dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 pietrowego bloku z nowymi elewacjami (budynekbez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, umeblowane mieszkanie w nowym budynku. Wysoki standard, 2 sypialnie, duży salon, taras 55 m2, garaż. Ciche, słoneczne. Wiecej info: very nice 3 rooms apartment, enormous terrace, large.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł75 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w budynku z 2002 r. w cichej i spokojnej okolicy - przy ul. Karmelickiej. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie: - salonik o pow. 25 m2 umeblowany z odbiornikiem tv, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 70m2 w pełni umeblowane i wyposażone. Oddzielna widna kuchnia, duży salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie. Łazienka z prysznicem, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie: duża kuchnia 10m2, sypialnia 13m2, salon 17m2, łazienka 3m2, korytarz 7m2) - po generalnym remoncie Wyposażenie kuchni: lodówka, zmywarka, płyta elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w nowym budynku na bliskiej Woli. Kuchnia otwarta na salon. Łazienka razem z wc, w łazience kabina prysznicowa. Duża loggia. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biesiadna

Wesoła,Warszawa

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem w dzielnicy Wesoła- stara Miłosna. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w pełni umeblowane, w dużym pokoju znajduje się duży rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament w pięknej przedwojennej kamienicy w Warszawie, w najbardziej prestiżowej i tętniącej życiem lokalizacji - Śródmieście, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okolice parku łazienkowskiego I morskie oko! Całkowicie umeblowane dwupokojowe mieszkanie, w budynku z roku 1999, duży salon, taras. Parking w garażu podziemnym. Ok. 10 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prochowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł104 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie aktualne od września - 1.11.2014 r. Mieszkanie dwupoziomowe - b. dobry standard, na terenie zamkniętym. Świetna lokalizacja i komunikacja - do Ronda Wiatraczna 6 min. - cicho, zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo łądne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy. Kuchnia oddzielnie, widna, całkowicie wyposażona. Łazienka razem z wc, w łazience wanna. 2 balkony. W przedpokoju szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 499 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe (47m2) na Starej Ochocie. Znajduje się ono w wyremontowanej kamienicy blisko parku, 5 minut na pieszo do Placu Narutowicza i Placu Zawiszy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco Polecam mieszkanie do wynajęcia o pow.82m2(3 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka z osobna toaletą,loggia)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2013 roku oraz nowa modernizacja w 2014 roku. Powierzchnia : 37 mkw w tym : duży pokój, duża - jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja na Woli przy ul.Banderi,bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,szybki dojazd do Centrum. Pełna infrastruktura na terenie osiedla są sklepy,restauracje i inne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy, nowocześnie umeblowany i wykończony apartament o bardzo wysokim standardzie z kapitalnym widokiem na Warszawę, położony na 11 piętrze apartamentowca z 2009 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji! Kamienica bez windy. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Gruntownie odnowione. Wysoki standard. Salon - 16m2, kuchnia - 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solińska

Włochy,Warszawa

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie (83,3 m2) z miejscem garażowym i tarasem 12m2 usytuowane na drugim piętrze, w budynkuo wysokim standardzie wykończenia .Mieszkanie bardzo efektowne w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 800 zł94 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.94m2(4 pokoje,oddzielna widna kuchnia,dwie łazienki,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(salon z aneksem kuchennym,dwie sypialnie,hol,dwie łazienki,loggia)Mieszkanie wykończone i wyposażona w wysokim standardzie.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe:(24, 13, 14 m2) , widna kuchnia (11 m2), łazienka, osobne wc, balkon. Kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt agd (kuchnia z piekarnikiem, lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 54m2. Oddzielna widna kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka. W cenę najmu wliczone jest miejsce jest miejsce postojowe przed budynkiem oraz piwnica. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzesiuka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie w bloku z lat 90 - ych. 3 sypialnie ok.12, 10, 8 m.Salon z jadalnią ok.30m. Przy salonie duża loggia, balkon przy każdej sypialni. W jednej sypialni i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

? 2 piętro ? wieżowiec przy rotundzie na Ścianie Wschodniej ? 28m2, 2 pokoje ? umeblowane ? balkon narożny ? całodobowa portiernia, 2 windy ? tv, pralka, lodówka ? możliwość podłączenia internetu ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł96 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 96 m2, zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie jest na 11 piętrze w budynku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł116 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 115,7 m2+ loggia o pow. 5,8 m2 Opis: salon o powierzchni 36 m2 z wydzieloną kuchnią o pow. 12,7 m2+ spiżarnia 2,9 m2 2 sypialnie: 16,2 m2 i 19,7 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glogera

Ochota,Warszawa

3 300 zł93 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Starej Ochocie w przedwojennej, wyremontowanej kamienicy z ładnym zielonym wewnętrznym dziedzińcem. Mieszkanie ciche, wysokie - ponad 3 metry. Salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie w pobliżu centrum handlowego Sadyba Best Mall. Osiedle jest strzeżone, w cenie najmu miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 999 zł46 m² 43,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w na zamkniętym osiedlu. Składa się z salonu połączonego z widną kuchnią, sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 45m2 z balkonem od strony południowej w nowym budynku 2007r. z ochroną. Zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej 12 w odległości 100m do metra Wilanowska. Kuchnia otwarta 4,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obserwatorów

Mokotów,Warszawa

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie-Apartament w domu W lokalizacji "pod skocznią". Po remoncie. Cicha i bezpieczna okolica. Idealne też na biuro Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe , wygodne i rozkładowe mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Grójeckiej i Banacha. Doskonała lokalizacja: obok hala Banacha liczne punkty handlowo-usługowe, teatr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie z podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie 50m2 położone na zadbanym nowoczesnym i monitorowanym osiedlu przy ul. Bronikowskiego 1 (tuż przy stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, świeżo wykończone w Centrum miasta (ul.Krochmalna). W pełni umeblowane 3 nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia z nowym agd (pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki i słoneczny, 2-pokojowy apartament na ul. Miłej. Na mieszkanie składają się: * 2 pokoje (31 m2 i 16 m2), * widna, osobna kuchnia (9,5 m2), * duża, wygodna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł109 m² 45,87 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam nowoczesne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.109m2(salon z aneksem kuchennym,3 oddzielne pokoje,2 łazienki,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, mam mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje na nowym osiedlu przy ul. Berensona 57. Mieszkanko nowiutkie, umeblowane, wolne od zaraz. Cena 1300pln + Liczniki. Internet i kablówka do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie (antresola), na IV (ostatnim) piętrze w apartamentowcu na Młocinach. Powierzchnia mieszkania bez skosów 50 mkw, w pełni umeblowane i wyposażone : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla singla lub pary. Kawalerka o pow. 27m2, ciemna kuchnia. Umeblowane. Bardzo dobre połączenie z Centrum, tramwaje (22, 28 ,33 ,35), autobusy (114 ,186 , 414 , 303). Wokół liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

pow.27m2 przy ul.Odkrytej na Białołęce. Mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2005r. W pełni umeblowane z pralką, lodówką, piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna kawalerka z wnęką (powierzchnia całkowita 35 m2) na warszawskiej Białołęce (przystanek autobusowy Konwaliowa) na ostatnim piętrze 12 kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij