dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł34 m² 19 110,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Bardzo ładne, nowe i w pełni gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,96 m2 na Pradze Południe. Podstawowe informacje: mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

3 000 zł47 m² 64,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Wyjątkowa oferta wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 46,58 m , położonego w spokojnej, zielonej okolicy warszawskiej Białołęki, przy ul. Monteverdiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praga południe- ciche gocławek ulica Szaserów 10 minut do placu szembeka w kameralnym budynku 1950 -ogrzewanie gazowe- -kuchnia w aneksie wyposażona w szafki kuchenne i sprzęt agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m z balkonem 5 m , zlokalizowane przy ul. Aleksandra Gieysztora na warszawskim Wilanowie. Obecnie wykorzystywane jako biuro księgowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Adamieckiego

Ursus,Warszawa

365 000 zł25 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu kawalerki położonej przy ul. Adamieckiego 16 w Ursusie. Gwarny Ursus dysponuje bogatym zapleczem handlowym, lokalnymi sklepami rozsianymi po całej okolicy. W pięknym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 990 zł40 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wnętrze zaprojektowane przez wiodącą pracownię architektoniczną wyróżnia się nowoczesnym stylem i funkcjonalnością. Charakteru nadają duże lustrzane powierzchnie. Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

859 000 zł58 m² 14 683,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: bialołęka, ul. Mariana Wyrzykowskiego 1 Rok budynku 2016 r. Powierzchnia 58,50 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

790 000 zł35 m² 22 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz świetnie wykończonego mieszkania w topowej lokalizacji? Zależy Ci na super widoku, doskonałej komunikacji i wysokim standardzie? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow. 62,23m2 Salon jasny 2-u stronny (południe/zachód) Idealna oferta dla Rodziny Tramwaj ok 2 min dojazd do metra ok 9min Kontakt bezpośredni w zakładce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 799 000 zł98 m² 18 357,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 98 m2, do którego należą dwa duże tarasy o łącznej powierzchni 90 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o pow. 26,5 m2. Położony na warszawskich Włochach idealny dojazd do centrum miasta. Bardzo dobra inwestycja - Lokal był wykorzystywany w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 173 zł52 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 3-pokojowy apartament o pow.51,73 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł150 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

874 000 zł65 m² 13 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1947

Gotowiec inwestycyjny z bardzo wysoką stopą zwrotu! Bemowo ul. Powstańców Śląskich 12. W skrócie ul. Powstańców Śląskich 12 / Bemowo (4 min do Metra) gotowiec inwestycyjny: 6 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

719 999 zł54 m² 13 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, mieszkanie 54,20m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 140 000 zł60 m² 18 843 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Bardzo jasne 4- pokojowe mieszkanie położone blisko Alei Ujazdowskich i Placu na Rozdrożu, 4 min. spacerem do Placu Zbawiciela i Metra Politechnika, 8 min. do Łazienek Królewskich, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 28m2 przy ulicy Batorego w Warszawie w bloku 15 piętrowym z 3 windami na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

920 000 zł49 m² 18 741,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pragnę zaoferować klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu w przedwojennej kamienicy (rok realizacji 1936-1937, architekt Lucjan Korngold - wybitny przedstawiciel warszawskiego modernizmu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 402 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na Pradze Południe - Kamionek na ul. Żupniczej. Znajduje się na 2 piętrze. Opis mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Mokotów,Warszawa

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania luksusowe, funkcjonalne, piękne, całkowicie wyposażone dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 1963 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie Parku fort bema na Osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 990 zł58 m² 68,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Wąwozowej 8, na osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 215 000 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym budynku jednorodzinnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 090 000 zł52 m² 20 997,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 19/03/2024 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Gumińska 1 / Bliska Wola 3 pokoje z aneksem kuchennym i 8-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

877 000 zł50 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,15 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 600 zł64 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie Parku fort bema na Osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł96 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Grochowie. Nowoczesne, przestronne mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z balkonem przy ul. Żupniczej 14 (praga-Południe) w Warszawie. Informacje o mieszkaniu: nowe, pierwszy najem Powierzchnia: 30,2 m Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

495 000 zł27 m² 18 401,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczej kawalerki zlokalizowanej w okolicy Placu Szembeka i ul. Grochowskiej, z doskonałym dojazdem do Centrum. Jest do idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

535 000 zł26 m² 20 576,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam urządzoną kawalerkę z wydzieloną sypialnią. Idealna na pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja na wynajem, również krótkoterminowy ze.