dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferuje do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jazgarzewska

Sielce,Warszawa

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z prysznicem, przedpokoju, trzech sypialni (jedna z łazienką z wanną) i balkonu. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studencie nie czekaj. Wynajmij póki oferta jest jeszcze aktualna! Zapraszamy do zapoznania z ofertą wynajmu apartamentu dwupokojowego na Mokotowie blisko najważniejszych uczelni Warszawy. Powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Sadyba,Warszawa

5 900 zł63 m² 93,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla przedstawia mieszkanie na wynajem w przedwojennej kamienicy w wyjątkowym miejscu na Sadybie, koło jeziorka Czerniakowskiego. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 1 stycznia 2025 dla solidnych najemców. Inwestycja położona w Warszawie ul. Złota 6. Funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane 2024r! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Zdjęcia nie odzwierciedla w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

I speak eng|pol|ukr|rus Jest możliwość dokupienia telewizora. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i stylowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 9/24 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Marcina Kasprzaka, wola Odolany. Nowoczesne, pięknie zaaranżowane, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En Wyjątkowe mieszkanie na wynajem od zaraz - ul. Górnośląska, solec, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynego takiego mieszkania dostępnego w słynnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 45 m2, usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość położona jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulną kawalerkę znajdującą się w Warszawie przy ul. Chmielnej. Mieszkanie składa się z: - sypialni, - kuchni, - łazienki (oddzielne wc) - Przedpokoju. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne, zupełnie nowe, dopiero wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się w Warszawie przy ul. Mińskiej 69 (praga Południe). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

5 400 zł70 m² 77,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru Zapraszamy od zaraz Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , znajdujące się w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

2 300 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, mieszkanie 34 m2, 2 pok., zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej 16. Mieszkanie dostępne od zaraz! Widne, funkcjonalne mieszkanie, mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

7 000 zł115 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy do wynajęcia nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Wilanowskiej 95. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się w Warszawie przy ul. Grottgera. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 48 m2, 2 pok., zlokalizowane przy ul. Bronikowskiego 1. Mieszkanie znajduje się na pięknym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulną kawalerkę o powierzchni 35m2 znajdującą się w Warszawie przy ul. Wileńskiej 12 (praga Północ) Mieszkanie składa się z: - pokoju z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł47 m² 81,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu mieszkania położonego w sercu miasta, naprzeciwko imponującego wieżowca Varso. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł43 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2018 roku, na 2 piętrze z loggią. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Zostało odświeżone. Budynek 7-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Centrum,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie W centrum Z pięknym widokiem na panoramę warszawy budynek: budynek wybudowany w 1969 roku położony tuż przy Placu Trzech Krzyży, przy ul. Mokotowskiej. Kamery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Kabaty,Warszawa

3 200 zł47 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Na Uboczu 20 - Ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 47,2 m . - piętro: 6/10. - rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 33 m2, 1 pok., zlokalizowane przy ul. Pieńkowskiego 4. Mieszkanie znajduje się w doskonałym położeniu na prestiżowym i biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cosy 2-room apartment with balcony in great location (city centre). Sunny and quiet, after renovation, with air conditioning. The apartment is located on the last floor of a 10-floor building in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

16 000 zł131 m² 122,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny apartament na wynajem, położony na prestiżowym osiedlu na warszawskim Powiślu. To miejsce, gdzie elegancja łączy się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

2 810 zł37 m² 76,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od teraz - klimatyczne, 1-pokojowe, wysokie (3,05 m), mieszkanie z oddzielną widną dużą kuchnią. Mieszkanie mieści się w całkowicie zrewitalizowanej, kamienicy położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie położonego przy ul.Brylowska 2, w prestiżowej i urokliwej części Woli. Dostępne od 27/11. Układ Mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bródno,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! *** nowe dwupokojowe z balkonem ul. Rembelińska *** Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych położone na czwartym piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku 1975r przy ul. Nubijskiej, praga-Południe Saska Kępa. Świeżo po remoncie, idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3 800 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużańska

Włochy,Warszawa

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy Apartament na Włochach o powierzchni 120 mkw, składający się z : - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawer,Warszawa

3 500 zł79 m² 44,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie przy Ulicy Korynckiej. Salon z aneksem kuchennym , sypialnia, pokój- gabinet lub II sypialnia, łazienka , pomieszczenie gospodarcze z wc, obszerny przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 na Osiedlu Wilno na Targówku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trójkondygnacyjnego budynku (z windą) z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wola,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: oddzielnej kuchni salonu sypialni łazienki przedpokoju. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotów, przy Alei Wyścigowej 14a. Nieruchomość o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł90 m² 110 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-english description below - Na wynajem w pełni wyposażony oraz gotowy do wprowadzenia się penthouse na ostatnim piętrze, z pięknym widokiem na Warszawę nieruchomość Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

4 050 zł50 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 6/8 z windą w budynku z 2017r. przy ul. Cybernetyki, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dwoma stanowiskami garażowymi i komórką lokatorską w bardzo dobrej lokalizacji na skraju dzielnic Ursus i Włoch. Szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2 usytuowane w Warszawie przy ul. Tolkiena. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Warszawa

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję klimatyczne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37,5 mkw zlokalizowane na warszawskim śródmieściu przy ul. Podole 19. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w kamienicy bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Nowy ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji na Grzybowskiej 37! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego, komfortowego 2-pokojowego apartamentu w sercu Warszawy.