dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

7 100 zł109 m² 65,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne mieszkanie, 109 m ul. Gersona, praga Północ, warszawa Do wynajęcia przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze Północ. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł50 m² 87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Treść ogłoszenia: do wynajęcia przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie przy ul. Rakowieckiej 15/17 w Warszawie, o powierzchni 50 m i wysokości 3 m, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 80m2 z balkonem, usytuowane na 2-gim piętrze w wyremontowanym budynku przy Al. 3-go Maja 5b na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : salon z aneksem kuchennymsypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 000 zł95,81 m² 104,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

: krótko: śródmieście Południowe | Emilii Plater | Lokal biurowy - 95 m2 | 4 gabinety, kuchnia, toaleta, balkon | Idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy | Świetna komunikacja : Dla kogo? Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Marymont w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*czynsz do wspólnoty W cenie najmu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I jasne 2 pokoje Z widokiem na las kabacki ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł85,59 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7280/4186/omw budynek I osiedle - Rondo Wiatraczna Piętro 4 z 6, winda, ochrona, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 30 m2 Mieszkanie: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z dużą loggią 7 m2 na cichym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu zielonego Fortu Chrzanów. Rozkład Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł49 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starych Bielanach, warszawa Lokalizacja: ul. Przybyszewskiego, dzielnica Stare Bielany, warszawa Pragniesz zamieszkać w spokojnej, urokliwej okolicy Starych Bielan? To.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cosmopolitan warsaw wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Prezentujemy na wynajem luksusowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł181 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament mokotów, tuż przy stacji metra Służew. Z przyjemnością prezentujemy luksusowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł80 m² 123,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, klimatyzowany apartament w Browarach Warszawskich. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie. Przestronny salon z wyjściem na taras, całkowicie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,43 m² 86,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy spokojnej, kameralnej ulicy. Inwestycja z całodobową ochroną, zadbana i utrzymana w bardzo dobrym stanie. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł133 m² 90,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem W kameralnym budynku Jasne wnętrza | Słoneczne | Cicha i spokojna okolica | 2 miejsca postojowe ***** rozkład pomieszczeń: i piętro: *.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament klasy premium położony w bezpośrednim sąsiedztwie Galeria Mokotów, to propozycja dla osób ceniących komfort, styl i doskonałą lokalizację. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

14 250 zł300 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje ekskluzywne mieszkanie na na Starym Wilanowie. Luksusowa Rezydencja na Wynajem 300 m , 5 Pokoi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu tej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4 pokoje z balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Jest nam miło zaprezentować na wynajem przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po generalnym remoncie przy ul. Kinowej, w dzielnicy Praga Południe położone w rejonie Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł54 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z widokiem na centrum Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wykończony, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Marina Mokotów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne dwu pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł39 m² 112,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w sercu warszawskiej Starówki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,60 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m przy ulicy Grójeckiej w świetnie skomunikowanej części Ochoty. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76,49 m² 130,74 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 76 m w inwestycji Towarowa Towers, warszawa | Piętro >20 | Gotowe do zamieszkania Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł136 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie 136m2 w tym 4 sypialnie Mieszkanie w kameralnym budynku na Mokotowie- tylko 3 mieszkania. Garaż w budynku Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6. > mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw w apartamentowcu oddanym do użytku w 2026 r. znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Ursusie (gołąbki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł80 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 80 m na 12. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.