dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 780,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedane place4you ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Suwalskiej 28 na warszawskim Bródnie, 600 m od stacji Metro Bródno. Jeśli szukasz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

562 252 zł43 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw, boisko, placówki medyczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować genialny apartament w wyśmienitej lokalizacji! Budynek przy Ul. Słomińskiego znajduję się na granicy Śródmieścia i Żoliborza, dzięki czemu łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 115 650 zł111 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 111 M2. Unikat! Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na Mokotowie w Belvedere Residence ul. Sułkowicka przy Łazienkach Królewskich w Warszawie. Rynek wtórny, wpis do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

595 000 zł43 m² 13 941 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68 m2, położone w przepięknej i klimatycznej dzielnicy Warszawy - sady żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł122 m² 23 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam niezwykły, bardzo słoneczny, cichy penthouse w nowoczesnej inwestycji Atmosfera Atelier na Miasteczku Wilanów. Powierzchnia ponad 122 m2 została zaprojektowana w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 245 095 zł70 m² 17 676 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie do oddania w 2023 roku/ 70,44 m2, 3 pokoje, piękne okolice. Czego chcieć więcej. Przemyślany design, który łączy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł96 m² 13 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 13. Lokalizacji miasteczka Wilanów, nie trzeba przedstawiać. To warszawska enklawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 80 mkw na starej ochocie, nieopodal Placu Narutowicza. Na mieszkanie lub biuro. Mieszkanie na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy bez windy. Częściowo umeblowane. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu znakomite dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Obrzeżnej na Osiedlu Hubertus. Podczas budowy zadbano o bezpieczne przestrzenie rekreacyjne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 750 zł33 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Mokotowie, blisko Galerii Mokotów, przy ul. Cybernetyki 4a, warszawa, służewiec. Dostępne! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w apartamentowcu z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł90 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy placu trzech krzyży W otoczeniu parków na powiślu! układ pomieszczeń I standard: elegancki apartament składa się z: - salonu z otwartą kuchnią, - 2 sypialni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

689 000 zł83 m² 8 263,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Marzysz o zakupie dużego mieszkania dla swojej rodziny? I nie chcesz kupować i ogrzewać całego domu lub bliźniaka? To przestronne dwupoziomowe mieszkanie zdecydowanie będzie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

887 000 zł50 m² 17 740 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Wilanowie, wykończone w oparciu o detale Budynek z 2011r cegła Ekspozycja południow-zachodnia Balkon 3,5 m Komórka i miejsce parkingowew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości: jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego: o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w bardzo dobrej lokalizacji, z dobrą komunikacją i szybkim dojazdem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

614 900 zł44 m² 14 135,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

*** Stary Mokotów ~ 2/3 pok. ~ kamienica ~ Balkon *** Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną nieruchomość w kamienicy mieszczącej się na Mokotowie tuż obok Parku Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, umeblowane, z garażem w miasteczku wilanów: przestronne, z klimatem, widne ; hall otwarty na pokój dzienny ok.30 mkw z aneksem kuchennym ok.10 kw i wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

13 500 zł105 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem o powierzchni 105 mkw w prestiżowej inwestycji Patria na Powiślu. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kruczkowskiego w samym sercu Warszawy. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

586 560 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o pow.47m2, na III piętrze w budynku z cegły z 1955r. Stara Ochota, ul.Białobrzeska. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 663,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ładne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w dobrej cenie na Targówku. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze 13 piętrowego budynku z 1979 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

2 900 000 zł100 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prestiżowy adres luksusowej nieruchomości! Apartament w prestiżowej lokalizacji usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, ul. Mokotowskiej i Alej Ujazdowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie będzie dodatkowo umeblowane O łóżko, kanapę, biurko i dużą szafę english description below Mieszkanie w przedwojennej kamienicy zbudowanej przy cichej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

377 294 zł30 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne z 23% Vatem. PCC - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza bezpieczeństwo: monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

619 900 zł37 m² 16 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy na sprzedaż ciche, spokojne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2w kamienicy z lat 50-tych na prestiżowej dzielnicy Muranów blisko metra Ratusz Arsenał. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

2 270 zł38 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Ursusie, przy ul.Wojciechowskiego, w Warszawie. Przyjazne zwierzętom. Opłaty miesięczne: * czynsz najmu 2270 zł * czynsz do administracji 630 zł (obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 966,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentowana nieruchomość to 47,9 rozkładowe mieszkanie, po generalnym remoncie, które w obecnym układzie składa się z: - 20-metrowego pokoju dziennego z wyjściem na loggię (oszklona) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

569 000 zł48 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne, jasne mieszkanie położone w Ursusie - Niedźwiadku, przy ul. Orląt Lwowskich. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie tworzą rozmieszczone na powierzchni 48,2m2 : - 3 nieprzechodnie pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

480 000 zł44 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. 1-maja w Ursusie. Nieruchomość o powierzchni 44,17m2 usytuowana jest na 3 piętrze w bloku z 1970r. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

2 455 000 zł150 m² 16 407,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

**** Słoneczny i przestronny apartament / Blisko Centrum / Balkon / Komórka / 5 pokoi / Wysoki standard ******* Mam przyjemność zaprezentować 5 - pokojową przestronną nieruchomość usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

5 200 zł67 m² 77,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 mkw, zlokalizowane przy ul. Działdowskiej na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

721 646 zł80 m² 9 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dzień torby. Z przyjemnoscia przedstawiam Państwu nowa inwestycje w Warszawie na Białołęce przy ul. Kąty Grodziskie. Domy wielorodzinne z metraże od 39 m - 80 m kw. na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy, cichy, po remoncie, wysoki standard, możliwość parkowania bez opłat na podwórzu. Odległości piechotą: 2 minuty metro Ratusz, 5 minut Starówka Kamienica - odnowiona klatka, nowa.