dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 936 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ilskiego

Rembertów,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie nowo urządzone na poddaszu domku jednorodzinnego. 2 sypialnie, łóżka podwójne lub pojedyncze, salon z kuchnią i jadalnią, łazienka. Pełne wyposażenie. Idealny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

372 000 zł49 m² 7 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio nowe 2-pokojowe mieszkanie na Szczęśliwicach blisko Parku. Dojeżdżają tutaj tramwaje, autobusy oraz wkd, również do metra Racławicka nie jest daleko. Mieszkanie ciche od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pelni umeblowane, pelne agd (lodowka, piekarnik, plyta ceramiczna, mikrofalowka, zmywarka, pralka). Apartamentowiec z ochrona, recepcja, wewnetrznym dziedzincem nowy oddany w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowy Szlak

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1-go października br. ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, aneks kuchenny, łazienka, wc, korytarz, loggia ok 7m2. Okna plastikowe, panele podłogowe. W spokojnej okolicy, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Idealne mieszkanie dla 2-3 osób W cichej okolicy. W okolicy park moczydło I lasek na kole, mnóstwo szkół gimnazja licea, szkoły podstawowe, przedszkola. Sklepy osiedlowe oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mam do zaoferowania rewelacyjne mieszanie na osiedlu Zielona Italia na warszawskich Włochach. Mieszkanie ma 34 metrowy taras z szerokim widokiem na okolicę , jest na ostatnim, czwartym piętrze, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

130 000 zł15 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne ciche mieszkanie na wysokim parterze. Okna na południe, na osiedle -nie na ulicę. duzo zieleni. Dogodny punkt komunikacyjny /autobus, tramwaj -blisko do metra -7min/. pokój ok.10m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 30m2 na Saskiej Kępie w pobliżu stadionu Narodowego ul. Saska W mieszkaniu właśnie zakończony jest generalny remont: kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pereca

Wola,Warszawa

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam kawalerkę 28m2 usytuwaną na 3 piętrze w 15 piętrowym bloku przy ulicy pereca(wola). Pokój z oknem na wschód. Blisko stacja metra rondo onz, przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

525 000 zł80 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Strary Mokotów / Wierzbno, 3 pokoje/80m2, kamienica 1939r kominek 525000zł do negocjacji Dwustronne, wysokie 3,05m mieszkanie na III piętrze w starej zadbanej kamienicy z klimatem lat 30-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie: 2 pokoje, 55,5 m2 + balkon 10 m2 na Jelonkach. Mieszkanie W pełni umeblowane! Spokojna okolica z dużą ilością zieleni i niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płatnerska

Nowy Rembertów,Warszawa

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu-dwustronne, rozkładowe,pierwsze piętro/moge zamienić na parter z tarasem i ogrodem/-tylko gotówka/przy szybkiej decyzji kupna możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamkowy

Stare Miasto,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Warszawa Plac Zamkowy (stare Miasto), z widokiem na Zamek Królewski. Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1954 roku. Jeden oddzielny pokój, duży salon, przestronna kuchnia. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dęby

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garażem, tarasem i 45 metrowym ogródkiem na Olszynce Grochowskiej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - 150 metrów od stacji skm dojeżdzającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w budynku z cegły na drugim piętrze / bez windy - z balkonem. Kuchnia jest bardzo funkcjonalnie zrobiona w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnołęcka

Wawer,Warszawa

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Czarnołęckiej. Nowe mieszkanie 3 pokojowe w Międzylesiu (niedaleko Centrum Zdrowia Dziecka, na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego) z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł61 m² 7 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow 61m2 z dużym i zagospodarowanym tarasem o pow 75 m2 Pomieszczenia pokoi: 2 sypialnie (11 i 9m2), salon połączony z kuchnią (26m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania nowe mieszkanie (50m2) na nowo oddanym Osiedlu Saska (2011r.) o wysokim standardzie na terenach Saskiej Kępy- Gocławia. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Bora Komorowskiego 56,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 450 zł75 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bardzo ładne, dobrze doświetlone, kompletnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,11 m2 położone w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

193 000 zł29 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ładne osiedle w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzone mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. W kuchni znajduje się lodówka, płyta grzewcza oraz meble. Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

525 000 zł80 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dwustronne, wysokie 3,05m mieszkanie na III piętrze w starej zadbanej kamienicy z klimatem lat 30-tych, aktualnie przystosowane do celów biurowych. Rozkład: salon z aneksem kuchennym 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

427 000 zł53 m² 7 996,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam wygodne, słoneczne i ciche mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2005/6r. Narożne, na trzecim piętrze (z czterech), winda z poziomu garażu. Trzy pokoje:12m, 9m, 21,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wola, M-2, 29m2, p.6/7, KAWALERKA Z ANEKSEM KUCH, BALKON, UMEBLOWANA, PRALKA, LODÓWKA, TELEWIZOR, NOWE OKNA, ŚWIETNA LOKALIZACJA ELEKCYJNA RÓG GÓRCZEWSKIEJ, W OKOLICY SUPERMARKET, BAZAREK,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:11/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ,bezpośrednio, 45 m2 w "trzech Wieżach" Ostrobramska 83. 2 przestronne, widne pokoje z aneksem kuchennym, strona pd-zach z widokiem na centrum - wyposażone. Zabudowana loggia 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest dwupokojowe 31 m. Położone na Ursynowie, cichej, zielonej okolicy, bardzo blisko stacji metra Imielin, bazaru Na Dołku. W pobliżu liczne sklepy, kino, knajpki itd. Budynek lata 80-te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 399 zł33 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie 33 m2 plus 8 m2 loggia na Zaciszu (targówek) na ul. Wyspowej w Warszawie. Mieszkanie na wysokim parterze (poniżej garaże) w nowym budownictwie (rok budowy 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

290 000 zł51 m² 5 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie na Białołęce o pow 51 m2 + duży balkon 6m2. mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania. Możliwosc wynajecia lub dokupienia miejsca postojowego. czynsz 420 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

715 000 zł70 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Kabaty.Bezpośrednio sprzedam 70 m. czteropokojowe b. ładne mieszkanie ,na V p. w budynku V p. z windą z poziomu garażu,kuchnia z oknem otwarta na salon,3 sypialnie.łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 57m2 na Powiślu, ul. Dobra, warszawa. Nowy budynek, wysoki standard wykończenia. Pokój dzienny, kuchnia częściowo oddzielona od pokoju, sypialnia, duży balkon 7m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł86 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży, ładne i bardzo jasne mieszkanie na poddaszu (8p. dwie windy). Budynek jest z roku 2006. Mieszkanie wykończone w 2007r. Nie ma balkonu, ale za to ma piękne duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Marcina z Wrocimowic (białołęka), 1 piętro, osiedle strzeżone zamknięte. Cena 1400zł + opłaty licznikowe. Czynsz, tv kablowa w cenie wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle chronione. Basen, fitnes, przedszkole na osiedlu. W pobliżu przystanek autobusowy, skm, wkd, sklepy i usługi. Mieszkanie wyposażone w lodówkę i pralkę aut.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

276 000 zł32 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na kameralnym i strzeżonym osiedlu na zaciszu. W dobrym stanie. Wysoki parter. Salon z aneksem kuchennym, umeblowanym. Łazienka z wanną i wc. W przedpokoju szafa.