dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł29 m² 29 021 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pł, ua, ru, eng Numer oferty: 680336 Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | Balkon | Klimatyzacja | Chmielna | Centrum Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 935,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną oraz trójstronną ekspozycją, bardzo dobrze doświetlone o powierzchni 61,70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurtyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł37 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia nowe, piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ulicy Fabryki "tewa" na warszawskim Mokotowie. Jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , z dużym balkonem (12 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie | 2 łazienki | Balkon | Garaż Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie - jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Odyńca. Mieszkanie o pow. 35 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 592,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 34,21 m z wydzielonym niezależnym pomieszczeniem sypialnym, znajdującego się u zbiegu Ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 900 000 zł115 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dobra cena! Jeżeli szukasz cichego, funkcjonalnego, jasnego, przestrzennego i wyposażonego apartamentu na Mokotowskich Stegnach, to ta oferta jest dla Ciebie! 2 balkony, winda, miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 000 zł46 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkania położone przy Al. Wilanowskiej 7b w Miasteczku Wilanów, o powierzchni od 46,5 zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 372,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* dzielnica Białołęka *ul. Pawła Włodkowica * dwa pokoje * 39,7 m2 * balkon *garaż * tramwaj, autobus, metro - stacja Bródno Oferujemy do sprzedania zadbane, widne (okna mieszkania wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 189 000 zł83 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 252,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek bez barier architektonicznych- wygodne dla osoby poruszającej się na wózku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

1 059 000 zł60 m² 17 504,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, przestronne mieszkanie urządzone z dbałością o detale szuka nowego właściciela! W skrócie ul. Wierna, targówek, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 60,5 m 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

689 000 zł36 m² 18 970,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o świetnym układzie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Położone na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,9 m z wejściem od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

707 000 zł43 m² 16 441,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

726 000 zł28 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów idealna zarówno na wynajem jak i do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 720 000 zł196 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 700 zł39 m² 120,51 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl,ua, ru, eng Oferuję do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 49 m , zlokalizowany przy ulicy Grzybowskiej w dzielnicy Wola, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

749 000 zł41 m² 18 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne,jasne,po generalnym remoncie mieszkanie z aneksem kuchennym plus sypialnia,kuchnia,meble w zabudowie,sprzęt agd płyta,okap,piekarnik,lodówka i pralka wolnostojące.Amica,pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, 3-pokojowe mieszkanie (51 m ) przy ul. Sygietyńskiego na Grochowie. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - ma całkowicie nowe instalacje, wyposażenie i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonym sercu Wawra - Miedzeszynie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną sypialnią I metro i balkon Do wynajęcia bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 26 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina 15 koszty - 2000 czynsz najmu + 600 czynsz do administracji co daje kwotę 2600zł + 100zł zaliczka na media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

5 460 zł90 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2019 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46.76m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju Sypialni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacją nieruchomości na Warszawskiej Woli, na zamkniętym osiedlu Wola Prestige przy ul.Jana Kazimierza 64. Zapraszam biura nieruchomości do współpracy przy tej ofercie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - pokoju - widnej łazienki - przedpokoju Drewniana podłoga. 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , położony na Dolnym Mokotowie w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej w centralnej części Zawad. Przestronna loggia, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij