dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu klimatyzowanego apartamentu z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja z bliskością najpotrzebniejszych usług, w pobliżu znajduje się rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

834 401 zł67 m² 12 494,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

563 000 zł34 m² 16 558,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Tuż rzy wejsciu do metra! idealne pod wynajem! Kawalerka przy Metrze "racławicka". Świeżo po remoncie. Duży pokój 17m2 z szafami wnękowymi, kuchnia 10m2. Łazienka z nowymi kafelkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł38 m² 21 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Chcesz się budzić z widokiem na ścisłe centrum? Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia? A może szukasz mieszkania skrojonego pod najem? Tak? Czytaj dalej. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

420 000 zł55 m² 7 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż okazyjne mieszkanie w biurowcu zaadoptowanym i przystosowanym na mieszkanie. Lokal w stanie surowym do własnej aranżacji. Obecnie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

385 800 zł38 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dobrze rozwijającej się lokalizacji Ursusa Tel: mieszkanie o powierzchni 38,01 m/2 w cenie 385.800,- PLN Składające się z sypialni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

361 000 zł19 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Wspólnej 41. 19 m2. Piętro 6/10, 1 ustawny pokój, funkcjonalna łazienka oraz kompletny aneks kuchenny. Mieszkanie: nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego (można ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia! Nieruchomość położona na ul. Batyckiej , mieszkanie 92m2 składa się z trzech pokoi z każdego wyjście na balkon, otwarta widna kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie odmalowanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

699 303 zł53 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** Nowa inwestycja - przedsprzedaż mieszkań, dostępne najlepsze układy ** Polecam Państwa uwadze nowoczesne i kameralne osiedle w niskiej zabudowie, zlokalizowane na Pradze Południe, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

393 000 zł36 m² 10 916,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Pradze Południe. Stan do odświeżenia/remontu. Przynależy piwnica. Księga Wieczysta jest założona. Budynek ocieplony, zadbany. Możliwość uzyskania 2 pokoi (aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

589 449 zł32 m² 18 142 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mikrolokale zlokalizowane są przy ul. Pory na warszawskim Mokotowie zielonej, bezpiecznej i modnej dzielnicy, atrakcyjnej zarówno z perspektywy inwestorów, jak i najemców. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

535 000 zł26 m² 20 188,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Zalety osiedla: elegancka elewacja frontowa z elementami szkła i wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Stara Ochota,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania. Jest to propozycja dla pary/singla lub jako doskonała inwestycja. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane (vis-a-vis przystanku tramwajowego Och Teatr). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

625 577 zł45 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł55 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

New 3 rooms apartment 55m2 , Kamionkowska 41 Street, praga Warsaw. Modern style living room with open kitchen ( dishwasher ), 2 bedrooms with double beds, bathroom with tub (washer-dryer),hall (wardrobe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

790 000 zł72 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Nieruchomość 71,61m składa się z ; Garderoba Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon 3 Sypialnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

1 200 000 zł93 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie przy Metro Młynów. Mieszkanie obecnie zaadoptowane jest pod biuro, ale bez problemu można je przerobić na salon z aneksem, 2 łazienki, 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, nowocześnie wykończone w budynku przy ul. Cybernetyki 3b na Mokotowie. Mieszkanie o wysokim standardzie, z klimatyzacją, w nowoczesnym budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

596 900 zł45 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

699 998 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam od zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na pięknym, nowoczesnym osiedlu Nowa Grochowska. Mieszkanie o powierzchni 62.06 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 688,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gustowne trzypokojowe mieszkanie Z podwójnym miejscem parkingowym Mieszkanie to ma 85 m2 i znajduje sie na Miasteczku Wilanów. Stan mieszkania bardzo dobry! Osiedle na którym mieści się blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

568 400 zł52 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** dobra komunikacja, 800 M do przystanku tramwajowego *** duży balkon Mieszkanie 3-pokojowe, posiadające słoneczny pokój dzienny z aneksem kuchennym (20,5m2) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł59 m² 15 906,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie podzielone na dwa(2 pokojowe+ kawalerka) gotowe do zamieszkania, usytuowane w kamienicy wybudowanej w latach 50 w samym Centrum. Lokalizacja:4 min pieszo Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - ulica Przechodnia 2 - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

658 000 zł70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy - doskonale utrzymanej! Dwupokojowe z możliwością praktycznej aranżacji aneksu kuchennego w obszernym salonie. - salon ok. 25 m2, dwa okna w tym drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

630 000 zł66 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 65,80m2 z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym w Wawrze w okolicy ul Przewodowej Mieszkanie bez czynszowe 65,8m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

787 000 zł62 m² 12 796,80 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Warszawski wysokościowiec na terenach dzielnicy Mokotów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

647 128 zł54 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny 2 pokojowy apartament - 46,94 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 2 p. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Mokotów,Warszawa

2 225 300 zł118 m² 18 892,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Blisko 120-metrowy apartament, na najwyższej, jedenastej kondygnacji budynku. Jest to jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, wyremontowane mieszkanie na zielonej Ochocie. Doskonały punkt komunikacyjny, blisko wum-u. Bardzo atrakcyjny standard - mieszkanie wymaga jedynie wykonania zabudowy kuchennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

550 160 zł36 m² 15 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, bemowo. Ostatnie o takim metrażu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

999 900 zł69 m² 14 480,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. prawie 15 m2. Położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

673 100 zł53 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Przyjaciół

Centrum,Warszawa

4 420 zł48 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękna cicha uliczka w centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja. Elegancka zadbana kamienica z 1938 roku. Pierwsze piętro z windą, okna na Aleję Przyjaciół. 48 mkw, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie nieopodal stacji metra Księcia Janusza Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Gocławek,Warszawa

529 301 zł37 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 WYGODNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - 37,17 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 17,43 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 000 zł32 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

465 000 zł46 m² 10 064,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie na bliskim Ursynowie, zlokalizowane na 6. piętrze w 10. budynku. Mieszkanie składa się dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z balkonem, łazienki oraz hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

567 400 zł52 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021