,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4-piętrze w budynku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Bemowa u zbiegu dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Warszawa

526 000 zł38 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 195 000 zł93 m² 12 861,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia