dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odnowione z nowym umeblowaniem. Balkon zabudowany rozsuwanymi oknami. Widok na nowoczesne boisko sportowe. Dwie nowe windy. Z tyłu budynku Park Skaryszewski, a dalej Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, odświeżone, gotowe do wprowadzenia. I poziom - pow. 65 m2, duży salon połączony z widną kuchnią, balkon, duża łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 450 zł33 m² 43,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka zlokalizowana na Bemowie. Metraż: 33,4 m2 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się kuchnia, łazienka, pokój dzienny. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym, czteropiętrowym apartamentowcu na Nowym Mieście. Dwa pokoje z aneksem kuchennym. Okna od podłogi do sufitu- wychodzą na południe, z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie w kompleksie nowych budynków przy Żytniej. Kuchnia oddzielna, wyposażona i umeblowana. 3 niezależne pokoje- parkiet na podłodze.Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy,dwupoziomowy, cichy i komfortowy apartament, położony na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Eko - Park. Na pierwszym poziomie zlokalizowany jest przestronny salon , który posiada okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, po generalnym remoncie - do wynajęcia od zaraz. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka razem z wc , przedpokój. Instalacje i piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 86m. W bloku z 2002r na pierwszym piętrze z czterech. Zlokalizowane na osiedlu zamkniętym z ochroną na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w inwestycji Eko Park. Nowoczesny design z charakterem zaprojektowany przez dekoratora wnętrz. Duże okna w salonie i sypialni wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w ogrodzonym osiedli. Budynek po remoncie, ocieplony, wymienione instalacje, okna, windy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, jest pralka i lodówka, a nawet sztućce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 350 zł65 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe, umeblowane na strzeżonym osiedlu z 2003r. Mieszkanie jest dwustronne, z oknami od wschodu i zachodu, z wyjściem na taras ok.6mkw. oraz do małego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Widna kuchnia połączona z salonem. Dwie sypialnie. Dwie łazienki - jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w samym sercu Warszawy. Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Mieszkanie może być w pełni umeblowane lub pokoje puste. Kuchnia, łazienka wyposażone. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

3 100 zł69 m² 44,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, ciche, nowocześnie urządzone, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69m2. Do lokalu przynależą dwa balkony. Obok osiedla największy w Warszawie plac zabaw dla dzieci! 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, mieszkanie w przedwojennej kamienicy w bardzo dobry m stanie, całkowicie umeblowane. Ciche. Wysoka jakość wykończnia. Całkowicie umeblowane. Doskonały widok na Krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł34 m² 65,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny umeblowany i wyposażony, położony w pobliżu Mariensztatu i Placu Zamkowego. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie zamkniętym, na "osiedlu Villa Parc" zapewnia wygodę i wysoki poziom życia. Wykonawcą inwestycji jest francuski deweloper Bouygues Immobilier. Stylowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł62 m² 36,80 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na rok mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 62,5 m.kw położone przy Rondzie Wiatraczna (najchętniej dla 2-3 osób), komfortowo wykończone (w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, AGD).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł65 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pokoju dziennym parkiet, w sypialni wykładzina, w łazience terakota. Szafy wnękowe w korytarzu i sypialni. W aneksie kuchennym zmywarka, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z loggią, oddzielną ciemną kuchnią. Mieszkanie zadbane umeblowane i wyposażone gotowe do wprowadzenia. Z okna widok na zieleń. Ciche. Część Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane. Wyposażone w agd. Bez garażu. Cztery pokoje i oddzielna kuchnia. Łazienka i oddzielnie wc. Kwota czynszu do rozmowy. Szczegóły oferty: dodatkowe: przecznica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śródmieście / muranów , widna kuchnia , dobra lokalizacja budynku , okolice Jana Pawla II blisko metro dw. Gdański!. Ładny duży pokój ok- 15m2 ,widna kuchnia -ok 5m2 ,łazienka z wc -4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiktorska unikalne studio 50m2, z garażem podziemnym, portierem,ochroną, w pełni wyposażone, wi-Fi, tv,agd Sto metrów do stacji metra.W cenie zawarty jest czynsz , a w nim ogrzewanie, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane,wyposażone w sprzęty kuchenne,tv,pościel dla 3 osoób .Pokoje 26,14 i 10 m2.Okna sypialni wychodza na stronę zachodnią i na wewnętrzny dziedziniec.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

650 zł110 m² 5,91 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulny, umeblowany pokój w starej kamienicy w Śródmieściu. Wszystko świeżo po remoncie, młodzi współlokatorzy, 10 minut komunikacją do Centrum. Polecam! Zadzwoń tel. 22 188 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

4 300 zł85 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Marina Mokotów. Pokoje nieumeblowane, kuchnia i przedpokój w zabudowie. Istnieje możliwość umeblowania mieszkania przy wynajmie na min. 1 rok. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 650 zł24 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka świeżo po remoncie i udoskonaleniu. Idealne miejsce dla osób ktore cenią urok Żoliborza a jednocześnie pragną zamieszkać komfortowo i w zadbanym mieszkaniu. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 600 zł75 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o rozkładzie - 2 sypialnie 20 i 10 m2, pokój z aneksem kuchennym 11.5m, garderoba 4.5 m2, hol 9 m2, łazienka 6 m2, wc 1.5 m2. Dwa balkony - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu wykończone w wysokim standardzie. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony również w klimatyzację. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, nowe i ładne mieszkanie na zielonym Bemowie, blisko Fortów Bema z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, winda z poziomu garażu. Mieszkanie (66m2 na I piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkania do wynajęcia od już, położone w doskonałej lokalizacji tuż obok Lasu Kabackiego - kilka minut piechotą do stacji metra. Posiada salon z aneksem kuchennym i loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie, najchetniej do wynajecia na biuro. Oddzielna widna kuchnia. Łazienka z prysznicem.Stan bardzo dobry. Nowe okna na skwer. Budynek 4-piętrowy z windą. Parkowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 250 zł52 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne jasne i wysokie mieszkanie w kamienicy, okna na 2 strony z widokiem na panoramę centrum warszawy. Wyremontowane, czyste, przestronne mieszkanie, umeblowane (cała kuchnia, lodówka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na ul. Woronicza na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie oraz częściowo umeblowane. Jeden niezależny pokuj który jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 600 zł46 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od zaraz wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, łącznie 45,6 m2, na Bemowie (forty Bema). Kompletnie umeblowane i wyposażone. Salon - 20 m2, sypialnia 10 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużym balkonem na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ustawne mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone, kuchnia połączona z dużym pokojem, osobna sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową.Na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa, prestiżowa inwestycja Ronsona z roku 2013, 7-pietrowy budynek, położony na całodobowo chronionym i monitorowanym osiedlu. Znakomita lokalizacja przy stacji metra Imielin (3 minuty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powirzchni 43m2 w kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Lokal składa sie z 2 pokoi 24 i 12 m2, aneks kuchenny 4m2, łazienka kabina prysznicowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Z dużą widną kuchnią, umeblowane I wyposażone W pralkę I lodówkę. Mieszkanie dwustronne, bardzo przestronne, utrzymane W dobrym stanie. Budynek po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij