dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 446 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

716 000 zł41 m² 17 315,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wspaniałe 2-pokojowe mieszkanie na 2 pięrze O metrażu 41,35M2, funkcjonalny układ pomieszczeń, włochy zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

15 000 zł136 m² 110,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawienia rodzinnego, wygodnego apartamentu w Rezydencji 'maltańska' , gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji saunę, bilard i piłkarzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł33 m² 13 079,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| oferujemy ładne mieszkanie na warszawskiej Białołęce usytułowane w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym z początku lat dwutysięcznych, w centrum którego znajdziemy patio i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dodatkowo opłata do administracji w kwocie 715zł.( kwota zmienna) zawierająca zaliczki za ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, wywóz śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

815 000 zł44 m² 18 409,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku (dwa piętra) mieszkalnym w Warszawie - Wola. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa, terakota; okna - pcv (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker English version below - I speak English. Mieszkanie usytuowane w Wilanowie z doskonałą komunikacją do centrum Warszawy. W sąsiednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

646 100 zł31 m² 20 909,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Lokalizacja Parku Skandynawia na Gocławiu zapewnia łatwy i szybki dostęp do pełnej oferty handlowo-usługowej oraz terenów rekreacyjnych. Komfortowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie - 2 pokoje o powierzchni 80 m2, bez możliwości dodatkowego pokoju. Z ekspozycją wschodnią zachodnią. Oryginalny drewniany parkiet, który nadaje się do cyklinowania. Wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 499 zł47 m² 74,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w osiedlu apartamentowców Bliska Wola przy ul. Kasprzaka 31b. Mieszkanie idealnie zadbane (dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Iberyjskiej. To wyjątkowa okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

750 000 zł59 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Mokotowie ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 265 000 zł76 m² 16 546,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 728,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na cichym i kameralnym osiedlu na warszawskich Kabatach. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 50,18m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł28 m² 23 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Na sprzedaż świetne inwestycyjne mieszkanie przy ul. Okrzei 18. Mieszkanie prężnie pracuje w najmie krótkoterminowym (pozytywne opinie na Bookingu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 680 zł23 m² 73,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Górczewskiej 82 *powierzchnia 23 m2 *ogrzewanie miejskie *piętro 3 *mieszkanie znajduje się blisko skrzyżowania ulic Górczewskiej i Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Corazziego

Staromiejskie,Warszawa

749 000 zł34 m² 21 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wynagrodzenie agencji pokrywa tylko strona sprzedająca! Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,2 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m2, położonego na drugim piętrze w bloku z windą przy prestiżowej al. Niepodległości 33. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

862 859 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze trzy piętrowego budynku o metrażu 57,91m2 to idealne rozwiązanie dla singli, par, rodzin, jak również pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 566 387 zł58 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,23 m2 usytuowane na 5 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 083,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w znakomitej części Żoliborza. Ta malownicza część dzielnicy znana jest ze swojej wyjątkowej zieleni oraz spokojnej atmosfery, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio. Zapraszamy do luksusowego apartamentu na spokojnym Bemowie, znajdującego się w prestiżowym osiedlu Ewen Shiraz przy ulicy Powstańców Śląskich 89c. Link do video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

716 168 zł35 m² 20 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń - mieszkanie bez prowizji: sławek mamy 5 analogicznych mieszkań na wilanowie - zadzwoń, prześlemy listę. Piękny widok z mieszkania i balkonu - strona słoneczna, wschodnia, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 794 375 zł65 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,25 m2 usytuowane na 4 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł40 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 301 000 zł52 m² 25 019,20 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zainwestuj w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Warszawie bezpośrednio! Apartament z widokiem na Browary Warszawskie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

537 999 zł33 m² 16 258,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | 2 pokoje | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Ursynów,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! *** Dwupokojowe 55m na Ursynowie - metro Imielin *** Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych położone w okolicach metra Imielin. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję bezpośrednio do wynajęcia odnowione mieszkanie na warszawskiej Ochocie przy ulicy Filtrowej 62. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 458,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania przy ul. Związku Walki Młodych 12a. Lokal usytuowany na 5 piętrze z 10 z windą w budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duninów

Choszczówka,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa, białołęka - Henryków, ul. Duninów | 1 km od Galerii Północnej | autobusy ok 400 m od budynku | tramwaje 1 km stan deweloperski | 49m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 62 m2 usytuowane na Warszawskim Ursusie, na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca. Termin oddania do użytkowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

607 000 zł44 m² 13 954 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem o powierzchni 43,5 m znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą z ekspozycją okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 825,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne, ciche 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy z ekspozycją okien w kierunkach wschodnim i zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 399 000 zł96 m² 24 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - piękne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Wilanowie, wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Warszawa

659 000 zł42 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Białołęki (brzeziny)! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z podziemnym garażem, położonym na Starych Bielanach, blisko ulic Żeromskiego, kleczewskiej, płatniczej i Broniewskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 duże pokoje z oddzielną kuchnią położone na Bemowie w ok. Wola Park. Budynek ogrodzony z kamerami. W pobliżu stacja metra Ulrychów. Rozkład mieszkania: pokój dzienny 18,3 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

783 800 zł44 m² 17 701 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

857 000 zł69 m² 12 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0%podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Nowe, czteropokojowe mieszkanie na Tarchominie, w cichej okolicy. Trzy sypialnie. Balkon 6 mkw. Doskonała komunikacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł71 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3