dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

2 300 zł69 m² 33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyposażone mieszkanie na Bemowie w bloku przy ul. Rozłogi 14a. 69 metrów, 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, osobne wc, balkon i piwnica. 6 piętro, w bloku oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego między czterema pięknymi parkami - Edwarda Szymańskiego, józefa Sowińskiego, powstańców Warszawy oraz Moczydłem. Poza parkami w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bardzo ładne, dwustronne, nieumeblowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy na Dolnym Mokotowie przy ul. Sieleckiej 10. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

500 000 zł53 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwu/trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie przy Moście Marii Skłodowskiej - Curie! Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia, ustawną sypialnia, dodatkowo wejściowy pokój mogący posłużyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w bloku w znakomitej lokalizacji niedaleko Galerii Arkadia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

NIezwykle klimatyczne, ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 w 3-piętrowej zabytkowej XIX - wiecznej kamienicy położonej w bezpośrednim sąsiedztwie parku Łazienkowskiego. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

598 000 zł55 m² 10 835,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne i wygodne dwupokojowe mieszkanie z loggią i garażem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Chciałbym zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , przy ul. Śniegockiej 15. Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo unikalnej lokalizacji na Solcu i stanowi idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie od strony zachodniej w Mieście Ogród Włochy. Otoczenie nieruchomości: włochy to willowa dzielnica Warszawy. Zostało nazwane Miastem Ogród Włochy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 499 zł35 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesna, przyjemna kawalerka o wygodnej powierzchni: 35m2 w apartamentowcu z 2015 r. przy ul. Żeromskiego 1 na pograniczu Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** zakup tylko za gotówkę. Oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł57 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją nieruchomości. Słoneczne, dwustronne i przytulne mieszkanie na Górnym Mokotowie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 300 zł86 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na bliskiej Woli! rozkład Eleganckie i ciche mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju dziennego, - oddzielnej w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

414 000 zł31 m² 13 354,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: mokotów / Stegny - ul. Korsykańska przy Św. Bonifacego. B. dobra komunikacja, autobusy m.in.: 108, 148, 163, 172, 185, 187, 189, 263, 501, N03, N33, N83. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

462 000 zł38 m² 12 158 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia znajdujące się na 3.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Lokal mieści się przy ulicy Chodeckiej 6. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

543 000 zł40 m² 13 510,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Inwestycja znajduje na Bemowie. W okolicy świetna infrastruktura, parki, szkoły, lokale usługowe. Mieszkanie o powierzchni 40,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł77 m² 15 428,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe! Bez podatku pcc. Wykończone i urządzone, podwyższony standard, apartament w budynku sześciopiętrowym, 77,13 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, balkon, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski Północny,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Rezedowej na warszawskim Marysinie Wawerskim. Lokal znajdujący się na 2. piętrze kameralnej zamkniętej inwestycji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł42 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz gotowego do zamieszkania, ładnie urządzonego i schludnego mieszkania na warszawskim Bemowie? Czy zależy Ci na dostępności sklepów, usług, zieleni? Czy ogromny taras będzie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł109 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, 3-pokojowy apartament z kominkiem o łącznej powierzchni użytkowej 108,8 m2 , położony w doskonałej lokalizacji - na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 zlokalizowane na Bielanach, ul. Skalbmierska. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z balkonem, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

mieszkanie na Bielanach przy ul. Kochanowskiego 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

355 000 zł30 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka z wydzieloną kuchnią oraz loggią (około 2 m2), przynależy piwnica - 2,30m2. Widok z okna na ulicę Markowską. Cena do negocjacji, kuchnia do własnej aranżacji. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł78 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 77,9 m2, zlokalizowane w apartamentowcu z 2008 roku, u zbiegu ulic Al. Solidarności i ul. Leszno, na pograniczu Śródmieścia i Woli. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 499 000 zł104 m² 14 441,20 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Apartament pięciopokojowy w apartamentowcu ochota residence na 10 piętrze, o powierzchni 104,00 m.kw Apartamentowiec Ochota Residence to budynek zaprojektowany przez architektów APAR Project.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

479 000 zł29 m² 16 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Młynów / 29 m2 / Kawalerka / 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

985 000 zł75 m² 13 133,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 przy Chmielnej 116/118 Wiele możliwości aranżacji, możliwa zmiana na 2 lub 4 pokoje budynek 10-piętrowy budynek z 1969r Budynek odnowiony w środku i na zewnątrz, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

540 000 zł36 m² 15 104,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ursynów Kabaty na sprzedaż umeblowana kawalerka o powierzchni ok. 36m2 gotowa do zamieszkania. Kawalerka z otwartą kuchnią, z dużą zabudowaną szafą na całej szerokości ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

409 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Warszawie (dzielnica Wola) przy ulicy Płockiej 4. Lokal jest w stanie do generalnego remontu. Na powierzchni 30 mkw znajduje się: pokój Sypialnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 289 000 zł109 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy Państwu nieruchomość na sprzedaż w kamienicy zbudowanej w okresie dwudziestolecia międzywojennego w jednym z najlepszych miejsc Warszawy - Śródmieściu Północnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

392 260 zł32 m² 12 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 32,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 087 000 zł62 m² 17 529,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem i niesamowitym widokiem zza okna. Mieszkanie - powierzchnia: 62,01 m2 - 3 pokoje (dwie niezależne sypialnie oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 642 500 zł75 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche, wygodne 3 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia Budynek z 2018r, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Wysokość 2,75 m 2 balkony: 7 i 6 m Dwustronne Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane przy Hali Wola przy ul. Sucharskiego 5. Znajduję się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

407 711 zł33 m² 12 262 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 33,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Housing Market przedstawia Państwu bardzo ciekawe mieszkanie w rejonie warszawskiej Pragi Południe. Mieszkanie ulokowane jest w bloku z 1960 roku wybudowanego z cegły. Blok jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij