dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

914 166 zł75 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycję przy ul. Sytej rozpoczęto w II kwartale 2021 roku. Obejmuje ona 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 40 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Młynów / Kamienica / 38 m2 / Winda / Mieszkanie jest na pierwszym piętrze /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

813 075 zł88 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 5 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 87,90m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

503 000 zł28 m² 17 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 28 m2 usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

677 000 zł56 m² 12 089,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę wykończonego pod klucz dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 w kameralnym budynku w Wesołej. Inwestycja Mieszkanie w kameralnym budynku (9 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 649 000 zł106 m² 24 997,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament, który nigdy nie był zamieszkały. Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul. Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wola ul. Złocienia | 700 m do metra Młynów 38 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | duża piwnica 7m2 | po remoncie | dostępne od już Mieszkanie o powierzchni 38 m2, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

999 990 zł75 m² 13 333,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowy, słoneczny apartament o pow. 75,5 m zlokalizowany na osiedlu Ewen Shiraz przy ul. Powstańców Śląskich w pobliżu Ratusza Bemowo. Lokal składa się z: * przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł52 m² 20 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wstrzymana! Zapraszam na prezentację. Z przyjemnością polecam Państwu przytulne i ciche mieszkanie 2-u pokojowe (ok.52 m2) z balkonem obok Alei Róż, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

789 900 zł67 m² 11 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie: 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość oddzielenia kuchni). Powierzchnia lokalu: 67,37 m2, w tym pokoje - 12,36 m2 i 10,58 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cetysówny

Siekierki,Warszawa

1 560 000 zł89 m² 17 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy, funkcjonalny 4-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie, urządzony przez architekta w stylu japandi. Gotowy do wprowadzenia się, jeszcze nie był zamieszkany. Apartament projektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 po kapitalnym remoncie, w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Świetna lokalizacja - przystanki autobusowe 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartnicza

Bródno,Warszawa

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Bartniczej 6 na strzeżonym osiedlu z 2000 roku. Lokal mieści się na 3.piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 700 000 zł90 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Oferowane mieszkanie znajduje się w miejscu pełnym uroku, pięknej zieleni , w sercu najpiękniejszej dzielnicy miasta- na Placu Inwalidów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż są to dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

397 000 zł35 m² 11 342,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie przy ul. Bora Komorowskiego 56, 2 pokoje: salon z wyjściem na balkon, kuchnia otwarta na salon, sypialnia, łazienka z wanną i przedpokój. Poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Ursus,Warszawa

828 545 zł82 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81.63 m świetnie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami. Mieszkanie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Wiernej 24, 2 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, zlokalizowane przy ul. Fort Wola na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjna lokalizacja apartamentowca w samym sercu Ursynowa oraz położenie mieszkania tuż przy Metro Ursynów oraz przy przystanku autobusowym gwarantuje przyszłemu Najemcy idealną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Czesława Niemena

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł63 m² 143 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dla wymagających! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane na Żoliborzu Artystycznym Apartament dla osób ceniących sobie wysoki standard i pięknie wykończone wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

657 270 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W sierpniu możliwe atrakcyjne rabaty Oferujemy na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pięciu sypialni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

545 000 zł40 m² 13 553,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis osiedla i mieszkania Blok znajduje się na ulicy Potrzebnej, teren ogrodzony z ochroną. Rok budowy 2018. Do użytku mieszkańców jest zadbane patio z fontanną, plac zabaw, rowerownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 956 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 45,43 m2. Mieszkanie na strzeżonym osiedlu, usytuowane niedaleko Lasu Bemowo. Dużym atutem jest bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Warszawskiej Woli przy ulicy ul. Szulborskiej. Nieruchomość była niedawno ocieplana, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 219,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z sypialni z balkonem, salonu z aneksem kuchennym, garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 080,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Żółkiewskiego 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

534 000 zł38 m² 13 961 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w budynku z windą. Nieruchomość mieści się zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 634 000 zł90 m² 18 257 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do mieszkania budowanego w kameralnym osiedlu Forest Club Kabaty. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym 42,6 m, 2 sypialni ( 12,8 m i 11,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,83 m , 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1966 roku- warszawa, żoliborz, ul. ks. Jerzego Popiełuszki (sady Żoliborskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 zlokalizowane przy ul. Borsuczej w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

896 000 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla siebie, lub planujesz inwestycję pod wynajem - oto świetna oferta dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokojowe mieszkanie (70 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 409,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka Żerań ul. Kowalczyka | pełna własność | budynek z 2014 roku | garaż Mieszkanie 52,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Moczydło,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość w osiedlu strzeżonym, z ochroną i pięknie utrzymanymi terenami zielonymi. Drugie piętro w budynku z windą. Inwestycja Dom Development z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

545 927 zł58 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 57,77m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

680 000 zł55 m² 12 296,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3 m2 usytuowane na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku z 2002 r. zlokalizowane przy ul. gen. Józefa Bema. Teren budynku jest ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Ursus,Warszawa

693 864 zł74 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 74,21m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

758 100 zł66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,50 m ,2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2018 roku-Warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Balkon, piwnica, możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji zarówno pod względem komunikacyjnym - ok. 1 przystanek od Ronda Wiatraczna jak również niezwykle bogatej infrastruktury. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

429 500 zł25 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w prestiżowej części Ochoty w inwestycji Villa Parc przy ulicy Włodarzewskiej 81. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. Niewielki metraż przełoży.