dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 933 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 12 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w centrum Warszawy, na Żoliborzu lub Bielanach i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Saska Kępa,Warszawa

4 400 000 zł190 m² 23 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 190 metrowy apartament ( całe piętro) na starej Saskiej Kępie, pod klucz - gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem i aneksem kuchennym (49m) sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, w pełni wyremontowanej dwustronnej 3-pokojowej nieruchomości, położonej na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Wyględów,Warszawa

4 900 000 zł145 m² 33 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta w przygotowaniu eko park | pole mokotowskie | 145 m | taras | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 145 m , położony na prestiżowym osiedlu Eko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Polski Walczącej

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania w zielonej części Warszawy? Sprawdź tę wyjątkową ofertę! 40 m w inwestycji Harmonia Mokotów z balkonem, widokiem na zieleń oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł69 m² 26 811,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Holm House przy ul. Zdziechowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł105 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia - Warszawa, stare Miasto Do wynajęcia przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , zlokalizowane w zabytkowej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 17C w Warszawie. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych z piwnicą oraz balkonem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 38 m | Targówek | funkcjonalny układ + świetna lokalizacja, garaż podziemny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,91 m położone na warszawskim Targówku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Mańki-Wojdy,Warszawa

868 430 zł85 m² 10 167,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,41 m z podwyrzszonym ogródkiem (aż 82,38 m ) bardzo prywatnie zlokalizowanym! Bez prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

5 900 zł62 m² 94,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Włochy,Warszawa

2 041 zł19 m² 108,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 16,3 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal wynajmowany z komórką lokatorską o powierzchni 2,5 m2. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle, zieleń budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przy wjeździe na osiedle duży market Stokrotka oraz pasaż handlowo-usługowy (restauracje, piekarnia, cukiernia, sklepy, kosmetyczka, fryzjer, solarium, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do oglądania po 15.04.26 Prezentujemy do wynajęcia kompleksowo wyposażoną kawalerkę. Duży pokój, aneks kuchenny i łazienka. Mieszkanie niezwykle widne, narożne okna na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskich Włochach - ul. Przy Torach 3 na Osiedlu Aurora. Świetna komunikacja - 300 metrów od stacji pkp Warszawa Aleje Jerozolimskie! Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy w bezpośredniej bliskości do Pałacu Nauki i Kultury Oferujemy na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Racjonalizacji 7 na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 44,87 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

525 000 zł26 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 26,4 m2 zlokalizowane na Woli przy ulicy Anielewicza 23. Mieszkanie świetnie nada się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 375 000 zł105 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży 2 mieszkań w stanie deweloperskim połączonych korytarzem, o powierzchniach 105.53m2 oraz 51.37 oraz 105.53m2 oraz w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z możliwością oddzielenia kuchni od salonu. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m . piętrze budynku przy ul. Szeligowskiej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Zatrzebie,Warszawa

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

PL | eng version below Na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w Wawrze. To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 876,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie to zostało stworzone dla osób, które cenią komfort i wysoki standard wykończenia w nowoczesnym wydaniu. Idealne dla wymagającej pary lub singla, który szuka wnętrza dopracowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

1 339 000 zł67 m² 19 985,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy Alei Wilanowskiej 89 na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 900 zł40 m² 17 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 070 000 zł75 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku ze starannie utrzymanym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Bełdan na Mokotowie. Lokal przeszedł gruntowny remont (wymiana instalacji, nowe podłogi, gładzie) i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Skierniewickiej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem, położone na Starym Mokotowie, w klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy cichej,.