dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

2 000 zł26,90 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m zlokalizowane przy ul. Przy Agorze 5a w Warszawie to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50,50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wandy. Umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania od razu. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57,20 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia światło, przestrzeń i zieleń 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie Jasne, przestronne, otulone zielenią za oknem. Zlokalizowane przy Czerniakowska serce Mokotowa, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w inwestycji Murano english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu mieszkanie w dobrze znanej i chętnie wybieranej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł64 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz Przestawiam ofertę nowoczesnego i przestronnego apartamentu na Mokotowie ul. Komputerowa 9 - z dwoma miejscami postojowymi i dwoma przylegającymi ogródkami oraz klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w budynku o ciekawej architekturze. ( projekt w 2007 r. dostał wyróżnienie sarp). Szklane tafle którymi wyłożona jest elewacja budynku nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Bardzo atrakcyjna oferta najmu mieszkania o łącznej powierzchni ok.68 m2 Na tej powierzchni mamy 3 osobne pokoje, jednak oferta obejmuje wynajem 2 pokoi. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament przy Metrze i Dworcu Wileńskim Praga Północ. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania w kamienicy położonej na Mokotowie w pobliżu Metra. Opis mieszkania Dwu pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 4 pokoje, 120 m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 120 m , położony na 13. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice ch Arkadia. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł42 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 | 45 m | parter z balkonem | wifi | miejsce postojowe Chętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł69,44 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Mokotowie przy Jana Pawła Woronicza 33b. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jasną kuchnią oraz dzielącą.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł53,33 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o ciekawym, nietypowym układzie, położone na Ursynowie (natolin), w sąsiedztwie metra. Dostępne od 1 czerwca. Dla jednej osoby lub pary. Układ: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w inwestycji Piano House [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu zaprojektowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł64 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m w samym sercu Warszawy (śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

6 160 zł65 m² 94,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4b Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60,16 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego. Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,50 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | ul. Bielawska 1, mokotów | świetna komunikacja i lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo odświeżone mieszkanie o bardzo wygodnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł105,50 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Niemcewicza 26 k. Placu Zawiszy. Osiedle strzeżone, duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okna: stolarka drewniana, na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ten stylowy Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze, w kameralnej inwestycji w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. W elegancko wykończonym i kompletnie wyposażonym wnętrzu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament do wynajmu w modnej i pożądanej lokalizacji przy ulicy Pięknej w Warszawie. Lokalizacja: chętnie odwiedzana, a także.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł118 m² 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny apartament typu "penthouse" z tarasem 135m2. Apartament mieści się na ostatnim 3 piętrze. Penthouse został wykończony w wysokim standardzie. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł36,50 m² 78,08 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w świetnej lokalizacji, przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 mkw, położone na parterze w wielolokalowym budynku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hampton Home oferuje na wynajem dwustronne, nowocześnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest umeblowane, w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37,80 m² 84,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**** N A J E M O K A Z J O N A L N Y **** do wynajęcia śliczne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Al. Niepodległości pod blokiem wejście do metro.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w podziemnym garażu. W pełni wyposażone. Wszystko jest nowe i nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Artystycznym Żoliborzu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić wygodne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super okazja, ok. 90 m2 za 4500 zł miesięcznie. Duża otwarta przestrzeń z małym aneksem kuchennym, na pierwszym piętrze, idealna na biuro lub mieszkanie , cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości piękne i bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 32 m , zlokalizowane w super punkcie komunikacyjnym : metro Dw. Wileński, tramwaje i autobusy. Nowszy bloku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60,60 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Warszawy na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Stokłosy - ul. Zwm 12 B ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej. Na.