dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 408 000 zł86 m² 16 315,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością, która jest zlokalizowana w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na na Warszawskiej Pradze Północ przy ul. Szanajcy. Spokojna okolica z jednocześnie bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Natolin,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe na wyższym parterze , dwustronne w budynku 2 piętrowym z cegły. Pokój z aneksem kuchennym i z wyjściem na duży balkon , sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Zaborowskiej 3 *nieruchomość o powierzchni 38,27 m2 znajduję się na 2 piętrze w 5-piętowym bloku *osiedle pełne zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 541,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością przearanżowania na trzy pokoje Mieszkanie znajduje się na Białołęce przy ulicy Przejezdnej Dojazd do Metra Bródno bezpośrednim autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł57 m² 18 662 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mokotów I mieszkanie 56,80 m I 4 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56,80 m . Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest po remoncie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

880 000 zł42 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 2 pok. mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Ochocie na strzeżonym os. Słoneczny Skwer na ul. Korotyńskiego w Warszawie. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 415 000 zł75 m² 18 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe (75,04 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z końca 2019 r., położone na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich 79b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł55 m² 18 972,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne, jasne, przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

14 000 zł300 m² 47 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

English description below Trzypoziomowy apartament na warszawskiej Pradze Elegancki apartament położony na warszawskiej Pradze. Z lokalu roztaczają się przepiękne widoki, z jednej strony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 40 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam udziały na osiedlu z 2000r. Tylko gotówka! Ursynowów ( Imielin) , ul. Makolągwy. Mieszkanie 40,3m2na strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym w garażu na poziomie parteru. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł110 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta - ulica Stanisława Augusta 71. Lokalizacja: rezydencja Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł110 m² 236 zł/m²

 

Piętro:36/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

1 090 000 zł69 m² 15 751,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bez prowizji od kupującego Bielany Piaski ul. Zgrupowania ak Żmija | osiedle z 1990 roku w zielonej a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Bielan Mieszkanie o powierzchni 69,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie (2012 r.) blisko metra, zlokalizowanej w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu sprawdzonego Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 050 zł20 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna, przyjemna kawalerka. *Bardzo blisko metra Stare Bielany. *Spokojna, zielona okolica, świetna komunikacja miejska. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 790 zł40 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Lokal znajduje się na parterze (wysoki parter). Mieszkanie składa się z: - kuchni - odzielnego salonu - oddzielnej sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z bardzo wygodnym układem. Doskonała lokalizacja na Gocławku oferuje również doskonałe połączenie z centrum. W najbliższej okolicy doskonała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica Powązkowska 42. Lokalizacja: osiedle Żoliborz Artystyczny ulokowane jest u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

900 000 zł94 m² 9 603,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja! Nowa cena! Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupoziomowy [antresola] o powierzchni 93,72m2. W mieszkaniu na poziomie 1 jest salon z aneksem kuchennym 28m2, sypialnia, 11,7 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 550 zł55 m² 82,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 55 m2, na 6 piętrze w budynku, który jest strzeżony 24/7. Mieszkanie jest pięknie zaprojektowane, z dużymi oknami, balkonem z widokiem na ulicę Wronią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

4 500 zł61 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

975 000 zł112 m² 8 705,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w Krainie Spokoju przy ulicy Szklanych Domów- olszynka Grochowska. Jeśli twoje uszy krzyczą "z dala od hałasu", a serce pragnie zielonego otoczenia, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

395 000 zł17 m² 23 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam Państwu 1 - pokojową kawalerkę, usytuowaną na Starym Mokotowie (okolica Metra Pole Mokotowskie) - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 937,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Ryżowej 41 na warszawskim Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 4/7 piętrze inwestycji wybudowanej i oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 750 zł30 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem, otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek znajduje się przy ul. Wilanowskiej na Powiślu, jest oddalony od głównych ulic. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 27m2, świeżo po remoncie, zlokalizowaną przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 17 na warszawskim Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 693,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3 - pokojową nieruchomość z odrębna, widną kuchnią, usytuowaną na Żoliborzu, w bliskiej okolicy Metra Marymont - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Transportowców

Pyry,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 821 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż piękne przestronne 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, wykończone w oparciu o projekt architektoniczny, z dbałością o każdy, najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

629 884 zł40 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany przez architekta. Pokój dzienny z widnym aneksem, duża sypialnia z balkonem i pojemną garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

626 500 zł33 m² 18 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bemowo - Fort Bema ul. Osmańczyka | chronione osiedle z 2008 roku | przystanki autobusowe i tramwajowe 500 m od klatki | stacja metra Bemowo 10 min komunikacją Mieszkanie 33 m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31, znajdujące się w inwestycji o eleganckim charakterze. Budynek, zlokalizowany w sercu Warszawy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 49m2 z dużym salonem z aneksem kuchennym - odremontowane i gustownie urządzone. Lokalizacja: mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

965 000 zł58 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 57,8 m2, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1978 r. (Rama H). Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (południe-zachód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pisarka

Gocławek,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z bardzo wygodnym układem. Doskonała lokalizacja na Gocławiu oferuje również doskonałe połączenie z centrum. W najbliższej okolicy doskonała infrastruktura.