dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

53,4 m2 mieszkanie w w pełni wyposażone, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, sypialnia, garderoba, łazienka, kuchnia ( zmywarka, płyta ceramiczna, piekarnik) balkon od str. Płd 10m2, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

265 500 zł38 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży atrakcyjnego, nowego i co najważniejsze nieużytkowanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,8 m2 na parterze trzy piętrowego bloku, na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

769 000 zł78 m² 9 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie z wysokim standardem wykończenia, mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z jadalnią, łazienki , wc, oraz kuchni. Do mieszkania przynależą taras 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, ustawne, jasne mieszkanie o metrażu 62m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku bez windy. Na lokal składają si ę 3 pokoje, łazienka i oddzielne wc, kuchnia i balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł68 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Duże, przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, dużej,otwartej kuchni z jadalnią, korytarza, łazienki z wc oraz tarasu z wyjście na mały ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne mieszkanie 40m2 z aneksem kuchennym i tarasem 23 m2, mieszkanie o ciekawym kształcie w apartamentowcu przy ul Pięknej w Warszawie. Aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł38 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 38,5 m2 - W budynku Babka Tauer+ taras o pow.14,4 m 2 na którym są dwie szafy metalowe / schowki z półkami. Mieszkanie jest wykończone w wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche i słoneczne mieszkanie położone na siódmym pietrze w budynku 9- cio piętrowym. Nowe budownictwo- mieszkanie oddano użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz: unikatowy apartament/penthouse na ostatnim piętrze na Marinie Mokotów. Wykończony na najwyższym poziomie, rewelacyjny projekt wnętrz autorstwa Joanny Kulczyńskiej, wielokrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywnie wykończony i umeblowany apartament na strzeżonym osiedlu, klimatyzacja, podgrzewane podłogi w łazienkach i kuchni, egzotyczne drewno i wysokiej jakości gres polerowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ładne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość to 3 jasne pokoje wyłożone dębowym parkietem: salon połączony z kuchnią o pow. 24 m2 oraz 2 sypialnie (9, 70 m2; 6,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe w kamienicy, w pobliżu Uniwersytetu Warszawskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. W kuchni kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

480 300 zł65 m² 7 428,09 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 64,66m2 na warszawskich Bielanach. Pokoje 21m2; 11m2; 11m2. Atutem są dwie loggie po 4m2. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38m na 2 piętrze po pełnym remoncie. Okna plastikowe wychodzące na zachód , bardzo widne, ciepłe i ciche. W pokoju nowe dobrej jakości panele , aneks kuchenny z wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kameralne, ciche mieszkanie, urządzone w stylu angielskim, położone blisko centrum-planowana linia metra. Kuchnia otwarta (6m2) na salon 17 m2, sypialnia 15 m2, garderoba 4m2, łazienka, duży balkon(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cicha, przyjazna okolica z dużą ilością zieleni. Z mieszkania jest bardzo dogodne połączenie komunikacją miejską z wieloma częściami miasta (czas dojazdu do centrum to ok. 12 -15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

330 000 zł29 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na Muranowie. Doskonała komunikacyjnie lokalizacja, bliskość komunikacji i infrastruktury przy Al. Jana Pawła II. Budynek z cegły, piony po wymianie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w kameralnym budynku apartamentowym na Mokotowie Pod Skocznią. Elegancki hol wejściowy z całodobową recepcją wykończoną granitem i piaskowcem. W budynku kawiarnia Cafe Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

528 286 zł89 m² 5 913,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 89,33 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby w 100 % sprostać oczekiwaniom klienta. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

621 000 zł82 m² 7 563,95 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe mieszkanie 82m2 na warszawskich Bielanach.! cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Pokoje 35m2; 13m2; 12m2;11m2. Nowoczesna bryła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł79 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepięknie usytuowany apartament o powierzchni ok 75 m 2 na zielonym nowoczesnym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest przestronne i jasne dzięki ekspozycji na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w pełni umeblowana ,przy samym wejściu do stacji metra Słodowiec.POLECAMY kontakt Elżbieta, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 300,00 zł Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładnie i nowocześnie wykończone mieszkanie położone w centrum Tarchomina przy ul. Botewa. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 21,5 m 2 połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

391 989 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 56,81 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby w 100 % sprostać oczekiwaniom klienta. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux Apartament 68 m2, w centrum, 50 m. od metra! świeżo po remoncie! Lokal położony jest na I piętrze ekskluzywnego apartamentowca tuż obok wejścia do stacji metra. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

690 000 zł84 m² 8 224,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Uwaga oferta wyjątkowa - nowe mieszkanie! Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania na Warszawskiej Ochocie z bajecznym widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Nieruchomość o pow. 83,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 62 mkw w budynku casa verde przy ul. Rakowieckiej, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Układ pomieszczeń. 1. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w centrum miasta przy stacji metra. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

410 000 zł68 m² 6 011,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie na warszawskiej Białołęce zlokalizowane nie daleko pętli Nowodwory. Znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 27 mkw, położona na Mokotowie / Sadybie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni i łazienki. Kawalerka w dziesięciopiętrowym wieżowcu, z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł81 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 81 m2 położone w chronionym (24h/doba) i monitorowanym kompleksie na dolnym Mokotowie przy ul. Czerskiej, wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

534 540 zł89 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 89,09 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby w 100 % sprostać oczekiwaniom klienta. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

619 000 zł82 m² 7 548,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowocześnie wykończone, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu ostoja wilanów. Powierzchnia : 81,99 mkw, piętro: 1 (z 4); rodzaj budynku: apartamentowiec; rozkład pomieszczeń 1. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow 48 m 2. Osiedle zamknięte z recepcją i z ochroną, położone w dzielnicy mokotów/czerniaków. .Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 400 zł48 m² 49,90 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki i funkcjonalny dwupokojowy apartament o powierzchni 48,10 m 2 w centrum przy ul. Łuckiej , usytuowany na 7 piętrze oddanego w 2005r. do użytkowania luksusowego 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe, salon z aneksem kuchennym (25 m2) + sypialnia (10 m2), łazienka (5 m2), przedpokój (8 km2), balkon (2 m2). W cenie także miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 990 zł106 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament na osiedlu Melody Park, cztery pokoje, powierzchnia 106 mkw. Układ pomieszczeń 1. Salon - ok. 40 mkw; 2. Sypialnia - 20 mkw; 3. Sypialnia - 13 mkw; 4. Sypialnia - 13 mkw;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja! Mieszkanie na Muranowie - w poszukiwanym rejonie na Muranowie. Bliskość komunikacji i pełnej infrastruktury. Mieszkanie 2 pokojowe w dobrej lokalizacji. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

664 000 zł82 m² 8 097,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie 82m2 na Warszawskim Mokotowie w doskonałej lokalizacji /10 minut do Centrum/. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2001. Całkowicie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe przestronne mieszkanie z dużym 40-metrowym tarasem przy Parku Szczęśliwickim. Składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z kuchnią, aneksu do pracy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne, rozkladowe i jasne mieszkanie o powierzchni 67m² w nowym budownictwie w Ursusie ( Ursus - Skorosze ) w atrakcyjnej cenie! Składa się z 3 pokoi (.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij