dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim Włochy pogranicze Ochoty Przybliżony adres ul. Jutrzenki 188 W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym 24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł42 m² 25 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ekskluzywna kawalerka na strzeżonym osiedlu w okolicy Pola Mokotowskiego Mieszkanie jest po gruntowym remoncie, wyposażone w sprzęt agd (lodówka, zmywarka, pralka), rtv (telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów Królewski

Wilanów Królewski,Warszawa

3 800 zł86 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wilanów Królewski. Nobil House oferuje do wynajęcia nowoczesny, komfortowy i pełen światła, 3- pokojowy, 86 m2 apartament, położony na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 574,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w 2 etapie inwestycji "mój Ursus" dewelopera robyg, który znany jest z jakości i wysokiego standardu zrealizowanych inwestycji. Dzielnica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2 pokoje Z aneksem kuchennym w idealnej lokalizacji 10min do metra natolin! Mieszkanie urządzone, gotowe do wejścia! Dokładny adres to ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hieroglif

Młociny,Warszawa

1 950 000 zł116 m² 16 810,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ciekawa oferta! Czteropokojowe, wykończone mieszkanie, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku z cegły, na strzeżonym osiedlu, na Młocinach. Lokal składa się z salonu 42,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

522 547 zł54 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania W niższych cenach! 0% prowizji od kupującego 0% pcc Lokalizacja: warszawa, wawer Metraż: 54 m2 + balkon Udogodnienia: ogrodzony i monitorowany budynek, plac zabaw, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 850 zł53 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 mkw na Gocławiu przy ul. Bora-Komorowskiego. Mieści się na szóstym piętrze w budynku z 2007 roku. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na pograniczu Woli i Śródmieścia w drugiej linii zabudowy z widokiem na podwórko, usytuowana na wysokim parterze po stronie Woli. Do własnej aranżacji. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

755 000 zł46 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż bardzo widne, ustawne mieszkanie o powierzchni 45,72 mkw z 10 metrowym tarasem, znajdujące się w prestiżowej inwestycji Robyg -apartamenty Królewskie przy ul. Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Siecznej o powierzchni prawie 66m2. Tylko trzy kondygnacje, niska zabudowa na całym osiedlu. Okolica to zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

950 000 zł134 m² 7 440,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, praktycznie wykończone mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej na Wawrze. Po zdjęcia zapraszam do kontaktu, ponieważ trwają tam delikatne wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

1 950 zł36 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka na Bielanach. Ustawny pokój dzienny z wydzieloną częścią sypialną i wyjściem na balkon, widna- otwarta kuchnia, duża łazienka z prysznicem, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 35m2 na Gocławiu przy ulicy Jugosłowiańskiej. Mieszkanie znajduję się na parterze w 5 piętrowym budynku wybudowanym w 2019 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Szaserów w zielonej okolicy Pragi-Południe. Mieszkanie o powierzchni 36,4m usytuowane jest na parterze. Ekspozycja okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży Przedstawiam Państwu 2-pokojowe 45m2, rozkładowe mieszkanie, mieszczące się na Mokotowie blisko Toru Służewiec. Jeżeli zdjęcia Cię zainteresowały, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

567 454 zł52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w gotowym budynku z 2021 roku na Białołęce-Nowodwory. Zainteresowany obejrzeniem mieszkania? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

771 450 zł70 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 69,50m2 na warszawskim Mokotowie przy ulicy Neseberskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 683,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na Bemowie, tuż obok ulicy Górczewskiej na której jest planowana stacja metra. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

480 000 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciesz się bliskością Parku Szczęśliwickiego, pola Mokotowskiego i szybkim dojazdem do centrum miasta. Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy lub zarabiaj, dzięki możliwości atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

CO? - mieszkanie 2 (3) pokojowe 36m2 - świeżo po generalnym remoncie gdzie? - w zadbanym budynku wśród niskiej zabudowie - w samym sercu zielonych terenów Dolnego Mokotowa - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym! Obok stacja metra! Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, jak również jako inwestycja na pokoje do wynajęcia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Wyposażona kuchnia i łazienka z meblami na wymiar. Strefa dzienna od strony południowej - słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

689 000 zł56 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * mieszkanie dwustronne * balkon 5,25 m2 * widok Z okien na zielone patio Mieszkanie 3 pokojowe w nowym budynku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Unii Lubelskiej

Mokotów,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, wygodne - 1-pokojowe, pow. 32 m2 - Dla singla/pary - Mokotów, ul. Polna / Plac Unii Lubelskiej Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie z antresolą, urządzone w stylu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

848 000 zł58 m² 14 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Woli, ulrychów. Dwustronne mieszkanie w bloku z 2012 r. na 2 piętrze z balkonem i loggią. Blok usytuowany na zamkniętym osiedlu z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

521 456 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Park Leśny na warszawskim Rembertowie przy ul Chełmżyńskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, stacja metra Natolin

Ursynów,Warszawa

540 000 zł36 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie, gustownie wykończone na Ursynowie, blisko stacji metra Natolin! Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Loggia Lokalizacja: metro Natolin 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

412 800 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie zarezerwowane. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dużą, oddzielną i otwartą kuchnią oraz jadalnią, którą można zabudować i stworzyć dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament znajduje się przy ul. Wałowej w bezpośredniej bliskości Starego Miasta. Wyjątkowe usytuowanie budynku w zacisznym centrum stolicy zapewnia piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

830 000 zł62 m² 13 452,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie wyróżnia się wysokiej jakości wykończeniem oraz ponadczasową architekturą. Składa się z salonu, kuchni częściowo otwartej na salon, sypialni, łazienki oraz holu. Metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia ładne, przytulne mieszkanie na Bródnie, po generalnym remoncie. Powierzchnia 30 m2, rozkład - studio z wydzielonym aneksem kuchennym połączonym z jadalnią i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

535 000 zł63 m² 8 451,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu zdecydowanych Klientów. Bardzo korzystna cena: 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 535 000,00 zł + 8m2 komórka lokatorska 25 000,00 zł + miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

655 000 zł42 m² 15 521,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Woli. Salon z wyjściem na balkon, kuchnia w aneksie, sypialnia z szafą w zabudowie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: położenie budynku doskonałe - w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Pola Mokotowskie tuż obok. Cisza, spokój i bezpieczeństwo, mnóstwo zieleni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w urokliwej okolicy. Doskonała komunikacja miejska, dosłownie 3 minuty pieszo do stacji metra Pole Mokotowskie, przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł58 m² 172,41 zł/m²

 

Piętro:32/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: nowoczesny budynek w samym centrum Warszawy u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej. Ma 44 piętra i 160 metrów wysokości. Architektem budynku jest Helmut Jahn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Północ,Warszawa

775 000 zł69 m² 11 231,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferuję mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r. Osiedle bezpieczne, zamknięte. Dwa mieszkania na piętrze. Brak windy. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Praga-Południe,Warszawa

395 000 zł28 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam: kawalerkę 28m2 w dobrze skomunikowanej okolicy Praga-Południe na strzeżonym, nowoczesnym osiedlu. W skład nieruchomości wchodzą: *salon z otwartą kuchnią *łazienka *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Żerań,Warszawa

577 000 zł57 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny apartament 3 pokojowy w Fleminga Residence przy ulicy Aleksandra Fleminga. Lokal o powierzchni 56.63m2 jest wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Powiśle

Powiśle,Warszawa

950 000 zł38 m² 24 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem w nowym budownictwie. Mieszkanie aktualnie wynajmowane jest na biuro. Istnieje możliwość wydzielenia 2 pokoi. Z kuchni jest dodatkowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij