dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

659 000 zł55 m² 11 891 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji "park Leśny Rembertów" jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej 198. To miejsce na złapanie oddechu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ładną, zadbaną, urządzoną kawalerkę przy ul. Kasztanowej/modlińskiej na Żeraniu, 31,5 m2. Duży salon łatwy do podzielenia na dwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

699 999 zł48 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

48,25m2 | 2 pokoje + loggia 8,5m2 Praga Północ | Śliwice | Jagiellońska 20 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

51,45m2 | 2 pokoje + balkon Granica Targówka i Pragi Północ 18 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Targówka i Pragi Północ. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 459,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Zapraszamy do eleganckiego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

697 500 zł44 m² 15 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,24 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

515 000 zł34 m² 14 927,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Loggia 34,44m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje + 2 Loggie 45,62m2 możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Muranów,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem przestronnego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w samym sercu Warszawy, przy ul. Kłopot. Idealne dla osób ceniących miejskie życie i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

448 000 zł31 m² 14 479,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchomin i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem przestronnego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w samym sercu Warszawy, przy ul. Zielnej. Idealne dla osób ceniących miejskie życie i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 664 955 zł92 m² 16 232,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera! W Promocji! Cena: 1 664 955 zł Powierzchnia mieszkania: 92.31 m Piętro: 1 Wysokość pomieszczeń: 2,77 m Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, o powierzchni 50 m2. Położone przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Żelaznej. Całość zaprojektowana bardzo oryginalnie i wykonana z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

702 000 zł31 m² 23 001,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchnii 30,52 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny 59,99m2 Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,41 m2, na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z 1975 roku, zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich w dzielnicy Bemowo - Jelonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł38 m² 17 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36.1 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia w Warszawy! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 m , które zachwyci Cię swoim urokiem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 776 025 zł87 m² 20 304,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera tel.!Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapytaj o aktualne promocje! Idealna miejsce dla Klientów którym zależy na nowoczesności, komforcie oraz bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 bezpośrednio od właściciela. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon (balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, zielonej części dzielnicy Ursynowa. Mieszkanie dobrze skomunikowane, położone na pograniczu Mokotowa i Ursynowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Powązki,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 8-piętrowego apartamentowca przy ul. Okopowej i Kolskiej, położone na bliskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł50 m² 138,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Kopernika 28, warszawa Unikalne mieszkanie na poddaszu w sercu Warszawy z wyjątkowym potencjałem przestrzennym! rozkład Mieszkanie o powierzchni 50,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fort Bema,Warszawa

974 989 zł47 m² 20 744,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Powierzchnia:47.5 m2 Liczba pokoi:2 Piętro: parter Liczba pięter:7 Typ zabudowy: blok Rok budowy:2007 Winda: tak Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: tak Garaż/miejsce postojowe: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

449 000 zł17 m² 26 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

-We will assist you in English and Spanish- świetna lokalizacja, cichy zakątek niedaleko Ronda Daszyńskiego i biznesowego centrum Warszawy. Widok z okna na drzewa i zielony skwer (okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania na wyjątkowym osiedlu z prywatnym parkiem Ostoja Wilanów przy ul. Hlonda 8a. I speak Polish, english, ukrainian, and Russian. Lokalizacja ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Latawiec,Warszawa

917 000 zł51 m² 17 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Viva invest Prezentuje : Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie położone w ścisłym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie d o w y n a j m u, w kameralnym zadbanym niskim budynku, z cegły Z 2004 roku usytuowanym W zielonymi I zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

882 600 zł42 m² 20 984,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: warszawa Wola, ul. Gumińska Data oddania: 30 października 2026 Szczegóły mieszkania: metraż: 42,06 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 8 (budynek 15-piętrowy) Wysokość pomieszczeń: 2,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

379 000 zł26 m² 14 747,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,7m2 możliwość wejścia do takiego samego mieszkania Z poprzedniego etapu! Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

642 164 zł30 m² 21 491,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Staromiejskie,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,85 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Franciszkańskiej 14a. Znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Jelonki,Warszawa

1 181 005 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2018 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

463 056 zł35 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, kompleksowe osiedle blisko lasu. Oddane do użytku Bez podatku pcc / Bez Prowizji / Wszystkie oferty w jednym miejscu Lokalizacja: nowe osiedle w sąsiedztwie lasu rembertowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

865 000 zł67 m² 12 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

67,15m2 | 3 pokoje + loggia 8m2 Praga Północ | Śliwice | Jagiellońska 20 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 076,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z pięknym mieszkaniem 3 pokojowym, usytuowanym na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Podłużnej. O okolicy: jest to małe i ciche osiedle w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Żelazna Brama,Warszawa

40 000 zł151 m² 264,90 zł/m²

 

Piętro:27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem znajdujący się na 27 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota 44,.