dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie do wynajęcia znajduje się przy ulicy Dickensa na warszawskiej Ochocie. Ta spokojna i zielona okolica charakteryzuje się bardzo łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

708 000 zł49 m² 14 449 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie, na Bemowie, o powierzchni 48,85 m2., zlokalizowane na IX piętrze. Po remoncie, zadbane, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 013 000 zł70 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

951 941 zł60 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

951 941 zł | sprzedaż | 59,5m2 | 3 pokoje | warszawa | cypryjska | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku bez windy przy ul. Cypryjskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobrze położona kawalerka na Ursynowie tuż przy stacji metra stokłosy. Budynek z 2004 r., mieszkanie typu studio 32 m2 znajduje się na 7 piętrze, składa się z dużego pokoju i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe i świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, przy ul. Celowniczej (inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzien dobry. Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie na Zielonej Białołęce- 41,6 m, dwupokojowe. Gotowe do zamieszkania, praktycznie wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 624,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 36.24 metrowe mieszkanie, położone przy ul. Marii Dabrowskiej 5, bielany, warszawa. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz apartament w budynku z 2013 roku, o powierzchni 58 m2, 2 pokoje, aneks kuchenny z oknem, z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, wysokie, 3 pokojowe na Wilanowie na ogrodzonym osiedlu Budynek cegla 2017 r Wysokość 3 m Ekspozycja południowo-zachodnia Taras 5,5 m Miejsce postojowe na platformie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

717 721 zł64 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

64,24 mkw, 3 pokoje, otoczenie zieleni, a przy tym dogodny dojazd do Warszawy i mieszkanie idealne dla rodziny? Przedstawiam inwestycję Zielona Przystań w Dawidach! Dawidy to urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 525,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią po remoncie przy ul. Górczewskiej 90a. Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim - 3 piętrze budynku bez windy z 1972 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

1 271 661 zł90 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 525 000 zł62 m² 24 596,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy doświetlone, wygodne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2021, cegła, wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia Balkon 5m Komórka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piniowa

Sadyba,Warszawa

1 125 000 zł47 m² 23 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Agencje proszę nie dzwonić w sprawie współpracy. Proszę o kontakt tylko wtedy, gdy mają Państwo osobę zainteresowaną zakupem takiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

4 400 zł54 m² 80,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. Zupełnie nowy apartament o powierzchni 54 mkw. w sercu Pragi-Północ, zlokalizowany zaledwie kilka kroków od od stacji metra Szwedzka czeka na pierwszego najemcę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł76 m² 158,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: kameralny apartamentowiec na Starym Mokotowie, położony w zielonej enklawie w sercu miasta z widokiem na Park Morskie Oko (wschodnia ekspozycja). Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służewiec,Warszawa

965 000 zł58 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż niezwykle słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone w otoczeniu zieleni, w prestiżowej Dolince Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 174 680 zł56 m² 21 032,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa micro-dzielnica zaprojektowana dla tych, którzy poszukują najlepszego życia w sercu wielkiego miasta. Wybudowana w miejscu dawanych zakładów Unitry, czerpie inspirację ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Marysin Wawerski,Warszawa

745 000 zł49 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w budynku usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lasu przy ul. Kościuszkowców w dzielnicy Wawer. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

836 000 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa | wola | tuż przy metrze | 39.5 m2 Pełna własność i uregulowane grunty. Nowoczesne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Śródmieście Muranów > zielona i kameralna część centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ul. Zamenhofa i ul. Dzielnej | 2 km od Pałacu Kultury 45 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo Lotnisko,Warszawa

6 300 zł96 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje, 2 łazienki 96m2 z 2 balkonami i dużym tarasem oraz 1 lub 2 miejscami postojowymi w hali garażowej położone na Bemowie ul. Obrońców Tobruku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 220 000 zł51 m² 23 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny, nowoczesny apartament znajdujący się na Warszawskiej Woli. Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 250 000 zł203 m² 11 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

2 w 1! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękne mieszkanie o imponującej powierzchni 203m2 (mierzona po podłodze), usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1928.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

777 000 zł42 m² 18 722,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego 2 pokojowego mieszkania w dzielnicy Praga Południe (ul. Wojciecha Chrzanowskiego 2). Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

570 000 zł28 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 28 mkw na sprzedaż, indywidualnie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością. Wszystkie meble robione na zamówienie. Bez pcc!od sprawdzonego i wiarygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

722 776 zł43 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł36 m² 18 630,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnie mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje przejściowe bez drzwi: pokój dzienny z balkonem oraz sypialnia. Kuchnia ciemna , łazienka, przedpokój. Mieszkanie umeblowane do wynajęcia od zaraz dla singla lub pary.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrowska

Targówek,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie na Targówku o powierzchni około 31,7 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny ( ok. 16m2) - sypialnia/gabinet ( ok. 5,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 422,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 280 000 zł91 m² 14 065,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Harmonia Skorosze Ursus - są to niskie, kameralne budynki otoczone zielenią. Położone jest na 2 piętrze i zostało wykończone w dobrym standardzie.