dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kompleks Woronicza Park znajduje się w sercu górnego Mokotowa, u zbiegu ulic Woronicza i Etiudy Rewolucyjnej. Apartamentowce położone są w jednej z bardziej reprezentacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z duszą w prestiżowej lokalizacji Warszawy, na Powiślu w okolicy Park, stadion Wisły, centrum Kopernika. Opłata miesięczna 3 000,00 w tym czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, z meblami po remoncie generalnym. Kuchnia wyposazona, sprzęt agd. Mieszkanie ciche. Budynek po remoncie. Lokalizacja bardzo atrakcyjna - ścisłe śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, łazienka i przedpokój, duży balkon. Mieszkanie świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone. Media w cenie (internet,telewizja,telefon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Anin,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia bardzo ładne mieszkanie typu studio. Mieszkanie nowe, znajduje sie na trzecim piętrze (blok bez windy) przy ulicy Palmowej na ogrodzonym osiedlu.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na zamkniętym, strzezonym, osiedlu "zielony Żoliborz". Mieszkanie na 2. piętrze, ciche, nowe, nigdy niezamieszkane. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wawer,Warszawa

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kameralnym budynku, w cichej okolicy, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, przystanek autobusowy, skm. W budynku kryty basen, w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe Z balkonem na 7 piętrze W zielonej okolicy, a jednocześnie W świetnym punkcie komunikacyjnym, blisko stacji metra wierzbno. Mieszkanie po remoncie, typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, apartament z tarasem z widokiem na wew. patio i park, znajduje się na kameralnym osiedlu Eko-Park na Polach Mokotowskich. Apartament jest nowy, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek apartamentowy w wysokim standardzie obok ch Klif. Ochrona całodobowa. Wideofon. Miejsce parkingowe z w garażu podziemnym. Apartament ma powierzchnię 58 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł107 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, jasny apartament w przedwojennej kamienicy wyremontowany i wykończony materiałami z "najwyższej półki". Prestiżowa lokalizacja na warszawskim Powiślu, w okolicy Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kaucja: 1 450,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Warszawy na tylach Domòw Centrum. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Składa się z 2 pokoi (jeden pokòj z aneksem kuchennym), łazienki i małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, rozkładowe, bardzo jasne, z widokiem, w centrum Starego Mokotowa, ul. Ludwika Narbutta. Położenie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w okolicy cichej i odsuniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 400 zł31 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! czyste, zadbane mieszkanie 1-pokojowe 31 m2 - na ursynowie, blisko metra stokłosy ( 5 minut ). Umeblowane I wyposażone, do wynajmu od zaraz , okna drewniane - wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł155 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

>perełka warszawy - super lokalizacja< mieszkanie 155 m2, 3m wysokie, 4 pokoje, generalny remont budynku, ogród, 2 garaże, cisza. Budynek znajduje się w pobliżu starej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł87 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie na Saskiej Kępie. Dwa lokale na pietrze, w budynku winda. Mieszkanie po remoncie - nowe wyposażenie kuchni, nowe okna, odświeżony parkiet. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 250 zł60 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany Loft Woronicza qbik z podziemnym miejscem garazowym! 61m2, 2 poziomy - urzadzany przez architekta. Nowe mieszkanie w wysokim standardzie do wynajecia od zaraz. wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej i Postępu oraz Telewizji Polskiej. Warszawa Mokotów ul. Malawskiego przy Woronicza. Dwa pokoje, 40 m2, niedaleko stacji metra Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, jasne funkcjonalne. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Aleja Kasztanowa, ursynów-Kabaty, dobre połączenie z centrum, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z: - przestronnego holu z szafą wnękową, - salonu z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 046 zł75 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo piękne i elegancko wykończone mieszkanie w samym centrum miasta wolne od 1.06. Powierzchnia 75 mkw w tym ;salon, sypialnia, gabinet z możliwością spania, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54 m2 na Ursynowie, kabatach. Kompletnie umeblowane , w pokoju dziennym z balkonem kanapa rozkładana i fotele, w sypialni łóżko podwójne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, 65m2 + 2 balkony, kuchnia oddzielna, korytarz, salon, 2 sypialnie, łazienka, oddzielna toaleta. Mieszkanie w pełni wyposażone, lodówka, pralka, tv, szafy wnękowe. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia bezpośrednio, wolne od zaraz- jednopokojowe, po remoncie, czyste, umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze. Duża, widna kuchnia wyposażona w szafki kuchenne i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyróżniające się spośród innych, wyjątkowe mieszkanie dla osób pragnących zatrzymać się w eleganckim, wyszukanym miejscu, gdzie zadbano o jakość detali, urodę i klasykę wystroju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka o pow. 31m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką sypialnianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajecia mieszkanie na Górnym Mokotowie, tuż przy Metrze Racławicka. Do Metra około 30 metrów. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu z dwoma pokojami i antresolą. Bardzo jasne - 12 okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja na najbardziej prestiżowym odcinku ul. Chmielnej. Mieszkanie bardzo ciche w przedwojennej kamienicy z cegły, umeblowane i wyposażone (tv kablowa, telewizor, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja, w pobliżu pętli autobusowo tramwajowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: centrum handlowe, szkoła, przedszkole oraz Urząd Dzielnicy Bemowo. Nieopodal parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament na Starym Mokotowie, w nowym budynku przy ul. Bruna 9 (2008 rok). Osiedle strzeżone,zamknięte, bardzo dobra lokalizacja - 3 minuty piechotą do stacji Metro Pole Mokotowskie i Tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres polerowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 400 zł125 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowy apartament w Al. Wilanowskiej, blisko Klasztoru Dominikanów. Apartament świeżo po remoncie, z pełnym wyposażeniem mebli, łazienek i oświetlenia, telewizor plazmowy, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywe Koło

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe na Starym Mieście. Lokal położony w zabytkowej kamienicy, na drugim piętrze. Składa się z przestronnego pokoju z wnęką na łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, w kompleksie nowych budynków. Elegancki hall, ładne klatki schodowe. Zadbany wewnętrzny dziedziniec. Kuchnia otwarta na pokój, umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania na osiedlu oferującym usługi concierge ,hubertus" 2-funkcjonalne pokoje (salon sypialnia), wykończone materiałami dobrej jakości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Anin,Warszawa

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 -pokojowe mieszkanie w domu jednorodzinnym. Ogólna powierzchnia ok 110 m kw. Oddzielne samodzielne wejście i wydzielone media ( wg. liczników). Miejsce parkingowe na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

2 300 zł140 m² 16,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w otoczeniu lasu w Mazowieckim Parku Krajobrazowym w Starym Aninie blisko ul Kajki. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy w Wawrze. Mieszkanie o pow. 64m2 znajduje się na parterze 2 piętrowego budynku. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2. Pokoje typu amfilada, kuchnia widna, oddzielna - wyposażona, łazienka. Mieszkanie usytuowane jest na 8 pietrze. Częściowo umeblowane.Widok z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 27m2 na strzezonym i zamknietym osiedlu Bursztynowa ( 2011r.). Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie urządzone w wysokim.