dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wichrowa

Anin,Warszawa

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Powierzchnia pomieszczeń - salon - 23 m2, sypialnia 15 m2, kuchnia 7 m2, łazienka 6 m2, spiżarka 1m2,taras (salon) 15 m2, piwnica 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na strzezonym osiedlu. Mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze w bloku z windą. Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposazone ( pralka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronny apartament o powierzchni 90m2 w nowym budownictwie na Mokotowie. Wysoki standard. Mieszkanie złożone jest z dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym sercu Saskiej Kepy. Rozkładowe z oknami wychodzącymi na zielony dziedziniec. Świetny punkt pod wzgledem komunikacyjnym. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Mirosław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwu-pokojowe, umeblowane mieszkanie do wprowadzenia; 43 m2. Możliwość pozostawienia mieszkania pustego/bez wyposażenia. Usytuowane w Śródmieściu, przy ulicy Dzikiej, blisko Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie na Pradze Płd. na ul. Serockiej, na 3 piętrze. Mieszkanie ma 2 pokoje z salonem, aneksem kuchennym oraz garderobą. Ma w pełni wyposażoną kuchnie, pralkę, dodatkowo piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze w Warszawie Praga-Północ. Jeden pokój jest nie zamykany, połączony bezpośrednio z kuchnią. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym oraz garderobą. W pełni wyposażona kuchnia, pralka, dodatkowo piwnica i garaż wliczony w cenę wynajmu. Media dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie na Ochocie, blisko Parku Szcześliwickiego. Mieszkanie ma 2 nieprzechodnie pokoje oraz duży pokój z aneksem kuchennym. Informacje o mieszkaniu: * ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 73 m2, 3 oddzielne pokoje, z dużym balkonem, niezależna kuchnia, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską zabudową obok stacji metra Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjna lokalizacja, nowoczesny apartament Do wynajęcia apartament o pow. 70 m2 przy Al. Ken, na Ursynowie, kabaty, bezpośrednio przy wejściu do stacji metra. W cenie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu eleganckie 1-pokojowe mieszkanie przy Ratuszu Targówek, o podwyższonym standardzie. Mieszkanie jest na 14 piętrze! Fantastyczny widok. Budynek z 2002r. Słoneczny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek na pograniczu Śródmieścia i Woli (centrum Warszawy). Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Budynek chroniony i monitorowany. Kuchnia w pełni wyposażona i meblowana: szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, dwustronne mieszkanie na warszawskiej Woli z doskonalą komunikacją do centrum (15 min tramwajem do Dworca Centralnego, 10 min do metra Ratusz). W okolicy pełna infrastruktura (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, ciche mieszkanie, w doskonałej lokalizacji - 3 min. do metra, 2 min. do tramwaju, autobusu.Mieszkanie urządzone, umeblowane o rozkładzie - kuchnia otwarta na salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

60 m2 Warszawa Praga Płd. ul. Kotarbińskiego, 2/3p. Stan mieszkania dobry. Umeblowane i wyposażone c. 1.500 zł + czynsz (700 zł przy 4 osobach) + kaucja 1500 zł. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w pięknej okolicy warszawy, w pobliżu Hali mirowskiej. Świetny punkt komunikacyjny, blisko tramwaje i autobusy. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche, przytulne mieszkanie przy Pl. Narutowicza, w przedwojennej kamienicy. Okna wychodzą na zielone podwórko ( na południe) kuchnia w aneksie; na podłodze parkiet, w łazience płytki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu Śródmieścia, umeblowane i wyposażone, samodzielne dwa pokoje o powierzchni 16 i 11 m 2, kuchnia samodzielna z prześwitem na większy pokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie bezpośrednio od właściciela na Ochocie, niedaleko Żwirki i Wigury/ Racławicka. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Ochocie. Cena wynajmu 2100 zł, plus opłata za prąd co dwa miesiące według liczników. Mieszkanie mieści się na 10 pietrze w 12-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Ursusie (skorosze). Mieszkanie jest całe umeblowane i wyposażone. Salon; narożnik skórzany, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już dostępny luksusowo wyposażony i umeblowany obszerny 86-metrowy 3-pokojowy apartament w całodobowo strzeżonym i monitorowanym (kamery, videodomofony, drzwi antywłamaniowe) osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w prestiżowej części Warszawy w Alejach Ujazdowskich, całkowicie odnowiony, umeblowany, komfort, dyskrecja, funkcjonalność. Mieszkanie bardzo przestronne i widne.idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Wilanów ul. Ledóchowskiej Wilanów. 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, urządzone, miejsce parkingowe, winda, wliczony czynsz w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, w pełni wyposażone, na drugim piętrze, jest balkon, łazienka razem z wc. Mieszkanie było odświeżone po poprzednich najemcach, meble starszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Do wynajęcia mieszkanie 50 m2,na 9 piętrze. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, holl. Widok na panoramę miasta. Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 400 zł114 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W pięknej okolicy Wilanowa znajduje się komfortowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 125 m2. Osiedle jest zamkniete z ochroną,cioche. Apartament składa się ze strefy dziennej i nocnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 68m.2, 3 rozkładowe pokoje oraz widna kuchnia. Balkon z salonu, kuchnia duża z jadalnią oraz widna z dużym oknem. Mieszkanie mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł92 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio - wynajmę funkcjonalne i ciche mieszkanie położone jest w 6p budynku, zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne (metro, autobus, tramwaj) oraz bliskość Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotowska tuż przy Placu Trzech Krzyży, budynek za restauracją Adler. Dwupokojowe przytulne mieszkanie, wyposażone w agd i meble (możliwość zmiany umeblowania). Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piekna nowoczesnie wyposażona 41 m2 kawalerka na Mokotowie.Mieszkanie składa sie z pokoju i oddzielnej widnej kuchni z częścią jadalną. Wysokośc 3m oraz piwnica to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie! Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części Targówka, na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na ósmym piętrze w 10 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na Mariensztacie z oknami na park i Wisłę. Większy pokój, narożny, z 3 duzymi oknami. Aneks kuchenny. Mieszkanie po generalnym remoncie. Ogrzewanie miejskie, ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajęcia bardzo elegancki 2-pokojowy apartament (68 m) zlokalizowany na prestiżowym Osiedlu patria z widokiem na park przy ulicy Książęcej na Powiślu. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie i salon) na Żoliborzu w budynku położonym w sąsiedztwie parku Kępa Potocka niedaleko Placu Wilsona. Mieszkanie jest umeblowane, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie (50m2) po generalnym remoncie na ul. Niskiej (śródmieście). Mieszkanie posiada niezależne pokoje na dwie strony bloku i na wprost kuchnie(z oknem) oraz łazienke z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, umeblowane z wyposarzeniem mieszkanie typu studio, przy Placu Bankowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

87 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, 3 pokojowy, w przedwojennej kamienicy na Konopnickiej; , łazienka i oddzielne wc,winda,piwnica,spokojna i bezpieczna okolica;;obok Hotel Sheraton i dwa parki.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, jasne mieszkanie z umeblowaniem do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie położone na Woli ale blisko Centrum 300 metrów od Ronda onz. Budynek z 2006 roku nowoczesny z windą, ochrona 24h,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij