dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

A modern, high-standard apartment on the 4th floor with a view of a quiet patio. The apartment has 36m2 and consists of: living room with sofa and big table with chairs, kitchen area (microwave,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Szaserów 30a! Wysoki standard | Miejsce garażowe | Doskonała lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł19 m² 113,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy metrze Pole Mokotowskie, sgh. Pokój 14 m z aneksem kuchennym z wyjście na 5 m loggię Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł43 m² 117,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Nowoczesne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość znajduje się w cenionej inwestycji usytuowanej w centrum miasta, 5 minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe przy ul. Grochowskiej, tuż przy Rondzie Wiatraczna. Świetne osiedle: blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

3 199 zł57 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone, jasne, przyjemne 3-pokojowe mieszkanie 57m2 (oddzielne wygodne pokoje) tuż przy Metrze Wilanowska (3 min pieszo). Super lokalizacja. Mieszkanie nowocześnie wykończone, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiślicka

Rakowiec,Warszawa

2 600 zł28 m² 93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 1961r. przy ul. Chmielnej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy elegancki apartament przy pl. Zbawiciela, blisko łazienek królewskich Świetna lokalizacja | 3 pokoje | Umeblowane | Widok na zieleń | Ciche, jasne i słoneczne | Po remoncie Stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 700 zł111 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche mieszkanie położone przy alei Wilanowskiej, na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Ogródek i widok na pobliską zieleń bez wątpienia dodają mu uroku, a w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł13 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 1 pokój jednoosobowy (13 m2) w dzielonym mieszkaniu na ulicy Orla (śródmieście). Na mieszkanie składają się dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - centralna lokalizacja - unikalny widok z okien, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja Mieszkanie mieści się na ul. Panieńskiej, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od już piękne, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Trakt Nadwiślański 4a na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

4 700 zł64 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pieskowa Skała na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 64 mkw i składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 920 zł33 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zewnętrzne (przypisane do lokalu) miejsce postojowe W cenie najmu! dodatkowo czynsz administracyjny ( z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 480pln/m-c. Wolne od 01.05.2025r. (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł61 m² 95,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! najem okazjonalny. Klimatyczny apartament Z balkonem W zabytkowej, przedwojennej kamienicy. Świetna lokalizacja; samo Centrum przy ul. Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel przyjazny zwierzętom! dla singla lub pary! Przeszklony, nowoczesny apartament w centrum Warszawy. Bardzo cichy, z widokiem na zieleń! Mieszkanie bardzo jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny W cenie! Rozkładowe dwa pokoje w nowym budynku przy ul. Krasińskiego blisko Powązkowskiej. Mieszkanie ( 52,6 mkw), nowe, czyste i ciche, składa się z: * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Falęcka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny - 400pln/m-c. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie na starym mokotowie. Bardzo ładna choć niewielka, słoneczna, zadbana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Please scroll down for English. Do wynajęcia eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu na Powiślu, nieopodal mostu Poniatowskiego. Świeżo odnowione mieszkanie, urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

7 000 zł165 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronną szeregówkę o powierzchni 165 m , idealną dla rodzin poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. Nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praga Południe, blisko Ostrobramskiej, eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. * salon z aneksem kuchennym, * sypialnia w wyjściem na loggię, * łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Stare Bielany,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. Niezależne wejście Z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł30 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie czeka na pierwszego lokatora! wszystko nowe! balkon! komórka lokatorska obok mieszkania! klimatyzacja! Mieszkanie 2-pokojowe wykończone i urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

2 000 zł18 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mieszkanie 1-pokojowe w dobrej lokalizacji na Pradze Południe, gocław przy ulicy Ostrobramskiej, róg Międzyborskiej. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny ok. 600 pln/m-c. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny koszt najmu wynosi 3200 zł, dodatkowo czynsz administracyjny w kwocie 450 zł. Przestronne, jasne mieszkanie 1 pokojowe ze swoistym klimatem w dzielnicy Stare Włochy z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 -pokojowe; kameralne, strzeżone osiedle na Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej, blisko do Stacji Metra Imielin. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu. * salon połączony z kuchnią (z oknem), * dwie sypialnie, * duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 700 zł42 m² 113,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! W cenie najmu miejsce postojowe W garażu podziemnym! Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem w świetnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Muranów,Warszawa

5 945 zł104 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 22.04.2025 Atrakcyjne mieszkanie (lokal biurowy) o pow. 104 m2 składająca się z Open Space + 2 pokoje (sale konferencyjne) + łazienka/wc, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy z ogródkiem przy ul. Rusznikarskiej 6 w Warszawie *budynek w 2019 roku przeszedł gruntowny remont i przearanżowanie podwórka *znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej na 8 piętrze budynku apartamentowego + 60 m2 tarasu. Mieszkanie składa się z salonu w wyjściem na taras, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia dwupokojowe, nowe, urządzone mieszkanie. Nowoczesne osiedle, z zielonym dziedzińcem. W pobliżu osiedla placówki handlowe, usługowe, przystanek autobusowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzy pokojowe mieszkanie na Ursusie o powierzchni 85 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 100 zł39 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka pierwszego najemcy! Położone przy ul. Kazimierza Deyny. Funkcjonalna kawalerka z dużym tarasem jest wyposażona, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Mieszkanie zostało doposażone w dodatkowe meble. Nowoczesne mieszkanie usytuowane na wysokim piętrze W prestiżowej inwestycji bohema Dwie sypialnie | Taras| Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na Żeraniu, ul.Myśliborska. Osiedle zamknięte z monitoringiem. Przy wejściu na osiedle jest Paczkomat i przystanek autobusowy linii 211, żabka w odległości 350m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W centrum przy ulicy Smolnej komfortowe mieszkanie dla sigla lub pary na skarpie wiślanej z widokiem panoramicznym na Powiśle Mieszkanie: studio - open space: pokój z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem, ochota, ul. Włodarzewska Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej, przy samym Parku Szczęśliwickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

9 000 zł83 m² 108,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 83M2, 3 sypialnie, ogródek 60M2, 2 miejsca W garażu, miasteczko wilanów, zdrowa budynek: ogrody Wilanów jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł78 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli, przy ul. Miedzianej/róg ul. Siennej. Dostępne. Lokal o pow 78 m2 składa się z: - dwóch sypialni, - pokoju, -.