dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 250 zł61 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczny apartament urządzany przez architekta, zlokalizowany w nowej, prestiżowej inwestycji na Warszawskim Mokotowie. Apartament dwupoziomowy o pow. 61m2 w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na Powiślu. Na powierzchni ponad 100 metrów mieszczą się trzy duże pokoje, przestronna widna kuchnia, sporej wielkości łazienka, dodatkowa toaleta, prostokątny hall oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, trzypokojowe. Mieszkanie idealne dla rodziny. Mieszkanie składa się: - pokój (34 m2) połączony z kuchnia otwartą na pokój, wyjście na balkon, na podłodze gres. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa-Białołęka ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na ogrodzonym i chronionym osiedlu wraz z miejscem parkingowym. Mieszkanie jest czyste, niezagracone meblami i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Spokojne, zamknięte osiedle, zlokalizowane obok Carefoura, zielonych terenów Fortów Bema, w sąsiedztwie ciągów komunikacyjnych. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dobra lokalzicja blisko przystanków komunikacji miejskiej, w pobliżu sklepy, bazarek, usługi. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia widna. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone. Zabudowa kuchenna, agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

5 300 zł119 m² 44,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standarcie. Mieszkanie bardzo jasne kierunek północny i zachodni, okna duże panoramiczne. Duża jasna i widna kuchnia. Salon: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, nowoczesne urządzone mieszkanie w eleganckim apartamentowcu. Blisko do ścisłego centrum, do stacji II linii metra. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone - w kuchni nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł62 m² 39,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.62m2(3 oddzielne pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie nowocześnie urządzone(w pełni umeblowane)Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ulicy Słomińskiego 7 w Śródmieściu.Powierzchnia 61 metrów.2 pokoje,kuchnia w aneksie,loggia 6 metrów,miejsce postojowe w podziemnym garażu.Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia luksusowy apartament w niedalekiej odległości lasu kabackiego, zlokalizowany 30m od metra kabaty od zaraz! Apartament o powierzchni 90m^2 składa się z dwóch sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł143 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Ekskluzywny apartament dla najbardziej wymagających klientów. Wykończony wysokiej jakości materiałami, częściowo umeblowany, gotowy do wprowadzenia od zaraz. Na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w odlotowym punkcie! Róg Złotej i Pasażu Wiecha. Widok na Aleję Gwiazd. Mieszkanie posiada widną kuchnię, łazienkę z prysznicem i balkon. Idealne dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wola ul. Okopowa ** Mieszkanie 3-pokojowe/ Pirelli pekao Development/, 76m2 w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Klif ** Wysoki standard wykończenia ** Okna nowe pcv ** Loggia ** Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie w eleganckim apartamentowcu. Znakomita lokalizacja. W pobliżu Park Szczęśliwicki, komunikacja miejska. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 38 metrowe mieszkanie przy ul. Korkowej tuż przy rondzie Płowiecka. Osiedle położone w kameralnej części domków jednorodzinnych. Okolica pod względem wielkości zaludnienia czyni ją bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

4 990 zł135 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz ul. Sady Żoliborskie ** Luksusowy apartament o pow. 135 m2 ** Salon narożny/32/, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia ** Mieszkanie kompletnie umeblowane, kuchnia/12/ wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Ochota,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Dolcan przy Al. Krakowskiej. Mieszkanie nowocześnie zaprojektowane i urządzone. Dwa pokoje z oknami na patio. Salon połączony aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płyćwiańska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł132 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w kameralnym apartamentowcu z całodobową ochroną. 132m powierzchni. Wysoki standard. Kuchnia (10m) otwarta na salon (39m). Trzy sypialnie po 14m2, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, ciche, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 40m2 w centrum Warszawy - ulica Grójecka / al Jerozolimskie - tuż przy pl Zawiszy Znakomity punkt komunikacyjny! Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w budynku z 2004 r. przy ul. Obrońców Tobruku Mieszkanie o powierzchni 55 m2. z przestronnym dziesięciometrowym tarasem wolne od 1 czerwca. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji: centrum Warszawy, 4 minuty piechotą do stacji Metro Świętokrzyska (obie linie metra M1 oraz M2). 4 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle

Mokotów,Warszawa

5 300 zł85 m² 62,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w eleganckim osiedlu Marina. Osiedle z własnym parkiem, jeziorkiem, placami zabaw, przedszkolem, bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 800 zł94 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Żoliborz Sady Żoliborskie ** 3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, apartament ** Budynek z cegły z 2001 na osiedlu strzeżonym ** Miejsce parkingowe w garażu podziemnym ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Warszawy przy Rondzie onz od 1.06. br., bardzo ciche. Mieszkanie po remoncie, 40 m, v piętro wschodnie, z wyposażoną kuchnią i łazienką. Wynajmę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00. Chętnie zaprezentujemy nasze nieruchomości także W weekend. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Natolin,Warszawa

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament - 5 pokoi - 112 m2 - Osiedle Dębina. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Natolińskim w sąsiedztwie Centrum Europejskiego Natolin. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł121 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. W pobliżu stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe, nowe I Stare Miasto, galeria handlowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, eleganckie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Znakomita lokalizacja, dogodna komunikacja miejska, w pobliżu liczne sklepy i centrum handlowe. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, nowe, nigdy niezamieszkałe, położone w świetnej komunikacyjnie lokalizacji w okolicy Osiedla Górczewska przy wjeździe na obwodnicę Warszawy S8 dokładniej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

2 099 zł92 m² 22,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe ; kuchnia, salon, 2 pokoje, dwie łazienki (wanna i kabina), garderoba, pomieszczenie gospodarcze. W kameralnym, monitorowanym 5 piętrowym budynku położonym w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, 5 min do Centrum. Mieszkanie czyste, zadbane, umeblowane, wolne od zaraz. Powierzchnia mieszkania składa się z: pokoju (19m2) częściowo połączonego z małą sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Drawskiej, ochota. W pełni umeblowane i wyposażone w bardzo cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, galerii bluecity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni W tygodniu od 6.00 DO 23.00. Chętnie zaprezentujemy nasze nieruchomości także W weekend. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nieumeblowane, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w najnowszej i prestiżowej rezydencji na Mokotowie. Apartament urządzony w wysokim i nowoczesnym standardzie, umeblowane oraz w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne i ciche mieszkanie na Starym Żoliborzu o pow. 82 m2 przy ul. Czarnieckiego usytuowane na pierwszym piętrze segmentu zabudowy szeregowej w pięknej otulinie zieleni .Blisko metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, róg Popiełuszki i Krasińskiego, parter, dwa pokoje w tym jeden z dużą wnęką, duża, nowa kuchnia z oknem, maszyna do zmywania, łazienka z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł88 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy nowoczesny apartament, 88 m2, ul. Gwiaździsta. Całodobowa ochrona. Doskonała komunikacja z Centrum. Tuż obok park Kępa Potocka z terenami rekreacyjnymi zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowanie 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, ul. Alternatywy. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. W sypialni znajduje się bardzo wygodne łóżko. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł112 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 4 pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Muranowie.Mieszkanie ma 112 m2 oraz dwa tarasy, 12 i 6 m2. Salon, trzy sypialnie, całkowicie wyposażona kuchnia, dwie łazienki, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: elizaveta kovaleva Piękne dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej z widokiem na "warszawski Manhattan". Mieszkanie składa się z pokoju 18m, drugiego.