dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w ośmiopiętrowym budynku przy ulicy Górczewskiej 228a na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

898 000 zł60 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z przestronnym tarasem z widokiem na wewnętrzne podwórko gdzie jest dużo zieleni ( bez osób chodzących przed tarasem), słychać świergot ptaków. Prawie jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

784 000 zł56 m² 14 027,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

515 000 zł30 m² 16 885,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna i zadbana kawalerka - Warszawa Targówek ul. Ogińskiego sprzedaż wyłącznie za gotówke! Mam przyjemność zaoferować Państwu, bardzo zadbaną kawalerkę. Cicha, spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedam kawalerkę znajdującą się w świetnej lokalizacji w zadbanym bloku z lat 60-tych na Powiślu. W 2008 r. mieszkanie zostało odświeżone, dodatkowo zostały zamontowane nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bespośrednio od właściciela wykończone w stylu klasycznym mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Formalnie dwupokojowy lokal w rzeczywistości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

9 500 zł70 m² 135,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie 3pokojowy apartament w topowej lokalizacji na Powiślu, przy Bulwarach Wiślanych i Elektrowni Powiśle, 500m od metra Centrum Nauki Kopernik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, widne mieszkanie zlokalizowane na bliskiej Woli, w rejonie Arkadii. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne, 4 pokoje w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 11 minut od Metra Płocka. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

11 900 zł127 m² 93,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brief: ochota | Park Szcześliwicki | Lutniowa 25. Apartament o powierzchni 127m2 z ogromnym tarasem, 3 sypialnie, 2 łazienki, pralnia, loggia 8 m2, 2 miejsca garażowe, komórka na wynajem. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 696 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż idealnie skomunikowana kawalerka zlokalizowana na Powiślu przy ulicy Tamka Idealne mieszkanie na wynajem jak również do zamieszkania dla siebie Niesamowity widok na panoramę Warszawy Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

739 500 zł36 m² 20 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,1 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2015 roku zlokalizowane w kameralnej inwestycji Shiraz Trio, przy ul. Josepha Conrada. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się w świetnej lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Trzypokojowe komfortowe mieszkanie z miłym sąsiedztwem. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu. Lokalizacja u zbiegu ulic Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 625 000 zł77 m² 20 994,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny, rozkładowy i bardzo jasny/przeszklony apartament, przemyślany koncepcyjnie i zmieniony w fazie budowy przez dewelopera na moją prośbę. Apartament z 4-pokojowego został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

907 000 zł39 m² 22 997 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 39,44 m - 2 pokoje Bokserska Lokalizacja Mieszkanie w świetnej lokalizacji, mokotów Służewiec, ul. Bokserska. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 35m2 Mieszkanie w pełni urządzone o wysokim standardzie + miejsce postojowe. Wynajmę nowe mieszkanie 35 m2 w pełni urządzone o podwyższonym standardzie.Balkon 5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 100 zł42 m² 97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji na Mokotowie czeka na nowego najemcę. Mieszkanie oddalone 6 minut od Galerii Westfield Mokotów. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie W śródmieściu, nowa cena. Budynek: 3-piętrowa kamienica wybudowana w 1922 roku. Rozkład pomieszczeń: - 65 m2 powierzchni - salon - sypialnia - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Praga-Północ,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 060,40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio od właściciela! Lokal użytkowy z funkcją mieszkalną, praga Południe! Nieruchomość bez obciążeń prawnych oraz finansowych. Lokalizacja: zamknięte osiedle przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

4 800 zł59 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w salonie, łazienka z oknem, wc, balkon, wygodne miejsce postojowe w garażu. Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 2/6 z windą w budynku z 2021r. przy ul Jana Kazimierza, wola, odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4100 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł28 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*metro natolin* nowe mieszkanie* miejsce postojowe* Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28mkw na Ursynowie. Idealne dla singla, pary, małżeństwa. Pokój dzienny: stół i krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania znajdującego się w kamienicy przy Alei Jerzego Waszyngtona 45/51. Nieruchomość o powierzchni 35,9 m , cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe studio w mieście Yeni Iskele, obok znanej plaży Long Beach Iskele. Wykończenie, design i projekt studia w cenie. Dwa balkony i widok na Morze Środziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł34 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność oferować na sprzedaż ustawne mieszkanie typu studio położone pomiędzy ulicami Grochowską i Szaserów, niedaleko Placu Szembeka (praga Południe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

646 100 zł31 m² 20 916,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 469 000 zł55 m² 26 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonały apartament w inwestycji Port Praski! rok budowy 2019 55 m2 salon z aneksem kuchennym przestronna sypiania ze strefą do pracy projekt architekta dwustronne całodobowa ochrona nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 488,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Sprzedaż ul. Chełmżyńska 196 Odkryj możliwości komfortowego mieszkania w doskonale zaprojektowanym wnętrzu na nowoczesnym osiedlu. To mieszkanie o powierzchni 48,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie jest położone jest na 5 piętrze przy ul. Kłobuckiej w nowym apartamentowcu nieopodal Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

2 496 000 zł92 m² 27 013 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zależy Ci na czasie? czy na tarasie? Nie musisz wybierać! Mieszkanie z tarasem na Mokotowie. Wystarczy urządzić 92,40 m2: - salon z kuchnią - 35 m2 - pomieszczenie w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i jasne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3 -piętrowej kamienicy bez windy przy ul. Wilczej w samym sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowia

Stara Praga,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port Praski | Praga | Krowia | 60m2 | salon z aneksem, sypialnia, łazienka | taras 25m2 | 1 miejsce garażowe | II piętro. Genialna lokalizacja dla singla lub pary, fenomenalny budynek. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

854 195 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij