dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w niskiej zabudowie. Budynek ogrodzony. Mieszkanie Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na pierwszym piętrze przy ulicy Elbląskiej 67 w dzielnicy Żoliborz. Wnętrze składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w III piętrowym budynku apartamentowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 650 zł46 m² 79,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wynajem mieszkania 2-pokojowego (46 m2) znajdujące się przy ul. Instalatorów 5a w Warszawie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielce,Warszawa

3 650 zł73 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 17.02.2024 Czteropokojowe (73 m2) słoneczne mieszkanie do wynajęcia na Dolnym Mokotowie, Sielce. Trzy sypialnie, salon, osobna kuchnia, łazienka i wc. Super widok na południe Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł35 m² 63,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale doświetlone i ciche mieszkanie przy ul. Krasińskiego w sercu Starego Żoliborza. Pokój z widną oddzielną kuchnią umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka). Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W sercu miasteczka wilanów wolne od 03.03.2024 BUDYNEK: Budynek z 2009 roku zlokalizowany w sercu Miasteczka Wilanów - przy Alei Rzeczypospolitej.Wnętrza budynku wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Stare Bielany,Warszawa

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: bielany, ul. Renesansowa Zalety: mieszkanie po generalnym remoncie, w cichej i spokojnej dzielnicy Stare Bielany opis: mieszkanie 3 - pokojów, składa się z zamkniętej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Mokotów,przy al. Gen. Sikorskiego 13. *Mieszkanie: mieszkanie znajduje sie na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwustronne wsch/zach: salon z aneksem kuchennym od dziedzińca, sypialnia od ulicy, łazienka z wc (wanna z funkcją prysznica), p.pokój. Wyposażone w meble, komplet agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, parter/5 bez windy, w budynku z 2010r. przy ul. Górczewskiej, wola Młynów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, w kamienicy. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 1p w inwestycji Art Deco Mokotów (ul. Mariana Zdziechoskiego 3) Zostało wykończone w wysokim standardzie, do dyspozycji jest min. 70" tv z zestawem kina domowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***do wynajęcia od zaraz*** lokalizacja Znakomita lokalizacja, samo centrum Warszawy! Zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji i uroków miasta. Doskonałe miejsce pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Chłodnej (wola). Nieruchomość ma 47 mkw i znajduje się w klimatycznej, zabytkowej kamienicy ,pod Zegarem na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

7 000 zł114 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękny i przestronny 3 pokojowy apartament na Pradze Północ. Stylowa kamienica. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

3 380 zł59 m² 57,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,74 m2 zlokalizowane na Starych Bielanach przy ul. Schroegera. Lokal położony jest na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 550 zł42 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю по-українськи Eleganckie, przestronne i w pełni klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej. Mieszkanie usytuowane na 9. z (10) piętrze w budynku z 1970 roku. Mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

4 000 zł85 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 84,7m2, piętro 4/10 z windą w budynku z 1998r. przy ul. Łuckiej, mirów, wola. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dostępne jest urokliwe mieszkanie na warszawskich Kabatach wolne od zaraz. To pełni wyposażone mieszkanie z balkonem stworzy idealne warunki dla osób ceniących komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej o powierzchni 100 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Rezydencji na Skarpie, bukowińska 10. Umeblowane i wyposażone. Salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia, druga sypialnia lub gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Ochota,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie Ochota ul. Łopuszańskiej 57a. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2. Zespół apartamentowców zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem eleganckie, gustownie urządzone mieszkanie w apartamentowcu restaura górskiego, w samym centrum stolicy. Zaledwie kilka kroków na Nowy Świat, krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem w nowym, oddanym w 2023 roku, apartamentowcu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie nie było zamieszkiwane. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 znajdujące się na Białołęce przy ul. Strumykowej. Lokal jest idealny dla pary lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł29 m² 127,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowoczesna, wyremontowana kawalerka w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo ciche, okna wychodzą na zachód - na podwórze i skwer. Blok jest zadbany, wejście i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (37 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m, dwupokojowe przy Ulicy Sucharskiego na Jelonkach. przystanek autobusowy i tramwajowy w odległości ok 70m od budynku, z bezpośrednim dojazdem do Śródmieścia. Metro Bemowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 999 zł51 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowy 2-pokojowy apartament Włościańska Metro Pięknie umeblowane 2-pokojowe / 51m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m zlokalizowane w Warszawie przy ul. Marcina z Wrocimowic/ Białołęka Nowodwory. Mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 150 zł52 m² 118,13 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z widokiem - platinum towers - W biznesowej części warszawy! grzybowska 61. Bardzo przestronny, jasny apartament na 20 piętrze w prestiżowej inwestycji z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szamoty,Warszawa

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75m2, piętro 1/7 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Herbu Oksza, ursus, szamoty. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4100 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 900 zł73 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przestronny trzypokojowy apartament w budynku przy ul. Obrzeżnej 7a - z doskonałą komunikacją. W pobliżu centrów biznesowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Włochy,Warszawa

3 050 zł30 m² 100,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia, nowego, nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkanie o powierzchni 30,44 m2. Lokal mieści się w budynku wybudowanym w 2023 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

6 900 zł50 m² 138 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas od zaraz do wynajęcia luksusowo wykonczone dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wronia w Warszawie. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i jest gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny, cichy apartament w sercu Saskiej Kępy w kameralnym, eleganckim budynku z 2006 r. Obiekt zamknięty bramą i monitorowany całodobowo. Cicha okolica z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

7 700 zł65 m² 117,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, funkcjonalny, luksusowy apartament w sercu Żoliborza. Rozkład Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy spokojnej ulicy Nizinnej 29 w Warszawie. Ten funkcjonalny apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

4 090 zł69 m² 59,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe apartament przy ul. Hetm. Jana Karola Chodkiewicza 2 *lokalizacja: warszawa Górny Mokotów - osiedle Eko-Park *mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 *znajduje się na.