dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kameliowa

Stara Miłosna,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 2 pokoje. Preferowany najem okazjonalny. Budynek z 2018. Mieszkania wykończone zostały w roku 2021. Oferta mieszkań do wynajęcia w Starej Miłosnej ul. Kameliowa 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

936 028 zł68 m² 13 767,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMFORTOWE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE NA DOLNYM MOKOTOWIE - 67,99 m2 - SALON Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

9 800 zł109 m² 89,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny i wygodny 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 109 m2 - położony na 5 piętrze na rogu ul. Chełmskiej i ul. Bobrowieckiej. W bliskiej odległości 3 parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

455 200 zł31 m² 14 803,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku Fort Bema przy ulicy Obrońców Tobruku. Mieszkanie położone jest w budynku z 2007 roku, na 3 piętrze z 5-ciu kondygnacji. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł54 m² 13 981,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Wszystkie ściany zostały pomalowane przed sprzedażą. Blok z roku 2010. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, bardzo ciepłe, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 507,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

705 000 zł52 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 o wysokim standardzie. Mieszkanie przestronne, jasne i ciche. Okna duże, z ekspozycją na 3 strony świata co sprawia że przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie lub biuro 120 M2 Z open space I garażem-poligonowa-gocław-praga Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku - perełce designu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 442 700 zł63 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 63m, zlokalizowane przy ulicy Świętokrzyskiej 16, w pobliżu stacji Metro Świętokrzyska oraz Metro Nowy Świat-Uniwersytet. Widok na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł99 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie 4-pok. Powierzchnia 99,39 m2. Mieszkanie składa się z : - kuchni częściowo oddzielonej ścianką - salonu - trzech sypialni - dwóch balkonów (salon, sypialnia główna) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

429 000 zł37 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kup mieszkanie w Warszawie! Poznaj super miejsce na Mokotowie! Zapraszam tym razem na ulicę Nabielaka - topowa lokalizacja pomiędzy trzema parkami - #promenady, #morskimokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Róż

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękny 100 metrowy lokal na wysokim parterze przedwojennej kamienicy, zaprojektowanej przez Franciszka Lilpopa przy Al. Róż. Ulica ta do dziś zachowała wiele z dawnego uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

865 000 zł70 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Bemowie o łącznej powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się z : - Dwóch sypialni - Zabudowanego aneksu kuchennego połączonego z salonem - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: blisko Galerii Mokotów, bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje, metro). Okolica dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Wejście do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 889 000 zł105 m² 17 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - 40,2m2 Sypialnia - 14,4m2 Garderoba - 3,5m2 Łazienka - 5,3m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

310 000 zł31 m² 9 967,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerki przy ul. Apartamentowej (w budynku posiadamy 2 bardzo podobne lokale na sprzedaż - w załączeniu plany.) UWAGA KAWALERKI SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE POD INWESTYCJE - NAJCHĘTNIEJ 2 NA RAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 38m2. Warszawa Mokotów blisko stacji metra Wierzbno Jasne, ciepłe mieszkanie typu studio. Salon z aneksem kuchennym, otwarta sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 110 000 zł80 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe 80m2 na Ochocie (szczęśliwice). Zlokalizowane na ul. Włodarzewskiej w okolicach parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie usytuowane na południowo - zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

696 000 zł38 m² 18 200,80 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 38m2 apartament, położony na osiemnastej (18.) kondygnacji w inwestycji Wola Tower, znajdującej się przy ul. Kasprzaka, dzielnica Wola. Atuty nieruchomości: - panorama miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

699 500 zł61 m² 11 392,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do 15-06-2022 Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, starej Miłosnej. Cicha i spokojna okolica w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

450 000 zł41 m² 10 976 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Podłużnej na osiedlu Lewandów Park II. Lokal mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku, jednopokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Świetna lokalizacja, cisza, zieleń a równocześnie szybki dojazd do centrum. Wygodne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie, po generalnym remoncie. Urządzone w wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja - Mokotów, stegny. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Również świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 499 000 zł83 m² 18 060,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym osiedlu usytuowane na Bliskiej Woli. Lokalizacja 5 min Metro Ratusz Arsenał 100 m - Przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

648 869 zł39 m² 16 535,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMFORTOWY DWUPOKOJOWY APARTAMENT NA DOLNYM MOKOTOWIE -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,92 m2, usytuowane na 3 piętrze kameralnego apartamentowca na Mokotowie. Oferta deweloperska, 0% prowizji. Termin oddania: IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

441 430 zł40 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

### bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc I prowizji agencji ### Wyjątkowy design, ogród na dachu i doskonała lokalizacja- to tylko jedne z wielu zalet tej inwestycji! ###odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 190 000 zł71 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla inwestorów , dla miłośników miasta , dla lubiących być W centrum wydarzeń kulturalnych I rozrywkowych Przedmiotem sprzedaży jest 71 m apartament przy ul Żelaznej, tuż obok dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Mokotów,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 178,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,3m2, piętro 4/6, ul. Rejtana, stary Mokotów. Mieszkanie w idealnym stanie po gruntownym remoncie. Wymienione instalacje (elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się przy Świątyni Opatrzności w Wilanowie. Mieszkanie jest zlokalizowane od strony drogi przeciwpożarowej wewnętrznej ulicy. Okna kuchni i salonu oraz dużej loggii są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 684,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i rozkładowe trzy pokoje w Warszawie na Bielanach przy ulicy Wrzeciono. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica metro, liczne autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 240 798 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta premium! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Widok z okien uskrzydla niczym nie ograniczona, zielona przestrzeń! Pomyśl jak wygodnie i luksusowo mógłbyś czuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł82 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3