dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skorosze

Skorosze,Warszawa

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie 50 m. 2 oddzielne pokoje podobnej wielkości, oddzielna widna kuchnia, duża łazienka, balkon. Pełne agd, parkiet, glazura, drewniane drzwi. Ursus-Skorosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 400 zł119 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończone mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Pomieszczenie są duże i wysokie, co w połączeniu z odpowiednio dobranymi barwami oraz elementami wystroju pozwala poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

3 750 zł118 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie, na zamkniętym osiedlu, z garażem.Salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, oddzielny pokój garderobiany z oknem, 2 łazienki, jedna z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią usytuowane w spokojnej, cichej i zielonej okolicy Starego Żoliborza, z zielonym podwórkiem. Lokal świeżo po remoncie, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe przytulne mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone (zmywarka, lodówka, pralka, telewizor) i umeblowane (nowe meble). Widna kuchnia i dwa osobne pokoje. Mieszkanie na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciekawe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Stegnach.Ogródek 50m2, komórka lokatorska 3 m2, salon z aneksem kuchennym 30 m2 pokój 11 m2, pokój 10m2 pełne AGD rolety zewnętrzne elektryczne ,rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł51 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji pod względem komunikacyjnym, tuż przy Rondzie Wiatraczna. Dwa rozkładowe pokoje 21m2 i 12m2, z dużego wyjście na balkon 6m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Narutowicza

Ochota,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio przytulne 34 m2 mieszkanie w Warszawie przy Placu Narutowicza. Super lokalizacja. Dogodne połączenia z każdym miejscem w Warszawie. Dwa osobne pokoje 12x12. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne, ładne, 4-pokojowe mieszkanie na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z 2003 roku. Pokoje i kuchnia oddzielne. Kuchnia zabudowana, w pełni wyposażona.W sypialni (łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieskanie 38m w świetnej lokalizacji! W centrum, blisko metro(5min!) i tramwaje. 15min na Starówkę. Ładna okolica, park niedaleko. Mieszkanie posiada kuchnię oddzielną. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo przytulne mieszkanie, na Dolnym Mokotowie, ciche. Lokal odnowiono po poprzednich najemcach, wymieniono także częściowo wyposażenie. Sypialnia z dwuosobowym łóżkiem i szafą. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

3 100 zł89 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wyjściem do ogrodzonego patio. Mieszkanie jest ciche, zadbane, jasne, rozkładowe. Czynsz najmu+ opłaty: woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alzacka

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł87 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w budynku jednorodzinnym/bliźniaku. Do mieszkania przynależy garaż z automatycznie otwieraną bramą. Mieszkanie składa się z widnej, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł127 m² 51,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 127 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Recepcja, monitoring. Salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie w tym jedna z łazienką (wanna z hydromasażem) i garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładny apartament położony przy ulicy Słomińskiego 7 na luksusowym, strzeżonym osiedlu. Tuż obok znajduje się metro Dworzec Gdański oraz przystanki tramwajowy i autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melsztyńska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Melsztyńskiej, między Narbutta i Madalińskiego. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio z aneksem sypialnym w samym centrum Warszawy, przy Placu Bankowym i stacji Metro Ratusz Arsenał. Obok Park Saski, blisko do Starego Miasta. Mieszkanie w budynku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na I piętrze willi bliźniaczej w elitarnej części Anina. Urocza, zielona okolica w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,idealna na spacery i innego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 190 zł40 m² 54,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie typu studio w apartamentowcu na chronionym i cichym Osiedlu Echo 2009. Urządzone i wykończone z dbałością o szczegóły, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

10 900 zł167 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjny apartament o powierzchni 167m w centrum Warszawy, przy Alei Szucha, w prestiżowym budynku Melody House. W budynku na parterze portiernia z całodobową ochroną, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

2 550 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w apartamentowcu, 2 pokoje (salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój). Widok na Pałac kultury i "city" oraz starodrzew. Idealnie ciche, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 59 m2,na 3 pietrze budynku 5 kondygnacyjnego składające się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, holu z szafą wnękową, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkocińska

Targówek,Warszawa

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kawalerka o powierzchni 32 m2, lokalizacja ul. Łąkocińska na Targówku. Położone na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku z cegły W budynku jest winda Rok budowy 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 17 Stycznia

Ochota,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, wynajmę. Czynsz w cenie, dochodzą tylko opłaty licznikowe. Mieszkanie dwupokojowe, położone na Okęciu przy ul. 17 Stycznia, na granicy z Ochotą. Umeblowane. Między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, ciche mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Pokoje 16, 15 i 9m2. Wszystkie okna nowe, od podwórka. Duża oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, z oknem, oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, komfortowe , elegancko wykończone i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 na Sadybie. Dobre połączenie ze Śródmieściem, mokotowem, ursynowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronny apartament na Powiślu. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z olbrzymiego salonu, sypialni oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki. Z mieszkania roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na eleganckim nowym osiedlu.Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Sterowany elektronicznie zewnętrzny wjazd do garażu podziemnego zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 100m2 położone w sercu Mokotowa. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej na salon kuchni z jadalnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 050 zł40 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z kuchnią i łazienką w budynku apartamentowym tuż przy metrze Dworzec Gdański. Mieszkanie o pow. 40m2. Taras o pow. 7m2. Budynek ma 6 lat i jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, tuż przy dworcu Centralnym i niedaleko metra. Możliwe wynajęcie na cele zarówno mieszkalne jak i biurowe. Mieszkanie niedawno odświeżane po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na półpiętrze w bloku z 2001 roku, na osiedlu strzeżonym, monitorowanym. Powierzchnia 39 m2 w tym ;pokój z wydzieloną częscią sypialną, widna w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Białołęce. Cicha i spokojna okolica z widokiem na Wał Wiślany. W pełni rozbudowana infrastruktura - na miejscu poczta, cukiernia, restauracje, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na nowoczesnym i chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, ciche na osiedlu zamkniętym chronionym w doskonałej lokalizacji. Blisko tereny rekreacyjne oraz doskonała komunikacja. Okna wychodzą na wschód, na zadbany dziedziniec. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarankiewicza

Włochy,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Okęciu w budynku wybudowanym z cegły w 1955 roku, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, trzypietrowym bloku. Bardzo cicho, budynek jet usytuowany wewnątrz osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia