dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 58 m2, przy stacji metra Stokłosy (al. Ken 97). Na 3 piętrze, w bloku z 2000 r. bez windy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Salon ma 24 m2 i w nim znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

280 000 zł26 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie jednopokojowe po remoncie -ciche, słoneczne, na 1 piętrze z balkonem w trzypiętrowej kamienicy.Ogrzewanie i woda miejska. Bardzo dobry węzeł komunikacyjny-tramwaje, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Piękne mieszkanie w wysokim standardzie 3 pokojowe, 70m2 + 15 m2 taras z zadaszeniem. Przestronny salon 25m2 z wyjściem na taras, kuchnia otwarta z oknem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy. Doskonała Lokalizacja. Krucza 51, wejście od ul. Widok, 1 piętro, winda, 34 m2, pokój, kuchnia, łazienka. 2000 zł/miesiąc. Proszę dzwonić miedzy godzina 14 a 16.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Panieńska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku strzeżonym, pełne wyposażenie i umeblowaie. Salon 37 m2 + aneks kuchenny, sypialnia 14 m2. Duża łazienka, wc oddzielnie Doskonała lokalizacja - 7 min pieszo do zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne, ciepłe i ciche mieszkanie, w niskiej zabudowie; na ogrodzonym osiedlu, w pobliżu stacji metra Młociny. Cena do negocjacji. Mieszkanie dla małej rodziny lub osób samotnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Białołęka, 1-pok, 32mkw, 2006r, wysoki standard wykonczenia, os.zamknięte, strzeż., W pobliżu sklepy, przedszkola, banki itp.Dobra komunikacja. Mieszkanie umeblowane, do zamieszkania 1300+liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaściankowa

Powsin,Warszawa

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane przy ul. Zaściankowej, w budynku C, na I piętrze. Do mieszkania przynależą; balkon o pow.8 m2 oraz dwa miejsca postojowe, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł100 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 100m2 położony w ekskluzywnym projekcie przy Parku Pałacu Wilanowskiego w Warszawie. Mieszkanie o wysokim standardzie (kamień w łazienkach, drewno egzotyczne na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie dla małżeństwa bezdzietnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 044 444 zł53 m² 19 818,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy al. Jana Pawła II 72 w Warszawskim Śródmieściu. Lokal znajduje się na 1. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

945 000 zł64 m² 14 881,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,44 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 13,05 oraz 12,96 m2, - łazienka 4,47 m2, - wc (przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 199 444 zł50 m² 23 941 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Specyfikacja mieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m , zlokalizowane przy ul. Wiktorskiej na Starym Mokotowie w Warszawie - zapraszam! Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Muranów,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 074,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Rezerwacja - booked [english below] Na sprzedaż kawalerka ul. Dzielna 5, warszawa Cena: 599 000 zł Powierzchnia: 33,14 m Piętro: 2 Rok budowy: 1951 Stan prawny: pełna własność Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 697 280 zł71 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mokotów | 70 m | Belvedere Residence | Balkon | Widok | Inteligentny dom Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 70,25 m , położony na 2. piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 770,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tu poranki pachną kawą, a wieczory ciszą własnego zielonego zakątka. 42,12 m wygodnej przestrzeni i aż 100,60 m prywatnego ogródka gotowego, by zamienić go w Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

15 000 zł99 m² 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w Porcie Praskim, przy ul. Sierakowskiego 1. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 99 m2; widok na rzekę;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grochów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 30 m2, w której znajduje się: - duży pokój z oknami od strony zachodniej - aneks kuchenny - łazienka z wanną. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,49 m2, na którą składa się: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie 4 pokój (obecnie otwarty na salon), z możliwością wydzielenia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

447 000 zł32 m² 14 163,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 31,56 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z wc, - korytarz. Dodatkowym atutem lokalu jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 379,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,39 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, - toaleta, - przedpokój. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 098,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje na sprzedaż Warszawa | 3 pokoje na sprzedaż Ursus | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje w nowym budownictwie Warszawa Przedstawiamy jasne, rozkładowe, gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

605 544 zł44 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 43,88 m Dostępne mieszkania w innych rozkładach i powierzchniach. Bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

839 736 zł54 m² 15 550,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,71m2 + 2x balkon 12m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

929 000 zł43 m² 21 605 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na #mokotów, tym razem na: = #ksawerów = super lokalizacja! = świetna komunikacja, autobusy, tramwaje i #metro #wilanowska 8 minut spacerem od domu. = całodobowa ochrona = mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

599 999 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście Północne). To doskonała propozycja dla singla, pary lub inwestora. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malawskiego

Wyględów,Warszawa

455 000 zł28 m² 15 964,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 28,5 m , na którą składa się: salon (23,7 m ) z aneksem kuchennym, przedpokój (2,3 m2), łazienka (2,5 m ). Znajdziemy tu również nieduży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

429 000 zł24 m² 17 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna na start kawalerka o powierzchni 24,5m2 na 2 piętrze przy ul.Sowińskiego na warszawskiej Woli. Budynek z 1970 r., ODNOWIONY, z nową elewacja, z wymienionymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 134,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- prowizja 0% od kupującego - / - 0% commission from the buyer - [for english, scroll down] Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 433,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z potencjałem, do remontu, 2 pokoje. Powierzchnia mieszkania 37,8 m . plus piwnica 1,89 m . Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, jasna przestrzeń. Blisko terenów zielonych Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare Bielany. Spokojne, kameralne miejsce; dużo zieleni; dobra komunikacja; blisko metro. Kamienica zadbana, ogrodzone podwórze. Mieszkanie ciche, przytulne, po remoncie. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

911 000 zł70 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| polecamy do sprzedaży zupełnie nowe mieszkanie na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej. Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania. Stan prawny uregulowany w księdze wieczystej. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 602 392 zł110 m² 14 505,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4 pokojowy apartament o pow. 110,47m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 2 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie nowoczesne dwupokojowe , czyste w pełni wyposażone na spokojnym cichym osiedlu przy ul. Aluzyjnej. Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Białołęka która słynie z bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł28 m² 23 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 28 m2 z możliwością dokupienia strychu 25 m2. Mieszkanie znajduje się na Nowym Mieście w odrestaurowanej kamienicy. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68.06m2, klimatyzowane, blisko metra Słodowiec na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Adres ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bemowo ul. Szeligowska 24 | 300 m do budowanej stacji metra Chrzanów (oddanie w 2026 roku) 26m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | parter | ogródek 10,5 m2 cesja umowy deweloperskiej oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

843 340 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal, znajdujący się na warszawskim Bródnie-Podgrodzie. Na nieruchomość o powierzchni ponad 59,60 metra przypadają 3 pokoje, w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

1 160 000 zł58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe Mieszkanie na Bemowie, ul. Dywizjonu 303 - Prestiżowy Styl Życia na 58 Metrach Kwadratowych! Mieszkanie na osiedlu Bianco na Bemowie, przy ulicy Dywizjonu 303. Ta ekskluzywna nieruchomość.