dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października zadbana, przytulna, umeblowana i wyposażona kawalerka na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, ciche z bardzo dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Białołęka,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna kawalerka z antresolą mogącą stanowić sypialnię. Mieszkanie umeblowane, aneks kuchenny, pralka, mieszkanie sł ac zabaw,małe targowisko , blisko pętli autobusowej. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: mieszkanie dwupokojowe na parterze w siedmio piętrowym bloku z 2001 roku. Powierzchnia 47m2, balkon, miejsce parkingowe w parkingu wielopoziomowym umiejscowionym na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne mieszkanie umeblowane w nowoczesnym stylu, ze wszystkimi potrzebnymi sprzetami. Odmalowane. Salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój. W pełni umeblowane. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

3 500 zł131 m² 26,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i przestronne mieszkanie , blisko tramwaj i autobus, centrum handlowe , szkoła i przedszkole.Pierwszy poziom salon ,kuchnia i jadalnia, wc i garderoba.Drugi poziom 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! apartament 3 sypialnie + salon, wyposażona łazienka, wyposażona umoblowana kuchnia, podstawowy sprzęt I wyposażenie (lodówka, pralka, kuchenka, tv, łóżka, stół, krzesła), 90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Starej Ochoty, blisko ul. Wawelskiej w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w budynku z cegły na drugim piętrze / bez windy. Kuchnia jest bardzo funkcjonalnie zrobiona w przedpokoju. w przedpokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie niedaleko metra Marymont. Całkowita powierzchnia 35 m2. Salon (27m2) z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w budynku z 2000 r. W pełni umeblowane, ciche. Mieszkanie posiada małą, ale widną kuchnię otwartą na pokój. W okolicy sklepy, piękny park , jeziorko, trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urwisko

Ursynów,Warszawa

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe w budynku apartamentowym, piętro 2/2, miejsca w garażu podziemnym, schowek na rowery, winda z garażu, osiedle zamknięte, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Mokotów,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 39m2 Warszawa Mokotów Warszawa, mokotów, ul. Balonowa, górny Mokotów, wyględów Cena 2000 + opłaty licznikowe Bezpośrednio Posiadam do wynajęcia klimatyczne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje sie w zadbanej kamienicy z lat 30-tych, sciany sa po odmalowaniu, mieszkanie jest czyste, w spokojnej okolicy, sa 2 domofony - jeden w bramie a drugi przy wejsciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio widne i przytulne 38 m 2 mieszkanie (kłopotowskiego 2)w rozsądnej cenie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku po remoncie - blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na dowolny termin bezpośrednio oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym Grochowska przy Rondzie Wiatraczna.Umeblowane,gotowe do zamieszkania,naj chętniej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Sygietyńskiego

Młodych,Warszawa

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio bardzo przytulną kawalerkę 20 m . Mieszkanie jest ciche i wygodne dla singla, studenta lub pary. Kawalerka na 5 piętrze 6-piętrowego budynku z cegły położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wszelkie opłaty ponosi wynajmujący. Możliwość zainstalowania internetu, telewizji kablowej i telefonu stacjonarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia dwa pokoje , rozkladowe kazdy pokuj ma osobne wejscie. Umeblowane po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa ursus Apartamentowa Nowoczesne, zamknięte, strzeżone i monitorowane, kameralne osiedle budynków apartamentowych. Dwupokojowe mieszkanie (56 m2) na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-sypialniowe, 2 łazienki, salon z kuchnia w otwartym planie, narozny balkon w nowym budynku (2010r), na Strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Winda, podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołodyjowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę! mieszkanie 78 m2 w Willa Daglezja przy ul. Wołodyjowskiego 51 na Mokotowie Piękne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łacińska

Koło,Warszawa

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Do ceny najmu należy doliczyć czynsz - 514 zł oraz opłaty (prąd, internet, telewizja - ok 160 zł miesięcznie) Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Woli (koło) w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, przestronne, ciche i bardzo funkcjonalne mieszkanie wraz z miejsce garażowym w nowo oddanym bloku na tyłach C.H. Promenada. Mieszkanie ma łączna powierzchnię 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł28 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sam raz dla samotnej osoby lub pary. Położona na Ochocie, w pobliżu Hali Banacha. Mieszkanie umeblowane, po remoncie, z lodówką i pralką. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 399 zł33 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie na wysokim parterze na strzezonym osiedlu o powierzchni 33m2 plus loggia 8m2, spokojna okolica ul. Wyspowa Zacisze z dobrą komunikacją miejską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenie (powierzchnia 38m2) położone na nowym, cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest na drugim piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, rozkładowe - 3 pokoje każdy z osobnym wejściem z holu, pomimo, że jest to bardzo blisko ścisłego centrum (ul. Żelaznej, jana Pawła II itd.) - jest dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, z widną kuchnią , łazienka osobno wc, jadalnia z dużym stołem. Mieszkanie umeblowane .Dogodny dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską oraz podmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

ciche, nowe mieszkanie z widokiem na patio, położone w okolicy hali Człuchowskiej, wyposażona kuchnia i łazienka, przedpokój - szafa, dobra komunikacja miejska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki. Mieszkanie jest umeblowane, w kuchni lodówka i kuchenka, w łazience kabina prysznicowa. Na klatce i na.

Szczegóły ogłoszenia