dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze o powierzchni 60m2. Trzy niezależne pokoje. Budynek z 2000r. Oddzielna widna kuchnia. Stan mieszkania bardzo dobry. Nowe plastikowe okna. Umeblowane. Powierzchnia dodatkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Artura Zawiszy

Wola,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, na 1 piętrze, w nowym bloku przy ulicy Zawiszy. Budynek znajduje się w zamkniętym,całodobowo chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

37 m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tylko dla dziewczyn! Nowoczesne ciche mieszkanko, w nowym budownictwie. Składa się z zamkniętego pokoiku i dużego pokoju z aneksem, oddzielnej garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy usytuowany jest na 11 piętrze w ekskluzywnym budynku kompleksu apartamentowego Atelier Residence. Apartament wykończony z materiałów najwyższej jakości, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka), glazura, terakota. Duży pokój połączony z widną kuchnią z wyjściem na duży, zabudowany balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

4 500 zł183 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy apartament na zamkniętym kameralnym osiedlu.Wysoki standard wykończenia,miła,cicha i spokojna okolica.3 sypialnie,łazienka na każdym poziomie, wanna z jacuzi, 2 miejsca garażowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji-Mokotów, sadyba. Mieszkanie przearanżowano. Obecnie znajdują się tam dwa przestronne pokoje, w wersji pierwotnej planowano trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica. Znakomita lokalizacja. Bardzo dobra infrastruktura (metro 5 minut piechotą, tramwaj, autobus). W pobliżu centra handlowe - Arkadia, klif. Blisko basen, park, stare miasto, szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieumeblowana kawalerka okolice ul. Anielewicza. Budynek wybudowany przez Pirelli super standard wykończenia elementów wspólnych, dwie windy. Budynek jest ogrodzony, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o południowej ekspozycji. Budynek zlokalizowany jest w świetnej lokalizacji, blisko centrum. Salon jest bardzo duży, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie ( 3 m wysokości) w prestiżowej, cichej okolicy. Świeżo wyremontowane klatki schodowe i instalacja wod-kan oraz centralnego ogrzewania. Mieszkanie 2 lata po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu luksusowo wyposażony i wygodny apartament o powierzchni 67m2, położony w ścisłym centrum Warszawy ale poza strefą płatnego parkowania. Doskonała komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania luksusowy apartament przy ulicy Okopowej na Woli, o powierzchni 73m2. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch sypialni. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy wynajmu 3-pokojowego mieszkania bez właściciela w dobrej lokalizacji na warszawskim Bródnie. Wynajem na dłużej (2-3 lata), najchętniej dla rodziny. Pokoje są nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze z widokiem na jeziorko w osiedlu Marina Mokotów 46m2 dwa pokoje przedpokój kuchnia i łazienka- odnowione. Umeblowane, kuchnia wyposażona: zmywarka,lodówka mikrofala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super komfortowe mieszkanie .Umeblowane.Polecamy.Osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969- kontakt telefoniczny Kaucja: 2 800,00 zł Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolumen

Bielany,Warszawa

2 200 zł56 m² 38,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie, bardzo blisko metra Wawrzyszew. Budynek bardzo ładnie wykończony, w zieleni, z wewnętrznym dziedzińcem. Mieszkanie ładnie wykończone, umeblowane. Duży hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

2 550 zł48 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie 48m 2 na nowy wybudowanym, strzeżonym osiedlu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Duża loggia (8,5m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Zielony Żoliborz. Zaprojektowany przez architekta. Podłogi i meble z egzotycznego drewna robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania piękne mieszkanie, panoramiczne okna na stronę południowo-zachodnią, bardzo ciepłe i widne, w pełni wyposażone (łóżka, sofy, tv, kino domowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem - Penthouse na ostatnim 15 piętrze w budynku przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej i Anielewicza. Lokal zajmuje powierzchnię 114 m2 + ogród zimowy około 70 m2. Budynek - nowy, kaskadowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania całkowicie nowy i wyposażony, luksusowy dwupokojowy apartament 60 m2 w nowoczesnym strzeżonym budynku w centrum Warszawy na osiedlu Meridian. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, tuż przy al. Wilanowskiej, która zapewnia doskonałą komunikację. Mieszkanie wykończone w wyższym standardzie, umeblowane. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

o wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Starym Imielinie w pobliżu Jeziorka Imielińskiego oraz Centrum Handlowego Real Ursynów. Mieszkanie o pow. ok. 100 m2, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Warszawy w nowoczesnym apartamentowcu. Kuchnia połączona z salonem. Dwie garderoby, pomieszczenie na pralkę. Mieszkanie w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na zielonym Muranowie nieopodal Metra Ratusz Arsenał.Mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły .Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 800 zł93 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia całkowita 93 m2, loggia 15 m2. Wysoki standard, bardzo dobrze wyposażony, klimatyzowany apartament. Podział na część dzienną i nocną. W części dziennej: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu przestronne i komfortowe mieszkanie w pełni umeblowane, usytuowane w najwyższym warszawskim apartamentowcu Łucka City zlokalizowanym przy ul Łuckiej 15. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne mieszkanie 78 m2 na Ochocie w Al. Jerozolimskich. Stan mieszkania bardzo dobry. Nieumeblowane. Ochrona budynku, miejsce postojowe w garażu. Cena 2800 pln + media + kaucja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 70 m2 w prestiżowym apartamentowcu w Centrum Warszawy. 7 piętro z 30. W budynku 6 wind. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, jasne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w "rezydencji Narbutta" .Loggia 10m2 od pd-zachodu. Sypialnia i łazienka z oknem od wschodu. Kuchnia widna z aneksem. Opcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Wola,Warszawa

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Woli, ulica Wolność. Dobra lokalizacja blisko centrum, wygodna komunikacja. Osiedle z ochroną i zamkniętym placem zabaw dla dzieci. W cenie jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam. Mam do wynajęcia kawalerkę 32m2+loggia. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 3pietrowego budynku w cichej i spokojnej okolicy. Przystanek autobusowy "popularna' Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pełni urządzone i umeblowane gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja koło Stadionu Narodowego z rozwiniętym węzłem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 420 zł56 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie. Dodatkowym plusem jest park w którym można odnaleźć się w lecie i zimie. W lokalu znajduje się wszystko co potrzebuje lokator począwszy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, chcesz mieszkać we Włoszech? a nie stać Cię na to?mam dla Ciebie, dla Was Włochy i to jeszcze w stolicy naszego kraju! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne 60 mkw, z loggią 12 mkw, położone na 3 piętrze apartamentowca z 2009r. Budynek jest wykonany w bardzo wysokim standardzie , z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowicza

Ochota,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie z tarasem na parterze willi. Znakomita lokalizacja, w pobliżu korty tenisowe, basen, place zabaw dla dzieci i szkoły. Powierzchnia mieszkania 57 mkw: 1 oddzielny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, świeżo odnowione mieszkanie. Duży pokój z wnęką sypialną 25 m2, ciemna wydzielona, wyposażona kuchnia (kuchenka, lodówka, szafki, naczynia). Kanapa i łóżko, meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park, położone w pięknej i cichej okolicy. Budynek zlokalizowany 10 minut od centrum, blisko metra. Salon 36 m2, kuchnia 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe. Bialoleka, osiedle Lewandow II. Nowe, umeblowane, osiedle chronione. Oplaty 1400 zl miesiecznie (czynsz wliczony)+ oplaty licznikowe. Kaucja 1400 zl. Kontakt