dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

510 000 zł26 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 26 m2. Usytuowane jest od południa, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlone przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

563 000 zł32 m² 17 873 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Ochota | Warszawa Ochota | Warszawa Włochy | Sprzedaż Kawalerki | Kawalerka z Balkonem | Mieszkanie na Ochocie Trwa generalny remont mieszkania oraz aranżacja na 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 471 641 zł86 m² 17 112,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz prestiżowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Good Life Estates oferuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 86 m2 + 2 balkony w świetnej lokalizacji na Gocławiu (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy na Bemowie tuż obok granicy z Wolą, przy centrum handlowym Wola Park oraz w bliskiej odległości od Metra. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

696 000 zł48 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Ochocie przy ulicy "jankowska 5". Rozkład pomieszczeń daje możliwości wydzielenia dwóch sypialni i salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Ulrychów,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 37m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1970 r., Wola, Ulrychów. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 041,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Mirowski

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 870 000 zł66 m² 28 458,40 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Nieruchomości prezentuje dwupoziomowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 66 m2 mieszczący się w przedwojennej Kamienicy Małżeństwa Mulmanów, której budowa rozpoczęła się w 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

885 000 zł38 m² 23 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Znakomite 2 pokojowe mieszkanie w absolutnym Centrum Śródmieścia Południowego na samym Placu Konstytucji obok Placu Zbawiciela i Biblioteki na Koszykowej. 2-ustawne pokoje i duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 260,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Ten wyjątkowy lokal mieszkalny przeszedł kompleksowy remont w 2019 roku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 084 000 zł60 m² 17 917,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Okolica: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

558 000 zł35 m² 15 758,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,41 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Jest to propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł146 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Wilanowie o powierzchni 146 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł32 m² 18 093,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność prezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 31,6m2 zlokalizowana w Zielonej części Mokotowa / Sielce. Nieruchomość znajduję się na 5 piętrze w pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

581 994 zł39 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Pradze Południe. W ofercie posiadamy jeszcze 3 z 8 mieszkań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Powiśle,Warszawa

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brief Śródmieście | ul. Książęca | Apartament 96 m2 | Holland Park | 5 piętro | przestronny salon połączony z otwartą kuchnią z fenomenalnym widokiem na park, sypialnia z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

995 000 zł63 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursusie Metra mieszkania 63,38 m2 i składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

712 576 zł49 m² 14 635 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. Budynek w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Targówku 300m od stacji metra o powierzchni 42 mkw, składające się z: - przestronnego salonu - otwartej kuchni - sypialni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujemy w święta miedzy 10:00-20:00! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Pradze Południe o powierzchni 43 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Głucha

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł12 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy, tuż obok soho factory. *Mieszkanie na powierzchni 12,40 m2 mieści aneks kuchenny, niewielki salon oraz łazienkę z wc. *Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 11.04 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 27 m2 usytuowane na 9 piętrze 15 piętrowego bloku zlokalizowane na woli przy ul. Krochmalnej 600 m od metra rondo onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

867 000 zł54 m² 16 055,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie na Bródnie o pow. 54 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1984 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód, południe) w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

2 550 zł43 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena: - 2550 pln czynsz najmu - czynsz administracyjny 490 pln (wliczone zaliczki za media) - prąd/gaz ok. 160 pln - miejsce postojowe 100 pln (opłaty uzależnione od ilości osób zamieszkujących).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

3 150 zł69 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 69 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym i wyspą - 3 pokoje - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie. Użyte materiały są najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie, na wybudowanym w 2009 roku osiedlu Dom Development. Rozkład mieszkania jest niezwykle funkcjonalny, część dzienna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Głucha

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium na Pradze ul.Głucha o powierzchni 18 mkw, składający się z: - przestronny salon z sypialnia - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Woli o powierzchni 45 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Saskiej Kępie. To perfekcyjna nieruchomość dla tych, którzy cenią sobie świetną komunikację oraz zieleń i spokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

834 758 zł62 m² 13 411,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy Pragi- południe w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 450 zł19 m² 128,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/English below 3200 zł ze wszystkimi opłatami Nowoczesne, przytulne, wysokiej klasy apartamenty 19 m2 z klimatyzacją, w pełni umeblowane i wyposażone na ul. Kasprzaka 29 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 307,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, doskonale zlokalizowane przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

4 500 zł54 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53,5m2 , piętro 5/8 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Pańskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 4500 + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie i w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Jest to doskonała propozycja dla inwestora pod wynajem, dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

1 149 000 zł72 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 2 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 72,3 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

4 700 zł66 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Komputerowej w nowym bloku. Lokal usytuowany na 5 piętrze składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,84m2 Mieszkanie mieści się na parterze 7-pięrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w rejonie Nowa Praga. Kamienica zlokalizowana jest w spokojnym, dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,88 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy, wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo, znajdujący się na Warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej 9 nowy Apartament o pow. 37,8 m2 składa się z: -.