dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

2 099 zł49 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie bardzo słoneczne 2 pokojowe (49 m2) znajdujące się na spokojnym, strzeżonym osiedlu Wieża (ul. Radarowa róg Lechickiej). Mieszkanie usytuowanej jest na 5 piętrze (w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w idealnej lokalizacji przy ul.Mokotwskiej w pobliżu ul.Pięknej. 2 pokoje- salon 18m2, sypialnia z balkonem 15m2, kuchnia z portfenetrem 10m2, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Moczydło,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50 m2 2 pokojowe z garażem na Woli w nowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu (wysokość mieszkania 2,7m). Mieszkanie wykończone oraz wyposażone w wysokim standardzie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 60 m2 w apartamentowcu w samym centrum Warszawy, dzielnica Śródmieście. Mieszkanie na IV piętrze. Nowe oddane do użytkowania w 2012 roku. 60 m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50 m2, 2 pokojowe znajduje się na drugim piętrze w budynku przy ulicy Karmelickiej w Warszawie, dzielnica Śródmieście (muranów), niedaleko Muzeum Historii Żydów Polskich;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 47 m2 przy ul. Włościańskiej po kapitalnym remoncie. Mieszkanie ciche z balkonem okna na stronę południową. W mieszkaniu wymieniono instalacje elektryczą, hydrauliczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2w wysokim standardzie z balkonem w centrum Warszawy na Powiślu przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 38 m2, położone w Centrum Warszawy, róg ulicy Królewskiej i Placu Grzybowskiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia się. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 550 zł57 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 57 m2 trzypokojowe na Woli, na osiedlu Górczewska Park. W pobliżu ch Wola Park, przedszkola, szkoły, przychodnie i gabinety lekarskie, apteka, salony fryzjerskie i kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 650 zł84 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament trzypokojowy położony w prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Duży salon z wyjściem na loggie, dwie sypialnie, dwie łazienki ( jedna z wanna, druga z prysznicem). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy na górnym Mokotowie przy ul.Wiktorskiej, bliskość metra Racławicka - 100 m, pomieszczenie gospodarcze, mieszkanie umeblowane i urządzone, garaż podziemny, ochrona całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum, obok tramwaje i autobusy, 5 min. do metra. W pobliżu galeria handlowa Arkadia, duży (50 m) tani basen (15 zł/h) i siłownia pod budynkiem. Kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 2-pokojowy o powierzchni 40 m2. Przestronny, doświetlony i nowoczesny, położony na IV piętrze 6-piętrowego nowego apartamentowca z ochroną na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 53 m2, przy ul. Symfonii, obok metra. Aneks kuchenny połączony z kuchnia, oddzielny pokój. W pełni wyposażone mieszkanie, w kuchni lodówka, zamrażarka. świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł77 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe 77 m2, przy ul. Egejskiej. Rok budowy budynku 2009. Mieszkanie usytuowano na 6 piętrze. Kuchnia oddzielna w zabudowie, z wyposażeniem. Dodatkowo : telefon, internet, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy 2-wa pokoje osobna kuchnia, całkowicie umeblowane. Wyposażone w telewizor, pralkę, lodówkę, wideofon. Ogromnym atutem jest lokalizacja w sam centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy 2-wa pokoje z oddzielną kuchnią,umeblowane. Na wyposażeniu, pralka, lodówka, telewizor, meble. Domofon, monitoring, ochrona. W pobliżu sklep spożywczy. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł92 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe, powstańców Śląskich, umeblowane z garażem Bardzo jasne, przestronne mieszkanie poddaszowe o powierzchni podłogi 92 m2: - salon połączony z kuchnią - 52 m2: kuchnia - gres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym i bardzo atrakcyjnym osiedlu na Mokotowie. Z osiedla jest dobre połączenie do centrum Warszawy oraz do innych części miasta. Okolica jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta, piękna zabytkowa kamienica. Nieopodal starówka, dworzec Centralny, największe galerie handlowe (arkadia, złote Tarasy). Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Eleganckie mieszkanie na strzeżonym, zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Apartament na Ochocie na nowoczesnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Apartament w budynku z 2004 roku na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Przestronne, umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Przestronne umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł125 m² 52 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. 4 pokojowy apartament na Mokotowie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Mieszkanie z 2007 roku świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND WE SPEAK ENGLISH. Ciche,nowe mieszkanie na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest z 2009 roku, na strzeżonym zamkniętym osiedlo. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw. Mieszkanie jest ustawne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meszkanie 65 m2, 2 pokoje, przy ul. Sarmackiej, wilanów. Budynek 2011 roku Mieszkanie nowe, stan luksusowy urządzone w nowoczesnym stylu biało-czarno-szarym kolorze, oświetlenie ledowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00 CHĘTNIE ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU NIERUCHOMOŚĆ TAKŻE W WEEKEND Apartament tuż przy metrze Służew w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 34 m2 w nowym apartamentowcu w strzeżonym osiedlu, wykończone w 2014 roku w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 49 m2, 2 osobne pokoje z osobną kuchnią z logia po generalnym remoncie w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Miedzianej/siennej (rondo onz). 900 m do Pałacu Kultury. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament położony na 14 piętrze w 15 pietrowym prestiżowym apartamentowcu. 3 pokoje - salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, 2 łazienki, duży ogród zimowy z pieknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 250 zł56 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

EN: two rooms apartment in new building with security. Two separated rooms, 2 batrooms, separated kitchen. Fuly furnished. Good location 50m to tram station (3-4 steps to main centre), near new subway.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 700 zł82 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na osiedlu Eko-Park na Górnym Mokotowie przy Polach Mokotowskich. 82m, 2 sypialnie , salon, kuchnia, hall, sauna, łazienka, wykończony w bardzo dobrym standardzie. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne mieszkanie na ul. Polnej przy pl. Unii Lubelskiej. Bardzo ciche i nowoczesne (budynek w głębi pomiędzy skwerkiem i budynkiem). Doskonale zlokalizowane - w okolicy dwa.