dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja, tanie mieszkanie w centrum Warszawy. Pokój dzienny, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Okolica: park Ujazdowski, dolinka Szwajcarska, skwer Batalionu ak "ruczaj", skwer S.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe, sympatyczne mieszkanie 55m2 z balkonem, przy Parku Szczęśliwickim w ładnym, cichym, strzeżonym osiedlu. W bliskiej okolicy centra handlowe Reduta i Blue City. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym do wynajmu: 50 m2; balkon; miejsce postojowe wewnątrz budynku. Rezydencja Skanska. Południowe. Czynsz 2.700 zł plus liczniki. Wolne od 1 marca. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, przestronne mieszkanie w bloku z 2002 roku, i piętro, z idealnym rozkładem pomieszczeń o powierzchni 70 m2, parkiet w pokojach, 3 oddzielne pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na pięknym osiedlu blisko metra Kabaty. Osiedle strzeżone, zamknięte, piękne ogrody na osiedlu, również plac zabaw na miejscu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi - bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł96 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałym stanie, wykończone w luksusowym standardzie. W pełni umeblowane. Posiada łazienkę z wanną, osobnym prysznicem i bidetem oraz osobno toaletę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 500 zł46 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Bardzo atrakcyjna oferta. Zamieszkaj blisko stacji metra Kabaty wyjątkowo tanio. W pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i tarasem 12m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie, zadbane, położone przy alei Solidarności, tuż obok Placu Bankowego, w odległości ok 100 metrów od metra Ratusz Arsenał. Pokoje oddzielne, niewielka łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia piękne mieszkanie w wysokim standardzie na nowym osiedlu, ochrona, monitoring, świetna lokalizacja - imielin. Mieszkanie w świetnym standardzie, świeżo odmalowane, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

50m2 w pełni urządzone, agd, bliska Wola, świetna komunikacja ul. Okopowa, 2 pokoje jeden duży przestrzenny salon 27 m2 (przechodni, możliwość wstawienia kilku łóżek), drugi pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, zadbane, ustawne 2 pokojowe mieszkanie, przy ul. Pileckiego, z oddzielną widną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (powierzchnia mieszkania 46 m2). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża 35 metrowa kawalerka położona w budynku z 2010 r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wyjście na balkon zarówno z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie tuż obok metra Stokłosy ( 1 minuta pieszo ) na zamkniętym kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji. W zasięgu 5 minut znajdą Państwo wiele sklepów, cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra Arsenał. Mieszkanie na 7 piętrze. Mieszkanie jest wyposażone całkowicie w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł106 m² 46,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Widny,słoneczny, cichy apartament na Muranowie - okna od dziedzińca - drzewa i wolna przestrzeń. Nieruchomość usytuowana na VI piętrze w IX piętrowym budynku przy Al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 oddzielne pokoje (16m2 i 12m2) przy alei Waszyngtona, przystanek Kinowa. Pokoje całkowicie umeblowane i wyposażone, jest wszystko czego potrzeba, można się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 61 m2. Trzy oddzielne pokoje. ( 20m2, 11m2. 9m2). Duże, plastikowe okna, co sprawia że mieszkanie jest widne i słoneczne. Dwustronne. Z większego pokoju okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Woli (ul. Giełdowa) w idealnym stanie o pow. 46 mkw na nowym osiedlu na granicy Woli i Śródmieścia blisko Centrum. Mieszkanie składa się z 2 pokoi. Piętro 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Bemowie, 2 oddzielne pokoje (48 m2), piętro 3/6 w bloku z windą. Poza pokojami w mieszkaniu znajduje sie kuchnia (nowe meble i glazura), łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu zadbane, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m , 2-pokoje z odrębnymi wejściami, kuchnia oddzielna z prześwitem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis apartamentu: nowy oddany do uzytku w 2013-01 apartament nr 28 dla 1 lub 2 osób o pow. 45m2 w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 3C. Apartament jest zlokalizowany w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na podwyższonym parterze. Z balkonu zejście do własnego ogródka. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, osobną kuchnię, wc oraz łazienkę. Jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia kawalerkę 30 metrów kwadratowych przy ulicy Niskiej 19 w Warszawie, wybudowaną w latach 60. Kwatera znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku, brak windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł118 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest na osiedlu Przy królikarni na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, 2 łazienek i osobnego wc. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie i w wysokim stylu wykończony dwu pokojowy apartament o powierzchni 57 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie bardzo blisko Pól Mokotowskich, ulica Bruna. Teraz mieszkanie było odświeżane, wycyklinowane podłogi, wstawione nowe okna. Są trzy oddzielne pokoje (ok. 10, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 110mkw. położone na Starej Ochocie na obszarze Kolonii Lubeckiego. Mieszkanie jest dwustronne, posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię, 2 łazienki (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie przy skrzyżowaniu Wolskiej i Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie do wynajęcia od 1 lutego, preferowany dłuższy okres wynajmu. Piętro 6/10. Większy pokój całkowicie umeblowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 500 zł88 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 88m kw, składające się 3 pokoi, kuchni w formie aneksu, łazienki z wanną i drugiej z kabiną prysznicową oraz hallu i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania. Dobra lokalizacja. ___ r.mieszk.: typowe, zabudowa: bud. mieszk., ogrzewanie: miejskie, l. wind: 1, ogrzew. wody: miejskie, garaż: podziemny, opł.adm.: 1/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy z duszą / Marszałkowska przy Pl. Konstytucji - na 5 piętrze z windą - po remoncie w 2011 r. Umeblowane i wyposażone - bardzo wysoki standard - kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie na ul.Odkrytej w Tarchominie, mieszkanie w budynku z 2000 roku, usytuowane na 5 piętrze ( 5/6 ) z windą. Mieszkanie jest po remoncie, okna pcv - dobrej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta - Śródmieściu dla studentów znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie najlepiej skomunikowane w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Fantastyczne czternaste piętro! Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, cena zawiera czynsz administracyjny. Dodatkowo płatne media: woda, prąd i c.o. Możliwość wynajęcia również miejsca garażowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane 5minut od stacji metra Wierzbno, naprzeciw budynku Telewizji Polskiej. Gotowe do wprowadzenia. Kuchnia w pełni wyposażona z oknem, lodówka, kuchenka gazowa, dużo szafek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie(55 m2) na Woli, ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z siedmiu na nowo wybudowanym zamkniętym osiedlu z ochroną. Świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lambady

Ursynów,Warszawa

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokum o powierzchni 43 m2, mieszczące się na Ursynowie w pobliżu ulicy Poleczki, znajdujące się na 2 piętrze z 3. Mieszkanie jest jednopoziomowe, umeblowane lecz zawsze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę 3 pokojowe. Salon jest pokojem przechodnim, kuchnia widna, oddzielna. Blok jest oddalony dwie minuty spacerkiem od Galerii Mokotów. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m2 na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Dwa oddzielne pokoje ( 18m2 i 10m2). Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie rozkładowe. Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie plus wydzielona garderoba. Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposazona plus sprzęt agd. Osiedle zamkniete, strzezone, bardzo blisko metro kabaty. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia. 40 m2. 2 pokoje (15m2 i 10m2). 4 piętro. Centrum. Żelazna 58. 12 minut piechotą od Pałacu Kultury, dworca Centralnego oraz Złotych Tarasów. Wysoki standard. Umeblowane.