dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w strzeżonym kompleksie budynków położonym na skraju Parku Morskie Oko/ Dolny Mokotów. Idealny dla małżeństwa lub małżeństwa z dzieckiem. Trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie przy ul.Wynalazek na Mokotowie. Wysoki standard wykończenia, atrakcyjna lokalizacja. ________________________________________ Very nice apartment at Wynalazek Street in Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bardzo czyste i dobrze zlokalizowane mieszkanie przy Kabatach. Duży ładny pokój ok 22m2 wnęką.Z pokoju wyjście na loggię. Kuchnia ok 8m2 z pełnym agd+pralka. W przedpokoju szafa,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu na osiedlu "zielony Żoliborz". Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu centrum handlowe Arkadia oraz stacja metra Dworzec Gdański. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 70m2 w Rembertowie. Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze bez windy w nowym budownictwie.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 37m2 w Miedzeszynie w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejsciem. Kuchnia wyposażona i łazienka wyposażona, pokój nie. Duży ogród. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przygodna

Wawer,Warszawa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie na 1 pietrze w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie nowe, umeblowane, wyposażone w agd i rtv. Jest balkon i miejsce parkingowe; alarm, ochrona. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe umeblowane.Pięć minut do Centrum Handlowego Targówek.Pod blokiem Rossmann i Tesco, piekarnia.W mieszkaniu dwa telewizory, osobno łazienka i wc.Mieszkanie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche i przyjemne pokojowe mieszkanie w Ursusie, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone jest na terenie zamkniętego osiedla w pobliżu centrum handlowego skorosze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone w nowoczesnym budynku przy ul. Mińskiej na Pradze Południe. Lokal składa się z niedużego pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja, niedrogo, dwa pokoje z kuchnią i łazienką, od zaraz. Odrębne wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju, niewielkie koszty eksploatacji, od zaraz, idealne dla 2 osób, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i rozkładowe 2-pokojowe (60 m) w nowoczesnym apartamentowcu z 2005 roku na Starej Ochocie przy ul. Dickensa. Mieszkanie składa się z 2-pokoi (23 i 14 m), aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielgrzymów

Rembertów,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku. Widna kuchnia, 2 pokoje. łazienka z wanną, balkon.Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie czesciowo umeblowane. Osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w zabytkowej kamienicy, o powierzchni 50 metrów kwadratowych z pełnym wyposażeniem. Świetnie zlokalizowane: przy ul. Ludwiki (dzielnica Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bambusowa

Wawer,Warszawa

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 z widna kuchnią i miejscem parkingowym na terenie posesji. Dodatkowe koszty to czynsz 380 zł. oraz opłaty zużycia energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kałuszyńska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z aneksem kuchennym, ubikacją i łazienką w osobnych pomieszczeniach oraz balkonem. Mieszkanie w małym kameralnym bloku z 2010 r., 3pietrowym z windą. Wysokie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na starej pradze na strzeżonym osiedlu. Dwa pokoje. Salon (17m2) z aneksem kuchennym (9m2). Sypialnia (10m2). Przedpokój z szafą wnękową. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52m2, 2 umeblowane pokoje (sypialnia i pokój dzienny), oddzielna kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Czyste, zadbane (po generalnym remoncie z nowymi instalacjami),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy emilii plater! W pobliżu znajdują się: złote Tarasy, dworzec Centralny, metro oraz Plac Grzybowski. W pełni umeblowane, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Korkowa

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Do wynajęcia nowe 4-pokojowe mieszkanie przy stacji skm. Mieszkanie jest 2-poziomowe, składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agencja nie pobiera prowizji od najemców! Eleganckie mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego na Żoliborzu, mieszkanie w starej kamienicy powojennej, usytuowane na pierwszym piętrze ( 1/5 ) bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na parterze z ogródkiem w trzy piętrowej kamienicy na Starym Mokotowie. Standard podstawowy. Pokój dzienny 18 m2, sypialnia 12 m2, oddzielna, widna, wyposażoną kuchnią (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, położone blisko parku, osiedle znajduje się w centralnym punkcie, blisko znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, bazarek, mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Ekologicznej na Kabatach. W pełni umeblowane i wyposażone. Zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 2 minuty do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, bardzo klimatyczne w kamienicy, jednym z najpiękniejszym miejsc Warszawy przy Rynku Starego Miasta. Mieszkanie urokliwe z widokiem na Wisłę, jednostronne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Eko Park z tarasem. Idealna lokalizacja-3 minut do metra Pole Mokotowskie oraz 2 minuty do samego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł99 m² 35,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Wilanowie znajdujące się na ulicy Bruzdowej. Segment wybudowany w 2006 roku i mierzy 99 metrów kwadratowych. Mieszkanie dwupoziomowe. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament robiony dla siebie na starej Saskiej Kępie. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 980 zł56 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w apartamentowcu przy ul. Pokornej. Mieszkanie kompletnie umeblowane, o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament czteropokojowy, całkowicie wykończony, materiałami wysokiej jakości, umeblowany. Salon z częściowo otwartą, wyposażoną kuchnią (pełne agd).Trzy sypialnie, dwie łazienki (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament 2 pokojowy o pow. 72 m2 z olbrzymim tarasem, na Żoliborzu, b. blisko stacji metra Marymont. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o pow. 120 m2 , 3 pokojowy w Śródmieściu, ul. Kruczkowskiego, położony w otoczeniu parków na osiedlu patria. Wykończony w b. wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w kompleksie budynków blisko parku Pola Mokotowskie. Blisko do centrum miasta z dobrym dostępem do środków komunikacji miejskiej. Restauracje, kawiarnie oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne jednopokojowe mieszkanie przy stacji metra Wilanowska, w nowym strzeżonym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Bardzo dobra komunikacja. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku. Osiedle zamkniete, strzeżone. Mieszkanie całkowicie umeblowane, pralka, lodówka. Cena najmu 1700zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie , usytuowane na 2 pietrze w bloku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym przeszklonym tarasem o pow. 25m2.Duża widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 70 m2 usytuowane w domu dwurodzinnym. Mieszkanie po remoncie - nieumeblowane, kuchnia i łazienka wyposażone, mieszkanie wysokie, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zambrowska

Anin,Warszawa

1 750 zł49 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy, 3-pokojowe przytulne mieszkanie w Aninie (50m2). Pokoje 7, 9 i 16 m2, kuchnia, łazienka, loggia. Cicha, spokojna okolica, mieszkanie bardzo jasne położone na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąkolowa

Wawer,Warszawa

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o pow. 150m2 w ekskluzywnej rezydencji w Radości. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie nowe, nie zamieszkiwane. Kuchnia otwarta, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Wesoła,Warszawa

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na piętrze w domu jednorodzinnym. Wejście do mieszkania z klatki schodowej. Mieszkanie umeblowane, czyste, przytulne. Ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny). Kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij