dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, idealne zarówno dla par, singli czy rodzin. Apartament usytuowany jest w monitorowanym bloku, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta prywatna agencje uprzejmie proszę nie dzwonić. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, podwójnym miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł34 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem | 34 m2 | 2 pokoje | śródmieście/wola | Stawki | 2800 zł Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajecia na bródnie informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny. Typ 1 pokój. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna spółdzielcze własnościowe bez Księgi Wieczystej. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym przy ulicy Janusza Meissnera 14 (gocław) w Warszawie. Nieruchomość: usytuowany na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 490 zł53 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Marzyłeś o mieszkaniu w niezwykłym miejscu? Oto perełka. Mieszkanie w kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 900 zł36 m² 163,89 zł/m²

 

Piętro:3/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio w prestiżowym kompleksie Towarowa Towers. English below Atuty mieszkania: -Przestronny pokój dzienny z wydzieloną strefą sypialnianą -nowoczesny aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego na cichym i spokojnym osiedlu zlokalizowanym na Starym Żoliborzu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: funkcjonalne, przytulne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe, w bardzo atrakcyjnej okolicy bliskiego Wilanowa, w otoczeniu zieleni oraz placów zabaw z własnym parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

11 000 zł118 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Biały kamień 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 miejsca W garażu apartament Przestronny apartament o powierzchni 118 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

3 950 zł38 m² 103,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę znajdującą się w niezwykłej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Standard Mieszkanie położone jest w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

4 600 zł81 m² 56,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ochota / Szczęśliwice Apartament z widokiem na Park Szczęśliwicki, w prestiżowych Ogrodach Shiraz Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Ogrody Shiraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

30 000 zł187 m² 160,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu penthouse na wynajem w kameralnym apartamentowcu w sercu Starego Mokotowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy, stylowy apartament o powierzchni 187.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł20 m² 126,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! najem okazjonalny! Mieszkanie 1-pokojowe po generalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji na Żoliborzu, sady żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już, przytulne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku na warszawskim Żoliborzu. Osobna kuchnia i dwa oddzielne pokoje sprawdzą się zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Korczyńskiej na Sadybie. Mieszkanie jest położone na cichym osiedlu z dużą ilościa zieleni, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, sypialni, salonu, łazienki i przedpokoju. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 250 zł30 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Kasprzaka 31a z balkonem | Akceptujemy zwierzęta Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ulicy Marcina Kasprzaka 31a o powierzchni 30 m2. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocławek,Warszawa

3 860 zł68 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m z dużą loggią, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jugosłowiańskiej 15 na Pradze Południe. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Miasteczku Wilanów położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Rzeczypospolitej tuż obok Green Nero Caffé Nero oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 64 m , zlokalizowanego na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu smb Kabaty przy ul. Wańkowicza w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę kawalerkę 25m2 - ul. Rembielińska 17, przy metrze Bródno - dojście do stacji w kilka minut (200m). Mieszkanie na 3. piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia bardzo przyjemne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią , częściowo otwartą na pokój, z miejscem postojowym w hali garażowej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandy

Ochota,Warszawa

5 000 zł128 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem duże, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i atrakcyjnych części Warszawy tuż przy Parku Szczęśliwickim (zaledwie 50 m od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 25.09.2025 ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - ul. Krucza przy Widok. Przestronne i klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł45 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum. Kamienica po remoncie, piękna zamykana brama. Ochrona. Rozkład: - salon z kanapą i stołem - kuchnia kompletnie umeblowana - kuchenka elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Padewska

Sielce,Warszawa

2 000 zł16 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka o powierzchni 16 m , zlokalizowana w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy jednej z malowniczych, klimatycznych uliczek Mokotowskich Sielc. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Racjonalizacji w Warszawie; umiejscowione na 6-tym piętrze budynku. Apartamentowiec monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ksawerów,Warszawa

10 000 zł135 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 135 m | 3 sypialnie | 2 łazienki | Loggia| Metro Wilanowska| Panorama Warszawy Na wynajem przestronny, w pełni umeblowany, jasny apartament o powierzchni 135 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

9 000 zł115 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m , zlokalizowane na 10 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sobieskiego 1. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowy, komfortowy i cichy 3-pokojowy apartament w centrum Warszawy. Obiekt znajduje się w strzeżonym budynku przy ul. Grzybowskiej 39, niedaleko Ronda onz. Świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

4 100 zł55 m² 74,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.10.2025 Oferuję do wynajęcia nowoczesne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bruzdowej, w apartamentowcu z 2020 r. na Wilanowie (zawady). Lokal o powierzchni 55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł133 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na przedostatnim piętrze Z dużym tarasem Osiedle Marina Mokotów | 3 sypialnie | Taras 130 m2 | Panorama centrum | Strzeżone osiedle | Znakomite sąsiedztwo ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 790 zł15 m² 119,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z garderobą przy ul. Nowolipie 25a w Warszawie, w pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła II i al. Solidarności. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałym punkcie, śródmieście, blisko Arkadii, dobra komunikacja - tramwaj w odległości 5 minut drogi. Widok z okien - panorama Warszawy. Budynek po remoncie, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl / eng/ ukr/ rus Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Kłobuckiej! Szukasz komfortowego mieszkania o wysokim standardzie? To oferta dla Ciebie! 50 m wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyjazd

Mokotów,Warszawa

7 000 zł102 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i widne mieszkanie 101 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 balkony, miejsce garażowe w budynku na poziomie zero, dodatkowo płatne 300 zł. Istnieje możliwość wynajmu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu tętniącej życiem Pragi, w miejscu, gdzie klimat artystycznej Warszawy spotyka się z komfortem życia. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Ząbkowskiej 41 całe 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 60m2. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Nowy budynek. Wewnątrz patio zieleń, placyk zabaw, miejsce wypoczynku. Mieszkanie w częsci zewnetrznej. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

4 650 zł54 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, ciche i widne mieszkanie nowocześnie wykończone (wysoki standard) usytuowane na I p. w ścisłym Śródmieściu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi: salonu.