dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Targówek

Targówek,Warszawa

1 300 zł28 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 28m2 położone na warszawskim Targówku. Mamy do dyspozycji pokój około 19m2. Kuchnia częściowo połączona z salonem o powierzchni około 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w kamienicy na parterze w fajnym cichym miejscu. Spokojna okolica, blisko metra i Politechniki, nie kłopotliwi sąsiedzi. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkane 3pokojowe zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Przejazd. Mieszkanie znajduje sie na 4 piętrze w budynku 6 piętrowym z 2004 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie odnowione, czyste, ciepłe, zadbane, ciche, słoneczne i przytulne. Mieści się na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. 2 osobne, ustawne, częściowo umeblowane pokoje 16 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na ul. Modrej, w bezpośrednim sąsiedztwie Uczelni Łazarskiego. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe, w tej chwili trwają ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne 35 metrowe mieszkanie, o wysokim standardzie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Złotej. Znakomita lokalizacja. Do stacji Metra Centrum 50 m, z okien sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: 100m od Metra Wierzbno Lokal: 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, balkon. W pełni wyposażone, min w pralke, lodówke. Cena: 1800pln + opłaty licznikowe (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł68 m² 32,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwustronne, ciche, słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze przedwojennej, zabytkowej, 2-piętrowej kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu. Widna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł135 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem apartamentu na Sadach Żoliborskich,na 5/6 piętrze, miejsce postojowe w garazu podziemnym, ochrona 24h, budynek z 2000 roku, osiedle zamknięte, - 135 m2: salon narozny 32 m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław-Lotnisko

Gocław-Lotnisko,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio mieszkanie do wynajęcia w spokojnej okolicy w Warszawie osiedle zamknięte. Bardzo dobra komunikacja z centrum (30 min).Promenada, Multikino i Galeria Tesco w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, świetnie wykończony i wyposażony apartament dwupokojowy o powierzchni 60m2 z balkonem o powierzchni 11m2 (wyjście z salonu). Budynek apartamentowy z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m2. Mieszkanie znajduję na parterze w budynku 5piętrowym. Położone na Bemowie na osiedlu zamkniętym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i przestronne mieszkanie położone ok. 5 minut pieszo do stacji metra Kabaty, z balkonu widać Las Kabacki. Mieszkanie składa się z: przedpokój: 2 m2 Hall + pokój dzienny: 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie na Powiślu ul. Solec, między Tamką a Czerwonego Krzyża. Warto obejrzeć, zdjęcia nie oddają w pełni klimatu mieszkania. Opis: po remoncie 39 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy w pobliżu Wydziału Chemii, matematyki, biologii oraz Centrum Sportu i Rekreacji uw. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Filtry,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek w bardzo dobrej lokalizacji, komunikacji, w samym centrum Starej Ochoty. Okolica piękna, malownicza, zielona. Mieszkanie typu studio, dwupoziomowe, wysokim standardzie. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu (ul. Wspólna) o pow. 50 m2 - salon z wnęką mogą służyć za drugą sypialnie, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 97m2 na III piętrze. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje , kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Cena 3500 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka! Mieszkanie typu studio do wynajęcia: powierzchnia: 34m , Piętro: 5, ilość Pokoi: 1, mieszkanie na ul.Woronicza (Woronicza Park) Apartamentowiec z 2006 roku. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł64 m² 37,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, piekne mieszkanie w nowoczesnym budynku na Saskiej kępie/kępie Gocławskiej. Okolica bardzo spokojna, z okien widok na segmenty i zieleń. Przestronna loggia. Winda z garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Bemowie. Metraż: 35,1 m 2 Kuchnia z licznymi szafkami, kuchenką gazową z piekarnikiem, lodówka. W łazience wanna , wc pralka i umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł90 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym Centrum Warszawy! najemca nie płaci prowizjii! 90m2 przy ul. Jana Pawła II. Nowocześnie urządzony apartament dla wymagających klientów, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świeżo odmalowane mieszkanie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieści się na 2 piętrze w nowym, 8-piętrowym budynku z 2005 r. Składa się z: * salonu z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, w chwili obecnej pokoje bez mebli, z opcja domeblowania. Pelne agd. W cenie 1 m-ce postojowe w podziemnym garażu. Budynek usytuowany 50 m od stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 45 m2: 2 oddzielne pokoje (16,5 i 12,5 m) plus oddzielna, widna kuchnia; po generalnym remoncie do zamieszkania od IX; 1 piętro z 3; kamienica w zamkniętym podwórzu (skwer) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Śródmieścia(ul.Zamenhofa). Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z toaletą. Osiedle jest monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Żoliborzu, przy ul. Saperskiej, składa się pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki, garderoby oraz balkonu. Mieszkanie świeżo wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku cztero- pietrowym wybudowanym w 2000 roku. Osiedle zamknięte i strzeżone. Najbliższa przecznica Górczewska. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł77 m² 38,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalne mieszkanie w Miasteczku Wilanów, wykończone w wysokim standardzie, z przydomowym ogródkiem oraz tarasem 6m. Mieszkanie położone jest na strzeżonym oraz monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

4 500 zł143 m² 31,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrone, nieumeblowane mieszkanie, ze zgodą na prowadzenie działalności gospodarczej, zlokalizowane na Warszawskiej Woli, o powierzchni 143 mkw. W skład lokalu wchodzi 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowy apartament na Mokotowie (al. Wyścigowa). Apartament wykończony w wysokim standardzie, w skład którego wchodzą 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biała

Wola,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Rezydencji Biała. Uliczka Biała to ślepa, cicha ulica równoległa do Al. Jana Pawła II. Tuż obok ulicy Chłodnej z klimatycznym deptakiem i zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie na Żoliborzu krasińskiego/popiełuszki, w pobliżu metra Plac Wilsona. Pokój dzienny z przejściem do sypialni, umeblowany ( meble,wypoczynek,telewizor LCD ) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! 90m2 przy ul. Jana Pawła II. Nowocześnie urządzony apartament dla wymagających klientów, ceniących wygodę i luksus. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Starówce - Nowe Miasto Warszawa Cicha spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł132 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Budynek trzypiętrowy trzyklatkowy z garażem podziemnym, ogrodzony, rok budowy 1999. Apartament znajduje się w środkowej klatce na 1 piętrze i składa się z: 1. kuchnia wyposażona 2. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w luksusowym apartamentowcu przy Łowickiej. Osiedle jest zamknięte z wewnętrznym patio wypoczynkowym. Jest oczywiście ochrona, portiernia, domofon oraz po dwie windy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na wynajem jak i na sprzedaż, w pełni umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się w nowoczesnym, ładnym osiedlu mieszkaniowym Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane 5 min od stacji Metro Natolin , blisko uczelni vistula. - umeblowane, w pełni wyposażone - Dostępne od 1 września. - właściciele zgadzają się na.