dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł36 m² 73,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4 piętrowej kamienicy z 1954 roku. Wymieniono wszystkie instalacje oraz domofon. Cicha, zielona okolica. Świetna komunikacja. Niedaleko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w świeżo oddanej inwestycji Bemosphere, przy ul. Żeńców 5. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pory. Przestrzeń mieszkania została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

12 000 zł95 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament Z dwiema sypialniami na miasteczku wilanów budynek: osiedle Avangarden powstało w 2010 roku wzdłuż ulicy Królowej Marysieńki (adres budynku to Sarmacka 6). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

5 200 zł135 m² 38,52 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 135 m2, piętro 9/14 z windą, w budynku z 2002r. przy. ul. Bukowińskiej, mokotów, ksawerów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie oddalone 1 km od Metra Bemowo. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, przyjaciół czy pary. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie na warszawskich jelonkach *składa się z salonu, sypialni i oddzielnej, widnej kuchni *jasne, z pięknym widokiem na zieleń oraz przestronnym balkonem *dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł69 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam stylowy i klimatyczny apartament do wynajęcia, znajdujący się w renomowanej inwestycji dewelopera Yareal przy ul. Hożej 55. Zlokalizowany przy kultowej przedwojennej ulicy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Goszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

9 500 zł78 m² 122,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane w wysokim standardzie, mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Goszczyńskiego (budynek moxo). Rozkład Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 390 zł54 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie na Korkowej 29 *lokal o powierzchni 54 m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze *składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Stefana Żeromskiego

Bielany,Warszawa

3 370 zł47 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem I Dwa pokoje I Żoliborz I Cisza I Komfortowe I Żeromskiego Zamieszkaj w ciszy jaką daje to mieszkanie, przy ulicy Żeromskiego 9, wśród licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwustronnej nieruchomości w kamienicy na wynajem położonej na Starym Mokotowie: nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 3 pietrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styki

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament o pow. 81m2 z pięknym widokiem na zieleń - w ogrodzonej, zadbanej, kameralnej kamienicy na Starej Saskiej Kępie. Mieszkanie umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł144 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w samym centrum Warszawy z przeznaczeniem na biuro lub zamieszkanie.Idealne miejsce dla osób aktywnych i ceniących klimat stolicy. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 171 zł39 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morgowa

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł65 m² 66,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо ukr/ros Wynajmę nowoczesny, rozkładowy 3-pokojowy apartament, wykończony w wysokim standardzie o pow. 65 m2 na warszawskim gocławiu/praga-Południe w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 000 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 2 piętrze, niskiego 4-piętrowego budynku. Lokal zlokalizowany jest w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Białołęka Dworska,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie! Wynajmę nowoczesne, urządzone (meble i urządzenia agd), oddane do użytku dwa lata temu mieszkanie przy ul. Hemara 7a na Białołęce. Bardzo dobra lokalizacja. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 50m2 na Żoliborzu, ul Gwiaździsta 13. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

2 600 zł50 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 5 piętrze w budynku z 2013 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia urokliwego mieszkania usytuowanego w sercu Warszawy, w prestiżowej kamienicy na ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym widokiem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

21 000 zł118 m² 177,97 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 5 minut od Metra Rondo Daszyńskiego. Idealna propozycja grupy przyjaciół, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie W super lokalizacji - cudowna i zielona okolica ulica Wasilkowskiego - stacja metro imielin Mieszkanie ma powierzchnię 52,10m2 , znajduje się na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł50 m² 79,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa najmu okazjonalnego Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie nieopodal Teatru Wielkiego, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

2 700 zł46 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronne i wygodne mieszkanie znajdujące w sercu Bielan. Bardzo atrakcyjne miejsce, zarówno pod względem otaczającej zieleni jak i dostępności wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Myśliwiecka

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł79 m² 101,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Klimatyczne mieszkanie usytuowane w zabytkowej willi powstałej w latach 1926-1928 na terenie Kolonii Profesorskiej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

3 100 zł43 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Wynalazek, w dzielnicy Służewiec. Wolne od 1 sierpnia br. Koszty: czynsz najmu: 3100 zł Czynsz do administracji: 700 zł (obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane, 40-metrowe mieszkanie dwupokojowe na 6. piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w sercu miasta przy ul. Pańskiej 5. Zaledwie minutę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 500 zł37 m² 123,19 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 2-pokojowego, nowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola (ul. Marcina Kasprzaka 29).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Perkuna. Lokal o powierzchni 56,7 m2 składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne Mieszkanie na Wynajem w Warszawie! Lokalizacja: ul. Czerniakowska 56, warszawa Cena: 1900 zł + opłaty czynsz 550 zl Kaucja: do uzgodnienia Zapraszamy do wynajęcia przytulnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

6 990 zł86 m² 81,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękny apartament po generalnym remoncie w czerwcu 2024. Apartament znajduje się w jednym z najbardziej ekskluzywnych osiedli w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Górny Mokotów,Warszawa

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version follows) Wynajmę od 1 lipca - bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na 1 p./4 z BALKONEM w bardzo dobrej lokalizacji przy Ulicy Wiśniowej, dzielnica Górny Mokotów. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji przy Placu Bankowym! Z przyjemnością prezentujemy 48-metrowe mieszkanie usytuowane na czwartym, piętrze w charakterystycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Ursynów,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Idealnie ciche mieszkanie na Eco Parku. 2 pokoje. Sypialnie z łóżkiem małżeńskim. Salon połączony z widną kuchnią. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, usytuowane na Bemowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne, kompaktowe trzy pokoje 92m2 na Saskiej Kępie, przy ulicy Saskiej. Cicho i spokojnie. Mieszkanie po remoncie generalnym, wymianie wszystkich instalacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dobrze oświetlone 3 pokojowe mieszkanie 70m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. na Woli przy ul. Jana Kaziemierza. Elegancki 5-piętrowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł106 m² 132,08 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, luksusowy apartament położony na 11-tym piętrze w prestiżowym osiedlu Grzybowska 4 w Centrum Warszawy. Okolica oferuje bliskość parków, restauracji, kawiarni, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie na 1 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej (bliżej Wilanowa). Mieszkanie o pow. 80 m2 składa się z salonu z półotwartą.