dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

949 000 zł61 m² 15 608,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentuję do sprzedaży funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Staszica 6. Kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 18 039,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania na Nowej Woli, przy ul. Worcella 5. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w ładnym apartamentowym budynku 6 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł25 m² 107,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio u zbiegu ulicy Kruczej i Wspólnej. Doskonała oferta dla osób ceniących sobie życie w Centrum miasta, bliskość natury /parki Powiśla, bulwary Wiślane/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 195 848 zł70 m² 17 001 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy nowoczesne budynki oferujące 224 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Usytuowana w mieszkaniowej części dzielnicy inwestycja to idealne miejsce dla wszystkich ceniących komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 235 000 zł59 m² 20 932,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W kilku słowach Na sprzedaż trójstronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje doskonałą lokalizację, dużo terenów rekreacyjnych i wygodny dojazd do centrum. To mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Bokserskiej. Mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 679 000 zł51 m² 32 659 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozmawiamy pl/ukr/eng Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 080,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską w nowoczesnym budynku Powierzchnia: 48,07 m + komórka lokatorska 2,99m Lokalizacja: ul. Odkryta 24,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Białołęka. To propozycja stworzona zarówno dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia od 01/12/2024 umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w bloku z 2010 roku w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania jasna i cicha kawalerka usytuowana na 5 piętrze bloku na Żoliborzu. Mieszkanie o pow.36 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

9 800 zł128 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 5-Pokojowe Mieszkanie na Wynajem w pobliżu stacji metra Służew standard Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 5 pokojowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 276 000 zł62 m² 20 494,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł54 m² 66 666,70 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Unikalna oferta sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji Cosmopolitan, z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament znajduje się na 27 piętrze w 44-piętronym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wawer,Warszawa

707 484 zł42 m² 16 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I nowa inwestycja na gocławiu I Biuro Sprzedaży tel. Apartamenty położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Gocławia, przy planowanej stacji skm Gocław!nie przegap tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

668 000 zł45 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 44.91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 548,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Brief: gocław | Horbaczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, zabudowany balkon, parking na zamkniętym terenie. Monitorowane osiedle, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

509 000 zł22 m² 22 723,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

916 000 zł64 m² 14 411,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja, w której nie tylko znajdziesz wymarzone mieszkanie w Warszawie, ale także doświadczysz niezwykłego komfortu i standardu życia. Łącząc nowoczesność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

959 000 zł52 m² 18 322,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Bez pcc. Odbiór trzeci kwartał 2025 roku. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Pełna własność. Można się posiłkować kredytem. Zapraszam do zakupu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

780 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 3 pokojowego 60,5 m2. Mieszkanie o ładnym rozkładzie - salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszowska

Praga-Południe,Warszawa

835 000 zł49 m² 17 166,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 - pokojowego, klimatyzowanego funkcjonalnego oraz jasnego mieszkania znajdującego się w wykonanym z cegły budynku z 1959r. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na pierwszej kondygnacji w pięknej kamienicy. Nieruchomość położona jest w fenomenalnie zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia dwupokojowe, nowe, urządzone mieszkanie. Nowoczesne osiedle, z zielonym dziedzińcem. W pobliżu osiedla placówki handlowe, usługowe, przystanek autobusowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł32 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, eleganckiego mieszkania w sercu zielonego Mokotowa? Oto propozycja idealna dla singla lub pary, ceniących komfort i wygodną lokalizację! Nowo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 18 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania przestronne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 6-piętrowego budynku z 2011 roku, położonego przy ul. Jana Kazimierza 64, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokój 37m2 Stare Miasto, ul. Świętojańska. Bezpośrednio! Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu ładne, kameralne mieszkanie mieszczące się na poddaszu w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

710 000 zł44 m² 16 136,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | Żerań | 2 Pokoje | 44 m2 | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 507 050 zł92 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 92,31 m2 z przynależnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Do wynajęcia kawalerka (28m2), położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

895 000 zł48 m² 18 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle przyjemnego mieszkania na Sielcach, idealnego dla singla lub pary. Mieszkanie to, o metrażu 47,71 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

599 999 zł31 m² 19 537,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow 30,71m przy Parku Akcji Burza. Podstawowe informacje: zadbany budynek z 2003r. Mieszkanie jednostronne z południową ekspozycją okien, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 500 zł21 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio o pow. 20,88 m2 z logią ( ok. 5 m2) i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone w apartamentowcu na Woli przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij