dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyste, zadbane i świeżo odmalowane dwupokojowe mieszkanie przy stacji Metra Imielin na Ursynowie. Do każdego pomieszczenia wejście oddzielne z przedpokoju. Większy pokój z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 550 zł27 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche jednopokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, położone w kamienicy niedaleko Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z pokoju ok.16mkw., widnej oddzielnej kuchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w pełni umeblowane z miejscem garażowym pod budynkiem oraz bardzo dużym balkonem o pow. 7,5m. Salon połączony jest z wyposażoną kuchnią (razem 27m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament na Bielanach, ul. Encyklopedyczna.Dwie sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia , 2x wc, łazienka.Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone / naczynia kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym po remoncie w samym Centrum miasta. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie. Kuchnia w aneksie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 900 zł73 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 12 piętrowym budynku z 2000 roku.Składa się z salonu ,dwóch sypialni, łazienki i oddzielnego WC. Widna, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku z windą w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, rozkładowe, wygodne, 2 pokojowe mieszkanie z duża, oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie po malowaniu, odświeżeniu, od razu do zamieszkania. Pokój dzienny 20 m.kw z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ładne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Stawki w pobliżu pływalnie na Inflanckiej. Mieszkanie czyste umeblowane i wyposażone. 3 osobne pokoje, z salonu wyjście na balkon okna na południe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie samodzielne- 2 pokojowe (w tym pokój przechodni), przy Pl.Politechniki, wszystkie nowe media- miejskie, odnowione, czyste, wysokie, ciche, V p., winda,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana Bardzo przytulne mieszkanie, na Dolnym Mokotowie, ciche. Lokal odnowiono po poprzednich najemcach, wymieniono także częściowo wyposażenie. Sypialnia z dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na mokotowie, doskonały punkt komunikacyjny - tuż przy stacji metra wilanowska. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 z aneksem kuchennym; częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka o powierzchni ok. 30mkw,mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, znajduje się w wieżowcu na 18-tym piętrze. Z okien panorama Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-cichy apartament z 2010r. do wynajęcia ul. Świetlików / Człuchowska, przy Hali Wola = 2 pok, 45 mkw, umeblowane i wyposażone w nowe meble i sprzęty, wyższej jakości , balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie na jednym z najbardziej zielonych i najlepiej zagospodarowanych osiedli na bielanach. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38 m2, doskonała lokalizacja Al.Waszyngtona / ul.Kinowa. Piętro 8, okna na wschód. Dojazd do centrum Warszawy w 10 min. W pobliżu przystanki komunikacji miejskej, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie w dobrej lokalizacji: metro, kino, uczelnie, pętla autobusowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zamknięte zielone podwórko. Mieszkanie jednostronne -wsch. Pokój połączony z widną kuchnią barkiem. Łazienka razem z wc (kabina prysznicowa). Wymienione okna na pcv, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barska

Ochota,Warszawa

4 400 zł112 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie w samym sercu starej Ochoty. Piękna zadbana kamienica z zielonym patio i małym placem zabaw. Kamienica w doskonałym stanie technicznym, po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalne, przedwojenne, klimatyczne mieszkanie na Starym Mokotowie, w którym zachowane są założenia architektoniczne modernistycznej zabudowy z lat trzydziestych. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podborska

Włochy,Warszawa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe, wysokie ponad standard mieszkanie, położone na parterze 3-piętrowej odnowionej kamienicy. Bardzo ładny duży pokój, o wysokim standardzie wykończenia, nowe okna, panele na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Pokój z aneksem kuchennym o łącznej pow. 22m2 z wyjściem na balkon 10m2 , sypialnia 12m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na Rozdrożu, po remoncie, umeblowane, wolne od zaraz. Kontakt bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2006 r.na osiedlu ogrodzonym z ochroną. Bemowo, ul. Obrońców Tobruku,. Mieszkanie o pow. 39 m. 2 pokoje, garaż w cenie. Wykończone, umeblowane i wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studiu usytuowane w świetnym punkcie, tuż przy stacji metra natolin. Składa się z pokoju z wyraźnie oddzielonym półotwartym aneksem kuchennym, w sumie ok. 32 m2. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie. Usytuowane w samym centrum Warszawy. Okna z wyjściem na park. W pobliżu: metro, tramwaj, autobus. Miejsce parkingowe na wewnętrznym parkingu za bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne mieszkanie 30 m - pokój z kuchnią - widną - do wynajęcia od 1 października. Spokojna okolica, dobry dojazd do Centrum. W najbliższej okolicy - sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Śródmieściu na ul. Słomińskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 74 m2 i znajduję się na drugim piętrze. Budynek tuż obok stacji metra Dworzec Gdański. Spacerkiem 10 minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 w kameralnym budynku przy ul. Pasaż Ursynowski, stacja Metra Stokłosy. Miejsce postojowe na parkingu, wjazd otwierany pilotem. Kompletnie umeblowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie obok Parku Szczęśliwickiego, położone na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęt agd wysokiej jakości, tj. Aeg i Electrolux. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Całkowicie zmodernizowany apartament o powierzchni 41 m2 w centrum Warszawy. Położony naprzeciwko Rotundy pko za Novotelem niedaleko Pałacu Kultury i Nauki, stacji metra Centrum oraz Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

1 440 zł34 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane, wyposazone, kuchnia ciemna - osobno, ladna lazienka,okna nowe, doskonaly punkt - z okna widok na Ratusz. Warte obejrzenia! Istnieje mozliwosc wydzielenia niezależnej sypialni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł28 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po gruntownym remoncie, umeblowana, duży balkon, duże okna bokiem w stosunku do ulicy, kuchnia połączona z pokojem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarżyńskiego

Ochota,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sercu Ochoty. Po remoncie, świeżo malowane. Przedpokój, łazienka, duży pokój z aneksem kuchennym, mały pokój/sypialnia (razem ok. 38 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo wysoki standard. Osiedle Shiraz na Bemowie W pełni umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Bardzo dobra komunikacja z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po remoncie, 3-pokojowe, 70m2, przy Pl. Konstytucji - 1 piętro (winda), bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta, przy linii metra. Doskonałe zarówno na biuro jak i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu nad jeziorem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, z pełnym wyposażeniem agd, łacznie ze zmywarka. W przedpokoju 3-drzwiowa szafa na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Częściowo umeblowane (kuchnia, korytarz) nowoczesne mieszkanie (68m) w apartamentowcu przy stacji metro Wierzbno. Świetne połączenie komunikacyjne z całą Warszawą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, słoneczny apartament 65m kw. plus 20m kw. tarasu, usytuowany na 4 piętrze budynku prestiżowego osiedla Eko Park przy ulicy Chodkiewicza na Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł74 m² 32,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Miasteczko wilanów - ciepłe, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie przy jednej z głównych ulic osiedlowych Miasteczka Wilanów. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe.