dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

1 250 zł28 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

1 pokojowy lokal o powierzchni 28,5m2 (+, balkon) w idealnym stanie, położony przy ul. Maklakiewicza , na Mokotowie (rejon Mariny Mokotów, blisko Galerii Mokotów, błyskawiczny dojazd na cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, świeżo odmalowane, bardzo ciche z widną kuchnią i zabudowanym balkonem. Częściowo umeblowane (w dwóch pokojach olbrzymie szafy wnękowe, rozkładana kanapa, fotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla sutudentów - pracujących. Mieszkanie dwupokojowe z widną osobną kuchnia. Standard podstawowy. Osobne umeblowane pokoje. W każdym z nich jest szafa, kanapa rozkładana z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek z 2008 roku usytuowany pomiędzy kamienicami na tyłach Placu Bankowego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze od strony zachodniej, posiada balkon. Pokój 26m w pełni umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo czystym spokojnym domu. Mieszkanie zadbane, wyposażone w meble , agd. Bardzo ciepłe. Dwie windy. Na parterze patio z lokalami usługowymi, apteką, sklepami. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł116 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezwykłe 116-metrowe 3-pokojowe piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji u zbiegu ulic Ciasnej i Franciszkańskiej na Nowym Mieście. Mieszkanie na 3 piętrze kamienicy z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, kompletnie umeblowane przy centrum handlowym Promenada. Usytuowane na 3 piętrze w apartamentowcu. Lokal składa się z salonu (narożna skórzana sofa + stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie komfortowe, w świetnej lokalizacji: róg Nowowiejskiej i Waryńskiego. 10 m od stacji metra Politechnika. Mieszkanie mieści się w kamienicy: czystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bardzo czyste i dobrze zlokalizowane mieszkanie przy Kabatach. Duży ładny pokój ok 22m2 wnęką.Z pokoju wyjście na loggię. Kuchnia ok 8m2 z pełnym agd+pralka. W przedpokoju szafa,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułtuska

Praga-Południe,Warszawa

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe do wynajęcia.Kuchnia w aneksie,zabudowana.Mieszkanie umeblowane,w sypialni duży rozkładany narożnik w salonie kanapa,komody.W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaproponowania mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47 m2 na drugim piętrze w bloku 6-piętrowym przy ul. Ostrzyckiej, w skład którego wchodzą dwa pokoje, duża, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 58,2 m2 przy Al. Jana III Sobieskiego w apartamentowcu przed ul. Chełmską. Wysoki standard wyposażenia i wykończenia. Kompletnie umeblowane. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ochota

Ochota,Warszawa

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie na Ochocie. W pełni wyposażone, przestronne i zadbane. Okolica z dobrze rozwinięta infrastrukturą, szkoły, przedszkola, sklepy, klub tenisowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m położone w pięknej części Białołęki jaką jest Tarchomin. Mieszkanie składa się z dużej 8m widnej kuchni, salonu 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł32 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu "studio". Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nowe, w pełni wyposażone z dużym balkonem oraz komórką lokatorską w inwestycji "qbik". Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

1 250 zł54 m² 23,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokój na osiedlu Marina Mokotów. Nowy elegancki, umeblowany( sypialne łóżko, szafa zabudowująca całą ścianę, stylowe biurko krzesło), w wysokim standardzie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowocześnie urządzone. Świeżo po remoncie. W pełni wyposażone: meble, pralko-suszarka, tv, DVD, wieża, lodówka, naczynia kuchenne, odkurzacz etc. Blok odnowiony i ocieplony kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stoczkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie jednopokojowe o funkcjonalnym rozkładzie położone w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w cichym zakątku Grochowa. Mieszkanie po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Budynek ogrodzony z garażem wolnostojącym na terenie osiedla przy samym Parku Moczydło.Wspaniała okolica do zamieszkania i relaksu po pracy.Liczne rozległe parki w okolicy,w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

37m2 kawalerka na 3 piętrze w centrum Starego Mokotowa blisko Metra Racławicka. Okolica z niewysoką zabudową. Dużo zieleni. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wiejska - w sąsiedztwie Sejmu i ambasad! - 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane - Duża kuchnia z jadalnią, przestronny salon, 2 duże sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

3 700 zł93 m² 39,78 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na starej ochocie! Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone z tzw. Wysokiej pólki. Lokalizacja nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Do dyspozycji miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - otwarta przestrzeń, wydzielony aneks kuchenny - umeblowany, wyposażony.Spory balkon z widokiem na zieleń.Łazienka z kabiną prysznicową, pralką. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, o praktycznym rozkładzie mieszkanie na Mokotowie. Lokum wolne od zaraz, pokoje w pełni umeblowane, większy z wyjściem na balkon. Kuchnia oddzielna z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny, bardzo luksusowy apartament przy ulicy Gen Zajączka, na Żoliborzu. W pełni umeblowany i wyposażony. Bardzo wysoki standard wykończenia. Dla wymagających osób. Ładna okolica, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w bloku (2009r.) na ul. Pratulińskiej (targówek), w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd i rtv. Mieszkanie (58m2) znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

1 750 zł55 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Bemowie, ul. Coopera 9b. Budynek z 2009 r. Osiedle strzeżone. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 200 zł82 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, duże i ustawne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy wraz z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Znajduje się ono na nowoczesnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy w budynku z cegły. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny blok z 2004 roku, z całodobową ochroną.Bardzo dobra lokalizacja- blisko metro. Kuchnia i łazienka wyposażona, jest lodówka i pralka Dużo miejsca na ubrania w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 470 zł44 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ul. Obrzeżna 1. Osiedle strzeżone. Mieszkanie 43,5 m2, II piętro, wysokość lokalu 280 cm, garaż podziemny plus komórka lokatorska obok mieszkania. Kuchnia wyposażona (zmywarka, lodówka podblatowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przytulne jedno pokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Apartament znajduję się na parterze i jest w pełni umeblowany, jednym z głównych atutów tej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

2 600 zł78 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 78m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, otwartej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, pralni, garderoby, przedpokoju i balkonu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Wareckiej w Śródmieściu.W pełni umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Świetny punkt komunikacyjny - blisko do centrum. Biuro Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony w bardzo bezpiecznej okolicy na osiedlu eko park w pobliżu parku Pola Mokotowskie. Nieopodal przystanki tramwajowe i autobusowe. Metro Pola Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, znajdujące się w prestiżowym budynku z 24/7 ochroną. Sklepy, punkty usługowe, restauracje w budynku. Niewielka odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokoje z aneksem kuchennym 44 m2 na Lewandowie. Umeblowane. Nowoczesne mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ulicy Podłużnej. Inwestycja z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Inwestycja dom Development u zbiegu ulic Kruczkowskiego i Książęcej nieopodal Nowego Światu i Placu Trzech Krzyży. Lokalizacja o której można mówić jako o zielonej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, doskonale położone - okolice Pl. Zawiszy - przy ul. Spiskiej 12. Nowoczesna aranżacja wnętrz. Mieszkanie b. ciche, jasne, ciepłe. Obecnie częściowo umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij