dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Digital Broker prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, dwupokojowe o powierzchni 35 m2, po generalnym remoncie, bardzo ładnie wykończone, przy ulicy Wybrańskiej 15/17 na warszawskim Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Top lokalizacja! Zapraszam do zakupu kawalerki zlokalizowane w najbardziej zielonej części Bielan, 5 minut spacerem od Metra Wawrzyszew i Metra Młociny. Idealne na start lub pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą przy ul. Wspólnej 50 tam, gdzie historia spotyka współczesny komfort Są w Warszawie adresy, które mają w sobie coś więcej niż tylko ściany i metry kwadratowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

660 000 zł35 m² 19 075,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Sitnika 1, z pięknym widokiem na Park Moczydło. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z lat 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 66 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem, obie z wc) > duży ogródek 42 m2 > klimatyzacja > ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mirów,Warszawa

1 250 000 zł60 m² 20 712,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% re/max maraton Na sprzedaż apartament o powierzchni 60,35 m2, położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pańskiej 96 w Warszawie. Lokalizacja Budynek znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

8 000 zł85 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na bliskiej woli - 3 pokoje W inwestycji oxygen Top lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Garaż podziemny | Klimatyzacja | 2 sypialnie | 2 łazienki ***** układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

840 000 zł36 m² 23 424,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, w sercu Bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze (z 9).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje, wysoki standard, balkon I miejsce postojowe - ul. Corellego 1 - osiedle zielona dolina Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

515 000 zł22 m² 23 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 22,27 m, usytuowaną na 3 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Siennej 41 w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 687 934 zł86 m² 19 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc Centralne Biuro Sprzedaży Mieszkań Zapytaj o aktualny rabat w tym miesiącu! Zamieszkaj na Mokotowie - w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 300 zł29 m² 113,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

626 400 zł43 m² 14 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Najlepsza lokalizacja na tarchominie, ul. Myśliborska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88 mkw, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w bloku z 2003 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 060 714 zł56 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie 55,83 m2 z obszernym balkonem w świetnej lokalizacji - na terenie Soho Factory (budynek Feniks). Lokalizacja: lokal usytuowany jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Ursynów,Warszawa

742 000 zł53 m² 14 026,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,91 m , idealnie zlokalizowanego w pobliżu stacji Metro Imielin! To ciche, zadbane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 720 zł46 m² 80,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

4 900 zł50 m² 98,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament w sercu Woli - ul. Miedziana Przestronny, słoneczny apartament na ostatnim piętrze, wykończony z dbałością o każdy detal, gotowy do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 695 000 zł44 m² 38 522,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chmielna Duo | 2 pokoje | 44 m | 7. piętro | Widok na pkin i Varso Tower Na sprzedaż unikalny, w pełni wykończony apartament pod klucz w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

4 700 zł61 m² 77,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Residence to enklawa nowoczesnych, niskich budynków. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak kamień, ceramika i drewno. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł114 m² 12 271,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Brief: wawer, ul. Jeziorowa | Mieszkanie 114 m , 2 poziomy | 4 pokoje, salon z aneksem | 2 łazienki | gardeboba | Taras 13 m | 2 miejsca postojowe | Bezczynszowe Atuty: * Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 570 zł40 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio funkcjonalne, jasne, pięknie urządzone mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Przestronne i w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sprzedam bezpośrednio kilka kawalerek w kamienicy z 1935 roku .Metraż od 25 m do 35 m . Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku .Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

740 000 zł52 m² 14 114,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne, komfortowe, w pełni urządzone, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem - 70 mkw., ul. Kąty Grodziskie 19C na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 52,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

799 950 zł37 m² 21 880,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukając nowego mieszkania, dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,54 m2, dwustronne, bardzo ładny rozkład, sypialnie wygodne, ustawne, mieszkanie ciche. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

885 000 zł48 m² 18 247,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Usytuowane w budynku apartamentowym z 2016 położonym niedaleko stacji Metra Młociny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 750 zł45 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie dostępne do wynajęcia, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Wroniej 45, w prestiżowej inwestycji Oxygen Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Atrakcyjne 2-pokojowe Mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia na Białołęce, ulica Ku Rzece 9b*** Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilicka

Mokotów,Warszawa

1 275 500 zł55 m² 23 190,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na Mokotowie w Warszawie. Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu z Al. Niepodległości - przy metrze Wierzbno. Okna wychodzą na dziedziniec od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane. Bardzo dobry rozkład. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd wysokiej klasy (pralka, lodówka, zmywarka) połączona z małą jadalnią. Salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / śródmieście / Muranów Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 38 metrów posadowione w budynku w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W the estate warsaw Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na parterze 4-piętrowego budynku przy ul. Doryckiej w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zielonym mokotowie Z balkonem Umeblowane | Duże okna | Jasne wnętrza | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

870 000 zł49 m² 17 755,10 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na Osiedlu Saska - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Imbirowa

Ursynów,Warszawa

1 110 000 zł56 m² 19 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowania na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56 m2 na drugim piętrze (winda) w budynku wybudowanym w 2011 roku, znajdującym się w doskonałym punkcie Ursynowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Stary Imielin,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Znakomicie zlokalizowane przestronne mieszkanie 3 pokojowe. Tuż przy metrze Imielin. Jasne mieszkanie z dużym balkonem wychodzące na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roztocka

Gocławek,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 791,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, ul. Roztocka, praga Południe (gocławek) Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m , zlokalizowane przy ul. Roztockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 160 000 zł63 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim odebrane! inwestycja "royal Residence" robyga. Etap 5. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,65 m2 wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 639,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzysz o własnym zielonym zakątku w Warszawie, gdzie po pracy odpoczniesz z rodziną lub przyjaciółmi? To mieszkanie jest stworzone właśnie dla Ciebie.