dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 941 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 941 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 150 000 zł49 m² 23 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na III piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W propertique Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Ursus/3 pokoje/63m2/dwustronne/balkon/miejsce Postojowe Szczegóły Mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 045 000 zł36 m² 28 693 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera; zakup bezpośrednio; to już ostatni etap inwestycji. Nieruchomość znajduje się między ulicami Domaniewską a Woronicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

716 000 zł25 m² 28 289,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,31m2 , zlokalizowane na III piętrze w nowej inwestycji na warszawskiej Woli. Mieszkanie oferowane jest w standardzie deweloperskim. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł58 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia- bez prowizji 2 mieszkania W cenie 1! Zjawiskowe, dwulokalowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1938 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa inwestycja Petit Warsaw składająca się z 19 kawalerek i 4 lokali użytkowych. Historyczna kamienica z 1935 roku całkowicie zrewitalizowana. Teren zamknięty. Na dziedzińcu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie z bardzo niskim czynszem! Mieszkanie ma aż 3 metry wysokości, co sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne i jasne. Możliwość zrobienia antresoli Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 622,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***говорим на русском*** Розмовляємо українською*** Pełna własność, założona kw, możliwość zakupu na kredyt. Bez prowizji. Obcokrajowcy mogą kupować bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 560 zł29 m² 87,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie typu Studio z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecam 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 w przedwojennej kamienicy z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowej kamienicy na Powiślu blisko stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , na piątym piętrze w odrestaurowanym bloku, zlokalizowanym na Pradze-Północ. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 400 zł42 m² 128,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 700 zł74 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie W 19 dzielnicy - centrum warszawy Do wynajęcia przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa

Bielany,Warszawa

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Twój własny kąt przy metrze - komfortowa kawalerka na bielanach! miejsce, które zmieni twoje życie Marzysz o własnym mieszkaniu z doskonałym połączeniem komunikacyjnym? Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł95 m² 11 531,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską w budynku z 2025 roku. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 824,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I klimatyzacją , ul. Kąty Grodziskie , Warszawa - białołęka trzy podstawowe atuty tego mieszkania : * klimatyzacja * prywatny ogródek * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wyględów,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni prawie 60 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w luksusowym apartamentowcu. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 929 000 zł93 m² 20 845 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego. Bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc. Pls scroll down to see the English version of the listing osiedle - powierzchnia mieszkań 26,6 - 96,02 m2. Miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 099 000 zł68 m² 30 642,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Warszawy, a jednocześnie otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 68,5 m komfortu + 6,5 m balkon Przestronny apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł157 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji na cele biurowe Doskonała lokalizacja | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Możliwość wynajmu na biuro | Jasne wnętrza ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

711 450 zł56 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 55,80 m , gotowe, dwa balkony Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesny Dwupoziomowy Apartament Typu Loft W Prestiżowej Inwestycji Qbik Z Widokiem Na Park Stylowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Qbik na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie w komfortowym apartamentowcu Dom Development przy ul. Lazurowej 9. Idealne dla pary lub małej rodziny oraz osób ceniących stylowe wnętrza w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

4 000 zł42 m² 94 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cieszyńskiej 1a, przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 038,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach- dosłownie kilka kroków od Metro Młociny! Nieruchomość o powierzchni 49,15mk znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie W centrum warszawy Z pięknym widokiem tylko W naszej ofercie mieszkanie 48 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Al. Niepodległości. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie z balkonem i miejscem postojowym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 247 084 zł77 m² 16 261,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mokotowie! bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji Bez podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży! Termin oddania: IV kwartał 2025! Na sprzedaż nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Mokotów,Warszawa

815 000 zł39 m² 20 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie, które składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i balkonem, oraz oddzielnej sypialni i przedpokoju o łącznej powierzchni 38,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł38 m² 72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze Na wynajem, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w budynku, usytuowanym przy ul. Woronicza 76 w Warszawie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

1 175 000 zł62 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935