dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czyste zadbane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu za Żelazną Bramą na tyłach centrum biurowego - Atrium. Oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W większym pokoju rozkładana kanapa, 2 fotele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nowocześnie urządzone. Rewelacyjny punkt komunikacyjny - tramwaje, autobusy oraz metro (stacja Służew). Mieszkanie bardzo ciche. Wspaniała panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dzielnicy Mokotów u zbiegu ulicy Narbutta i Łowickiej (rezydencja Narbutta ). Budynek monitorowany, chroniony z recepcją (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie przy Łazienkach Królewskich śródmieście/mokotów Mieszkanie na ulicy Sieleckiej (200m od wejścia do Łazienek Królewskich) w kamienicy z cegły z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja. Budynek (po remoncie w 2010) w cichym centrum Warszawy, kilka minut spacerem od Starówki, centrum Handlowego Arkadia, kina Muranów, parku Krasińskich. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutnie wyjątkowe, niebanalne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa. Nowa nadbudowa nad pieczołowicie odrestaurowaną przedwojenną kamienicą. Stylowo, niepowtarzalnie, trochę artystowsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

550 zł10 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój o pow. około 10 m2- umeblowany; w mieszkaniu 3 -pokojowym ( mieszkają 2 kobiety); korzystanie z kuchni , łazienki. Najemca nie płaci prowizji. Kontakt; osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwustronne, ciepłe, słoneczne. Dwa pokoje posiadają balkony. Każdy pokój posiada wejście z korytarza (brak przejściowych pokoi). W pobliżu wspaniałe miejsce na spacery (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal na biuro w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Okopowej na bliskiej Woli. Budynek Pirelli Pekao z 2008 r. - posiada wewnętrzną ochronę oraz monitoring. Do budynku doprowadzone są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe ale z dobrym rozkładem dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone, do wynajęcia od zaraz. Spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana. Nowe strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie przy Galerii Mokotów. Świetna lokalizacja stylowo urządzonego mieszkania na Mokotowie na osiedlu strzeżonym, w samym centrum tzw.Zagłębia Biznesowego, z restauracjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzpokojowe w pięknej zabytkowej kamienicy nadające się pod biuro lub zamieszkanie. Idealne na biuro mieszkanie na parterze w kamienicy na starej ochocie. Wszystkie instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w niskiej zabudowie apartamentowej, w cichym, atrakcyjnym miejscu blisko centrum, w otulinie Parku Szczęśliwickiego z wewnętrznym jeziorem oraz infrastrukturą rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka - łącznie 56 m2, dodatkowo przestronny balkon. Do ceny wynajmu należy doliczyć czynsz (500 pln / mies.) + media wg. zużycia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich (ekopark, inwestycja Violino) Salon połączony z kuchnią (oddzielony wyspa). Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartamenty muranów - Prestiżowa lokalizacja -nowe -luksusowe wykończenie- salon połączony z nowoczesną kuchnią. Z salonu wyjście na balkon (5m2). Dwie duże sypialnie + Gabinet / spialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, widne mieszkanie w starej kamienicy na Ochocie z 12 metrową kuchnią /jadalnią i dwoma dużymi pokojami spełniającymi funkcje sypialni i pokojów dziennych. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo polecam bardzo ładną kawalerkę w doskonałej lokalizacji jaką jest Stary Mokotów. Budynek usytuowany na ul.Puławskiej na wys.kompleksu Warszawianki.W budynku,gdzie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Muranów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Okazja. Bezpośrednio. Mieszkanie po remoncie. Dwa pokoje rozkładowe w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym pomiędzy Pl. Bankowym a Jana Pawła. . Dostępne od zaraz. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kaucja: 1,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą na niego kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł36 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustawne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na plac Bankowy. Doskonały punkt komunikacyjny. Do każdego z pomieszczeń oddzielne wejście. Salon z nową kanapą rozkładaną, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie. - duży pokój 22,5 m2 - Sypialnia 12,7 m2 - Kuchnia, 11,6 m2 - Kuchnia kompletna, nowa zmywarka, lodówka, indukcja, piekarnik, meble, stół krzesła - Łazienka 4,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na tereny zielone. - bardzo dobry punkt komunikacyjny (tramwaje i autobusy przy ulicy Puławskiej, 10 min do metra Wierzbno). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy, na bliskiej Woli. Dobry dojazd co centrum Warszawy. Jest to nowa, nadbudowana w 2012 r. część na odremontowanym budynku z lat 50-tych. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z tarasem 26 m2 na osiedlu Woronicza Park. Umeblowane - w pełni wyposażona kuchnia, pralka, prysznic, meble w salonie, łóżko i szafa w sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2-pokojowe jasne mieszkanie(53m2), na osiedlu zamkniętym na Tarchominie przy ulicy Myśliborskiej. 1 piętro bez windy w Budynku 4 piętrowym.Domofon. Mieszkanie jest częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m2. Mieszkanie jest w pełni kompletnie wyposażone i umeblowane. Kuchnia kompletnie wyposażona: lodówka, piekarnik elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w Rezydencji na Skarpie do wynajęcia od zaraz na dłuższy okres czasu. Mieszkanie o łącznej powierzchni 46m2, na parterze, z tarasem 8m2 i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe 45 m2 na Bielanach. Rozkładowe, widna kuchnia 7m2. Pokoje 20/12m2. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 600 zł64 m² 25,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 65 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fasolowej na warszawskich Włochach. W mieszkaniu znajdują się 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym, wyposażonym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo polecam bardzo ładne mieszkanie w czarującym miejscu jakim jest Nowe Miasto.Bliskość Starówki i klimat mieszkania sprawia,że oferta jest wyjątkowa.Całość to 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wykończony w wysokim standardzie i urządzony z dbałością o szczegóły apartament na Powiślu, ul. Dobra54. Powierzchnia apartamentu 57m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe, mieszkanie ok. 50m.kw., usytuowane w nowoczesnym budynku posiadającym wewnętrzne patio i portiernię. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 54 m2. Dwa pokoje. Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie w 2012 roku. W kuchni nowa zabudowa ( jest kuchnia indukcyjna), z nowym kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe nowoczesne mieszkanie na nowym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Składa się z dwóch pokoi o pow. ok 21 i 10m2, otwartej wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny i funkcjonalny apartament, w ekskluzywnym budynku usytuowanym na skraju parku Arkadia przy Królikarni. Bardzo dobrze zlokalizowany na Starym Mokotowie, 7min od stacji metra Wierzbno. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 100 zł63 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut do centrum miasta oraz lotniska. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól Mokotowskich. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

1 750 zł40 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Północ, nieopodal Centrum Handlowego Wileńska. Budynek z 2001r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do dyspozycji.