dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

4 190 zł106 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Ochocie o powierzchni 106 mkw, składający się z 4 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Marina Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemnie, nowocześnie zmodernizowane 2 pokojowe mieszkanie 50m2 z oddzielną kuchnią z jadalnią w zacisznej części Mokotowa - ul.Etiudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Specyfikacja: 2 pokojowe 42 m mieszkanie w spokojnej okolicy Bielan. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, że jest ono idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

589 429 zł46 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje - 45,87m2 + 2 tarasy Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

735 840 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 61,32m2 | Granica marek/targówka (administracyjnie Marki) Zamieszkaj w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w Markach. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

5 800 zł75 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego apartamentu w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Służewiec,Warszawa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z przestronnym tarasem oraz możliwością skorzystania z 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej, położony na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

8 900 zł64 m² 139,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 64 mkw. z tarasem (109 mkw) wyeksponowanym na panoramę nowoczesnej części Warszawy. Lokal znajduje się na. 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

515 000 zł29 m² 17 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z 1952 r. Mieszkanie narożne, wejście z klatki schodowej do korytarzyka z 2 lokalami lub z galerii. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 764 000 zł88 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:12/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Ochota, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym: cena 45 000 zł. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

870 950 zł63 m² 13 829 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż przez biuro sprzedaży deweloperów bez prowizji dla kupujących Bez podatku pcc! ogłoszenie dotyczy mieszkania 3 pokojowego na pierwszym pietrze. WE speak english. Please give us A call to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 195 000 zł66 m² 17 969,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie mieszkanie o powierzchni 66,37 m2- 3 pokojowe w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym 4-piętrowego budynku. Jest niezwykle przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

423 300 zł29 m² 14 697,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchominu i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

2 880 zł39 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i widne mieszkanie o powierzchni 39m2 znajdujące się na 4 piętrze w budynku przy ulicy Trzech Budrysów 27! - Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

895 000 zł48 m² 18 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ciche, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerskiej. Zlokalizowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł85 m² 14 692 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Niespotykane na skalę Mokotowa mieszkanie znajdujące się na przewyższeniu w narożnej części kamienicy zwane potocznie Belwederką. Na sprzedaż wysokie i ciche mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie 3 pokoje 55m. Targówek- bezpośrednio! Warszawa Targówek Wynajmę bezpośrednio świeżo odnowione, w pełni wyposażone, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

898 000 zł58 m² 15 364 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania z ogródkiem to zapraszam. Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,45m2 z zadbanym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

858 000 zł47 m² 18 255 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu urokliwej saskiej kępy przy ul. AL. Stanów zjednoczonych. Mieszkanie 2 pokojowe 47 M2. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatniej kondygnacji w 6-piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy duży 30m2 taras, który zapewnia nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 870 000 zł190 m² 30 813,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu elegancki 190 metrowy apartament na sprzedaż usytuowany na drugim piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 478,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2, na parterze w siedmiopiętrowym budynku z 1962 roku. Super lokalizacja na Ochocie, 3,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

868 619 zł44 m² 19 656,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 44 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 017 278 zł38 m² 26 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w samym centrum Warszawy! Warszawa | Śródmieście | ul. Chmielna 37,77m2 - 1pok (możliwość wydzielenia sypialni) + balkon Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

9 900 zł77 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Apartament wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Menolly, w sercu zielonego Powiśla, obok Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

713 000 zł46 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszanie w bardzo zadbanym bloku na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze wśród niskiej zabudowy w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie 3 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym w pełni wyposażone. Wysoki standard. Do wprowadzenia. Dodatkowo płatny czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

10 000 zł56 m² 178,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! *english version below* Największe atuty: wysoki standard oraz wiele nowoczesnych udogodnień takich jak: klimatyzacja, ogrzewanie sterowane w aplikacji lub pilotem, soundbar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 612,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie czeka na Ciebie na Chomiczówce. Chomiczówka to komfortowa i spokojna część Bielan. Osiedla są przestronne otoczone dużą ilością zieleni. Lokalizacja na 12-stym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

879 249 zł36 m² 24 221,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 36 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 36 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

15 500 zł130 m² 119 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 130m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Patria na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszańska

Targówek,Warszawa

1 280 000 zł81 m² 15 779,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe, metro kondratowicza Ustawne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Targówku, idealne pod wynajem, na start lub dla rodziny. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Otwarta przestrzeń ze szklanymi, podświetlanymi sufitami emanuje elegancją, luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowodworska,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 520 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, przytulne i w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej 6 na warszawskiej Białołęce (białołęka Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

498 160 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + balkon 38,32m2 Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł60 m² 13 758 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz jasnego 3-pokojowego mieszkania w wygodnej lokalizajcji, z fantastycznym widokiem z okien na centrum miasta i na Stadion Narodowy, proszę poświęć kilka minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł53 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone 3 pokojowe zwierzolubne mieszkanie na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Dwa balkony 5 i 7 m2, jeden z wejściem z salonu drugi z obydwu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Służewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 zł37 m² 85,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w stylu retro, położonego na ostatnim piętrze - zatrzymaj się tutaj na kilka minut, aby poznać szczegóły. Opis I rozkład Po wejściu od razu poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Rodowicza Anody

Ursynów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem rewelacyjne dwupokojowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji. Lokal: - salon z wyjściem na duży taras (wschód) - sypialnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

1 199 900 zł75 m² 15 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne, rozkładowe mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75m2! **********umów się już dziś!***************** Atuty nieruchomości: - doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

2 800 zł37 m² 76,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie typu studio na pograniczu Ursynowa i Mokotowa położne przy ul. Złoty Potok. Budynek | Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w budynku liczącym tylko 2.