dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

1 189 000 zł60 m² 19 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez podatku od Cesji! Gotowe już na koniec czerwca 2024 r.! apartament o powierzchni 59,52 m2, trzy pokoje, garderoba, balkon, pierwsze piętro, w stanie deweloperskim, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Górce,Warszawa

939 000 zł66 m² 14 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko M2 na Warszawskim Bemowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość do metra Bemowo i szybki wyjazd na obwodnice S8. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotowska - piękna - mokotowska - piękna - mokotowska! top lokalizacja! Jedna z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Warszawy :) Tą lokalizację docenią osoby, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwustronne mieszkanie 1 pokojowe 39 m2, w doskonałej lokalizacji. Stara Ochota przy ul. Kaliskiej. Piętro III, budynek z windą. Cena najmu 2.400zł miesięcznie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,20 m znajdujące się przy ul. Pełczyńskiego 20 w Warszawie. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza 33c. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku z 2017 z windą oraz ochroną. Powierzchnia 42m2. Układ: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Torach

Raków,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie o powierzchni 44m2 z miejscem garażowym. Lokal jest umeblowany, wyposażony i gotowy do zamieszkania. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, mokotów, stegny, ul. Egejska Gotowe do wprowadzenia, zadbane, 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,90 m2 z balkonem ok. 3 m2. Mieści się na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wola,Warszawa

1 702 730 zł83 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji 0% podatku pcc Bezpośrednio od dewelopera Oddany do użytku - Kupujesz i mieszkasz Nowoczesny 4 pokojowy apartament z dużymi oknami i z ogródkiem 147,30 m2 Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł51 m² 15 838,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 47,06 m , wraz z komórką lokatorską o powierzchni 3,45 m . Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępną od zaraz umeblowaną kawalerkę o pow.38 m2 przy ul. Pileckiego na Natolinie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Jasne słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sielce,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 955,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Mokotowie w bliskiej okolicy Parku Morskie Oko, parku Promenada oraz Łazienek Królewskich. Bardzo dobry dojazd do uczelni - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 900 zł73 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok. Rodzinny apartament, pow. ok. 74 m2 - Przy planowanej stacji II lini metra lazurowa - Bemowo - Blisko wat Oferujemy do wynajęcia 3-pok. mieszkanie na funkcjonalnie zaaranżowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

902 770 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,26m2, położone na 2 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych upodobań. Klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości | 40m2 | 2 Pokoje | Nowocześnie urządzone | Przy metrze lini M2 | Dworzec Warszawa Stadion Narodowy | Port Praski | Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla siebie lub studio - ul. Poznańska 21. Idealne na wynajem długoterminowy lub cichą działalność. Kamienica po remontach, wysoki standard wykończenia mieszkań i wiele innych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

An elegant 2-rooms apartment located in beautiful Saska Kępa area, plac Przymierza Street. The apartment consists of a living room with kitchen, bedroom, bathroom and hall. Bright, very spacious.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 990 zł38 m² 78,19 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, na zielonym Powiślu. Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w budynku z windami. Przestronna, wyremontowana klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia: eleganckie Mieszkanie 3-Pokojowe na Żoliborzu - Idealne do Mieszkania i Biura! Szukasz wyjątkowego miejsca, które spełni zarówno Twoje potrzeby mieszkalne, jak i biznesowe? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 149,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do odkrycia mieszkania, które pozwoli Ci poznać najbardziej dogodne do życia miejsce w Warszawie- muranów. Lokalizacja: muranów to najbardziej rozchwytywana część Warszawy: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

4 550 zł40 m² 112,35 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie, o powierzchni 40,5 mkw. wraz z balkonem 10 mkw., zlokalizowane na 7. (z 8) pięter apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

648 000 zł47 m² 13 787,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze U pośrednika mieszkanie - ciche, jasne z ekspozycją wschodnią i zachodnią. 2 pokoje + pokój dzienny z aneksem kuchennym. Do remontu. czynsz miesięczny dla 3 osób - 524 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 375 000 zł66 m² 20 893,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi o dwustronnej ekspozycji świata (wschód oraz zachód) w zadbanym budynku z 1955 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

8 200 zł108 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowy apartament o powierzchni 108 mkw. przy ul. Dolnej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze, 7-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

896 000 zł60 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe blisko Placu Halera Budynek z 1960r, winda Duży pokój na podwórko z widokiem na zieleń Ekspozycja południowy zachód, północny zachód oraz północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 567 679 zł120 m² 13 096,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I duży balkon I bez pcc Zapraszam do zakupu gotowego mieszkania bezpośrednio od dewelopera. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 697 989 zł93 m² 18 168,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalny 4 pokojowy apartament zlokalizowane w budynku apartamentowym w pobliżu stacji metra Kabaty. Jeszcze w tym roku zamieszkaj w swoim wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma Fine Properties ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem, które znajduję się w Warszawie na ul. Kryształowe. Nieruchomość ma dobry rozkład. Znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym na bliskiej Woli przy ul. Żytniej. Umeblowane, wyposażone w agd, salon z kuchnią typu open space. Lokalizacja: mieszkanie o pow. 71 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Muranowie Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z 1961 roku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

655 000 zł41 m² 15 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 025 000 zł53 m² 19 423,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania na Mokotowie, ul. Bartycka 24 B, gdzie komfort, estetyka i dogodna lokalizacja spotykają się w jednym miejscu. To doskonała propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z osobna kuchnią, łazienką i przedpokojem, loggia. Najbliższa okolica to Metro stacja Dworzec Centralny, złote Tarasy, onz, varso, rondo Daszynskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 5 piętrze, przy ulicy Goławicka 3. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam trzy pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji na bardzo bliskiej Woli. Budynek z całodobową recepcją i ochroną, wideodomofonem w mieszkaniu. Dużym atutem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 760,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Białołęki przy ulicy Pałuków, obok Galerii Północnej i ulicy Światowida. Jest to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł86 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: włochy | ul. Popularna | 4 Pokoje | 86 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: ciche, przytulne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, na granicy Śródmieścia i Woli. Opis: mieszkanie bardzo rozkładowe: - jasny salon z aneksem kuchennym, ok. 18m2 (długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

4 800 zł53 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: lazurowa Concept - ul. Narwik 16 odpowiedni dla: lubiących mieszkać z poza centrum miasta i ceniących sobie rozwiązania proekologiczne. Zalety: nowy apartament ogródkiem na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe - składa się z przedpokoju, sypialni, salonu, kuchni - wejście z salonu, łazienki, balkonu (ok.1m2) oraz przynależnej piwnicy. Ekspozycja okien - wschodnia. Czynsz - 500 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij