dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 942 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 942 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

780 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 3 pokojowego 60,5 m2. Mieszkanie o ładnym rozkładzie - salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

1 097 000 zł62 m² 17 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu blisko pkp włochy budynek: 4-piętrowy budynek mieszkalny z 2019 roku. Nieruchomość położona na terenie, strzeżonego/zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł74 m² 20 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,10 m , usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2019 roku, z ogrodzonym ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

888 000 zł45 m² 19 883,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Perfekcyjne połączenie estetyki kamienicy z nowoczesnym komfortem w wydaniu nowego budownictwa. Jesteś młody i ambitny? Lubisz klimat kamienicy i nowoczesne rozwiązania ? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

801 158 zł37 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Konie roku Duuuże Rabaty Super Inwestycja ciekawa propozyvja na najem. Zadzwoń po więcej informacji Lokalizacja: mokotów Atuty: nowoczesne rozwiązania architektoniczne super okolica doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament przy metrze. Apartament dedykowany zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Zlokalizowany blisko centrum. Budynek posiada kameralne patio z ławeczkami, leżakami i alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 759,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do 14.12.2024 Digital Broker prezentuje 2 -pokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Dickensa 15, w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Zielona,Warszawa

1 339 000 zł68 m² 19 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Marzysz o komfortowym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,65 m doskonałe zarówno dla rodziny, jak i wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 431 975 zł68 m² 21 192,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne! Z łatwością można wyodrębnić trzy niezależne kawalerki! ***zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i pcc*** Na sprzedaż mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie na wynajem położone w nowoczesnej dzielnicy Mokotów Wiślany Lokalizacja Mokotów Wiślany, siekierki. Nowoczesne zamknięte osiedle, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Śródmieście Północne,Warszawa

11 000 zł86 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od Najemcy. W pełni umeblowany Apartament o powierzchni 86m2, parter, 4 pokoje, taras/ogródek 45m2, miejsce postojowe w garażu podziemnym mieszczące dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 42m2 na Bemowie. Idealne dla pary lub singla. Rozkład Powierzchnia mieszkania to 42m2, na co składają się: pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

955 300 zł42 m² 22 691,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego We speak English - pls don't hesitate to call: mieszkanie 2-pokojowe blisko Galerii Mokotów Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, marynarskiej, domaniewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Anyżkowa

Ursynów,Warszawa

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Miejscowość: zamienie 05-500 ul. Anyżkowa - około 1 km od granic Ursynowa, 1,5 km od wjazdu na S7 - sprawdź na google maps czas dojazdu do pracy! Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

889 000 zł48 m² 18 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - dużego przestronnego salonu z aneksem kuchennym - sypialni I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Annopol,Warszawa

777 401 zł62 m² 12 640,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

61,32m2 | 3 pokoje + 2 Loggie Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odrowąża

Targówek,Warszawa

589 655 zł39 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga, z okazji końca roku duuuże rabaty Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowym kompleksie deweloperskim na Pradze północ/targówek. To idealna propozycja dla singli, par lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 171 000 zł128 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji Bez podatku pcc Sprzedaż przez zewnętrzne biuro dewelopera promocja! nowa niższa cena: 2 171 000 zł wyjątkowa nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji Blisko Lasu Kabackiego Wygodne 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

895 000 zł48 m² 18 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się , jestem prawniczką i licencjonowaną pośredniczką. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Zajmuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa - Praga Południe / Gocław 3 pokoje 69,49m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (gocław) w świetnie rozwiniętej okolicy obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 545,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Podstawowe informacje Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 35 m2 położonego w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się na parterze budynku tuż przy Metrze Bródno. Mieszkanie dwupokojowe, z osobną sypialnią zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 449 000 zł52 m² 27 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w samym centrum Warszawy! Warszawa | Śródmieście | ul. Chmielna apartament 51,94m2 - 1pok (możliwość wydzielenia sypialni) + balkon Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

820 000 zł43 m² 19 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bemowo ul. Dywizjonu 303 Nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 43 m2, w pełni wykończone, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, dostępne od zaraz. Usytuowane jest na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - komfortowe życie w nowoczesnym stylu! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

799 999 zł38 m² 20 920 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Powiślu Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

1 170 000 zł47 m² 24 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie - Szczęśliwice. Mieszkanie Metraż mieszkania to 47m2 i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

879 000 zł65 m² 13 481,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3pok - 65,19m2 praga południe / wawer stacja warszawa gocławek Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym na Granicy dzielnic Praga Południe i Wawer - obok stacji Warszawa Gocławek. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 285 000 zł65 m² 19 681,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne, słoneczne mieszkanie 65,29 m2 z częściowo zadaszonym tarasem ok. 12.42 m2, z którego rozpościera się widok na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Warszawa - Praga Południe / Gocław kawalerka z dużym ogródkiem Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (gocław) w świetnie rozwiniętej okolicy obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

694 794 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu nowego, 3 pokojowego mieszkania w prestiżowym kompleksie deweloperskim na Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin i par Miejsce postojowe naziemne w cenie 1zł przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł66 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka Tarchomin ul. Strumykowa | przystanki tramwajowe i autobusowe 300 m2 od bloku | dojazd do stacji metra Młociny 15 min komunikacją 66,32 m2 | 3 pokoje z otwartą widną kuchnią |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

1 248 000 zł81 m² 15 407,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli poszukujesz ogromnej przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się na przedmieścia to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

747 000 zł25 m² 29 619,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Fantastyczne mieszkanie w samym centrum Warszawy dla osób ceniących sobie miejski styl życia, przy jednej z najbardziej znanych ulic Marszałkowskiej róg Koszykowa. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spójni

Targówek,Warszawa

1 950 000 zł115 m² 16 996,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bemowo,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 178,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo blisko metra. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.