dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 250 zł54 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Powiślu Mieszkanie o metrażu 54 m2 z trzema pokojami oraz aneksem kuchennym: salon z aneksem kuchennym (21 m2) Sypialnia (13,5 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Groty,Warszawa

924 500 zł54 m² 17 117,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w inwestycji premium wykończony pod klucz! Dzięki nam kupujesz prosto i bezpiecznie! Apartament wykończony pod klucz w wyjątkowej lokalizacji z pięknym widokiem! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 790 zł39 m² 71,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 39 m zlokalizowana w prestiżowej części Miasteczka Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pazińskiego

Wawer,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Romana pazińskiego W warszawie mieszkanie: do sprzedania zaciszne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wawer. Lokal z ekspozycją południową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 390 zł31 m² 77,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie w budynku z całodobową ochroną, zlokalizowane przy ul. Fort Wola na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane, doposażenie do ustalenia między Stronami. Obecnie jest zabudowa kuchni, wersalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | Żerań | 2 Pokoje | 44 m2 | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

889 000 zł46 m² 19 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie na Pradze-Północ (pelcowizna, dawne tereny fso). Opis mieszkania: powierzchnia: 46 m Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym: 23,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chłopickiego

Gocławek,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, józefa Chłopickiego 16 Metraż: 65 m2 Piętro 5/5 z windą Rok budowy: 1997 Cena: 950 000 zł Agent odpowiedzialny za ogłoszenie: tel: opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 830 zł20 m² 91,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Rusznikarskiej 6 w Warszawie *dla mieszkańców dostępny ogródek *budynek w 2019 roku przeszedł gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bródno,Warszawa

435 000 zł30 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, ul. Ogińskiego - cicha enklawa blisko metra Bródno Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Bródnie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Bez prowizji od kupującego! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem do remontu w zabytkowej kamienicy z 1937 roku przy ulicy Grójeckiej. Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Warszawa

735 000 zł35 m² 20 874,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

O mieszkaniu: przestronna kawalerka o powierzchni 35,21 m , przy ulicy Hożej, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Poznańską. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze kamienicy z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 433 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiślicka

Rakowiec,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

832 159 zł42 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Stara Ochota,Warszawa

1 600 000 zł70 m² 22 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Sprzedam ciche mieszkanie w centrum miasta. Wyjątkowa lokalizacja. Stara Ochota, przy Placu Narutowicza ul. Akademicka Piękna kamienica z 1928 r. Mieszkanie do remontu. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 800 zł53 m² 203,77 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 53 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan, położonym w sercu Warszawy. Budynek zaprojektowany przez Helmuta Jahna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 19 205,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 75,5 m2, piętro 5/8 z windą, w budynku z 2009 r., Wola, Młynów. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 320 zł36 m² 92,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tamka 29 to znajdujące się na Powiślu nowoczesne osiedle mieszkaniowe we wspaniałej lokalizacji, które jako jedno z nielicznych w Warszawie posiada taras na dachu o powierzchni ponad 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

789 000 zł59 m² 13 278,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przy szybkiej decyzji możliwy dodatkowy rabat ** nowa inwestycja W przedsprzedaży - promocyjne ceny! ** Biuro Sprzedaży Mieszkań Realizacja IV Q 2026 roku. **przedsprzedaż - najlepsze ceny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 50 m2, znajdujące się na parterze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:16/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie - 16. piętro, klimatyzacja, garaż, blisko centrum Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 16. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Powiśle,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany Apartament 2-pokojowy z widokiem na Park Kazimierzowski - Powiśle Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament położony w sercu Powiśla, w bezpośrednim sąsiedztwie takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gocławek,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 4 piętrze w nowym bloku z windą. Mieszkanie jest idelane dostosowane do zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

2 750 zł25 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Optymalny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe duże mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na Mokotowie przy ulicy Augustówka na 1 piętrze. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 100 zł56 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 56 m2 znajdujące się w bloku przy ulicy chodkiewicza 7. Parking w cenie najmu. Oferujemy komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 150 zł40 m² 78,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w dobrym standardzie ,w pełni umeblowany i wyposażony w elitarnym strzeżonym apartamentowcu zlokalizowanym w centrum Górnego Mokotowa. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

567 000 zł27 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wola - Mirów, ul. Krochmalna > ścisłe centrum Warszawy > autobusy 200 m > tramwaje 300 m > metro Rondo onz 700 m Mieszkanie 27 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol z garderobą, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu Biały Kamień. Mieszkanie składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł57 m² 24 543,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Centrum / ul. Świętokrzyska / 56,66 m2 / 2 pokoje / balkon / komórka lokatorska Mieszkanie w unikalnej lokalizacji z fantastycznym widokiem na Pałac Kultury. Mieszkanie Po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 750 zł57 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowa nieruchomość o powierzchni 57m2 zlokalizowana nieopodal pkp Koło. Budynek z 2013 roku, wyposażony w windę dojeżdżającą do poziomu garażu. Bezpieczne zamknięte osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wilanów / al. Rzeczypospolitej / 2 pokoje / 45 m2 / balkon / garaż / komórka lokatorska Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu. Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł72 m² 27 841,20 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z przepięknym widokiem na 19 piętrze! Dla osób ceniących design i niebanalne wnętrza i piękne widoki. Apartament był w programie "domy gwiazd" Omeny Mensah w Canal+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł87 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się na strzeżonym osiedlu, co zapewnia bezpieczeństwo oraz ciszę. Jednocześnie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących bliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 890 000 zł76 m² 24 947,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy wyłączną ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu, tuż obok stacji metra! Trzypokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście-Powiśle / ul. Śniegockiej / 30 m2 / 2 pokoje mieszkanie Stylowe mieszkanie, przedwojenna oryginalna cegła, wysokość 3 metry. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów / ul. Stryjeńskich / 60 m2 / 3 pokoje / balkon / garaż Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i garażem położone w zadbanym osiedlu. Mieszklanie Funkcjonalne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij